Drby-Elite

• Konuyu başlatan DeletedUser27738
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser27738

Ziyaretçi
İttifağımız 12. Dünyanın Elit Oyuncularından Oluşmaktadır. İttifağımızda bireysellikten çok klan için veya müttefiklerimizle grupsal çalışmalara yer vermekteyiz.
İttifağımızın Birinci ve Sonuncu kuralı:
DRBY-ELITE İttifağında Köyün Önemli Değildir. Önemli Olan DOSTUNUN Köyüdür...

Bu anlayış doğrultusunda hareket etmekteyiz ve bu hareketlerimiz sayesinde istenilen başarılar elde edilmektedir.

Klan adı: DRBY-ELITE
Kısaltma: DRBY-E
Üye Sayısı: 90
Sıra: 3

-----DRBY-P
---DRBY & PAŞA
*PAŞA* & DRBY-D
--RoYaL & RoY@L

KLANLARI BİRDİR.

Not: Sürekli Güncellenecektir.
Not: Tüm Düşmanlarımıza Başarılar Dileriz. Oyunun Zevkini Bizlere Yaşattıkları İçin Teşekkür ederim...

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı Olsun :) Kısa Zamanda Büyük İşler Başarmaya Devam ediyoruz :)

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Tanımıyorum abla :)
Ama ismini duymuştum bi yerden :)

ExorcisT*R inşallah böyle devam edeceğiz

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Bir ara forumdan uzaklaşma sebebimdin Banshee.. Yazı tipin nedeni ile her yazdığın mesajı okumak için uzun süre bilgisayara yaklaşıp uzaklaşyordum imzanı görünce yine aklıma geldi söyleyim dedim :).. Bu arada başarılar Drby kızmazsanız bir espri yapmak isterim ama illa laf sokmaya çalışan olur vazgeçtim tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
Foruma yazmıyorum ama hayırlı olsun :=) yenisiniz heralde:=)

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Bir ara forumdan uzaklaşma sebebimdin Banshee.. Yazı tipin nedeni ile her yazdığın mesajı okumak için uzun süre bilgisayara yaklaşıp uzaklaşyordum imzanı görünce yine aklıma geldi söyleyim dedim :).. Bu arada başarılar Drby kızmazsanız bir espri yapmak isterim ama illa laf sokmaya çalışan olur vazgeçtim tt1

Forumda yazan her seyi okumak zorunda degilsin =D

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Hayır SsharinganN'ım Degauss nickini devredeli 2 yıl oldu ama forum hesabı yadigar kaldı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır SsharinganN'ım Degauss nickini devredeli 2 yıl oldu ama forum hesabı yadigar kaldı :)

hımmm.. eski sahibini de tanıyorum o hesabın.. Mehmet olmalısın o zaman..:) W9 da aynı klanda oynamıştık bir dönem.. F1453 te idik..

Bu arada W12 deki hesabına baktım, sağlam gidiyorsun tebrikler..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar 2 klanada.

Madem konu içinde konusu açıldı..banshee yazı tipinden bende rahatsızım ..bu yüzden sürekli.. bişiler diyorum ama sen duymuyorsun ;)