Dlup Diplomasi

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
STRNGH
STRNG2
STRNG3
STRNG4
STRNG5
STRNG8
STRNG6
STRNG7
STRNG9
STRNG-

Klanları ile diplomasimizi bitirdik. Herhangi bir karşılıklı ihanet verilen sözde durulmama gibi bir durum olmadı. Ancak yeni kurulan bir klan olarak yönetimi bu kadar büyük bir yapılanmayı götüremediğini bu sebeple başka bir klana katılacaklarını belirttiği için kendileri ile diplomasimizi sıfırladık. Gönlüm tek bir klan kurmaları ve idare ettirmelerinden yanaydı. Her türlü desteği yardımlaşmayı da göstereceğimizi söylemiştim ancak böylesi nasipmiş. Kendilerine keyifli oyunlar başarılar diliyorum.

Mevcut diplomasimiz şöyle

Güncel SA,MÜTTEFİK Haritamız
18.01.2022 +DİPLOMASİMİZ.png

Güncel Rakip Klanlari le olan haritamız

18.01.22 RAKİP KLANLAR.png

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
1-vert.jpg

Dün dağıttığımız halde profil fotosundan yazısına her şeyi tekrar yazan o yüksek IQ lu arkadaşa sesleniyorum. Boş işleri kovalamaya devam et sen.
Tüm bu klanları şimdi destek sistemine şikayet edeceğim. Multi kaynayan bu klanlarla hiçbir bağımız yoktur.

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
enes kocovaya bak be..Bu gozler senin diplomat oldugunuda gordu ya. artik olsemde gam yemem

Ronin-

Mızrakçı
Ulan bu kadar çok tırsak klanın Bi arada oynadığı Bi dünyaya hiç denk gelmemiştim :) 20 tane pıtır + 20 tane eibo + 10 tane dlup + 15 tane aile + 18 tane kan + 10 tane Altın klanı birbiriyle müt yada sa :)) zaten normal Bi dünyada olsaydı bu adını saydıklarım klanlar çok yaşamazdı. Şaman bitti bitecek. Şuan 78 tane klan şaman la savaşıyor. Sonra ne olacak :) enseye şaplak muhabbet edip dünyayı mı kapatıcaksınız. Tam oyuncusunuz ha :))

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hayatta böyle manasız insanlar sürüsüne bereket, bunların varlıkları bizim onları kaale aldığımız kadar.

EİBO-UNUS

Casus
Ulan bu kadar çok tırsak klanın Bi arada oynadığı Bi dünyaya hiç denk gelmemiştim :) 20 tane pıtır + 20 tane eibo + 10 tane dlup + 15 tane aile + 18 tane kan + 10 tane Altın klanı birbiriyle müt yada sa :)) zaten normal Bi dünyada olsaydı bu adını saydıklarım klanlar çok yaşamazdı. Şaman bitti bitecek. Şuan 78 tane klan şaman la savaşıyor. Sonra ne olacak :) enseye şaplak muhabbet edip dünyayı mı kapatıcaksınız. Tam oyuncusunuz ha :))

Dedi eiboda oynadığı halde nankörlük eden biri

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
NOP
NOP !
NOP 3

klanları bu w de düne kadar beraber oynadığımız oyunculardan oluşan klanlardır. Bu zamana kadar beraber aynı isimle devam ettiğimiz bu 3 klan ile artık müttefik durumundayız.