Dizi & film önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bu forumda böyle bir başlığın eksikliği neden farkedilmez ve doldurulmaz bilmiyorum....

Evet arkadaşlar şuan ciddi bunalımlar içerisindeyim, elimdeki avcumdaki film dizileri komple bitirdim...

Buradan bir film / dizi arşivi çıkarında tıkandıkça buradan beslenelim :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Film Adı: Adalet 2
Tür: Aksiyon
Not: Dün izledim. ilk filmini izlememiştim. fena değil izleyebilirsiniz :)

Fragman:

DeletedUser66182

Ziyaretçi
aynen bak geçen hafta izledim bende.. ilk sahnesi Türkiye de geçiyor hatta.. ama rahatsız oldum o sahneden....

Niye ki 3 kere Türkiye diyorlar birde Türkiye de her şey kolay diyorlar :D gerçeği söylemeleri neden rahatsız etti ki seni :D

rascal125

Ağır Atlı
Niye ki 3 kere Türkiye diyorlar birde Türkiye de her şey kolay diyorlar :D gerçeği söylemeleri neden rahatsız etti ki seni :D
d.washington nun kafasındaki takke,ilk vagon sahnesinde herkesin kapalı olması,ikinci vagon sahnesinde erkeklerin pisliği..treninde aynı şekilde eski ve pis olması falan... beni rahatsız eden noktalar bunlardı.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Olm siz nasıl film izliyorsunuz öyle :D ben takılmam öyle şeylere aksiyon var mı duygu var mı enerji var mı benim için kısas bunlar :D

Neyse bu gece yatarken izlediğim filmi yarın buradan paylaşıcam :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Film adı: Uzay yolcuları
Konu : Bilim Kurgu temalı da olsa bir aşkı da işliyor :)
Not: Bu filmin fragmanını tv de gördüm bir kanal yayınlıyordu TV DE İLK KEZ etiketi atmışlar merak ettim :) gece izledim. Hiç fena değil. Tabi oyuncu sayısı 2-3 kişi olduğu için konu sığır bir alanda işliyor. Yinede bilim kurgu seven varsa izleyebilir..

FRAGMAN

Fzt.fatma

Kont
Film adı: Uzay yolcuları
Konu : Bilim Kurgu temalı da olsa bir aşkı da işliyor :)
Not: Bu filmin fragmanını tv de gördüm bir kanal yayınlıyordu TV DE İLK KEZ etiketi atmışlar merak ettim :) gece izledim. Hiç fena değil. Tabi oyuncu sayısı 2-3 kişi olduğu için konu sığır bir alanda işliyor. Yinede bilim kurgu seven varsa izleyebilir..

FRAGMAN
kurgusu güzel ve hoş bir filmdi. :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Film Adı: Marslı
Tür: Bilim Kurgu
Not: İzlediğim en güzel bilim kurgu filmlerden birisi.. Spoiler vermeden kısaca ifade etmek gerekirse Mars görevi olan bir ekip fırtınaya yakalanıyor. Ekipten bitkisel alanda uzman biri bu fırtınada kayboluyor. Herkes öldüğünü sanıyor. O ise yaşam mücadelesi veriyor. Onu kurtarmak için uğraşan NASA ve onun hayatta kalma çabasını anlatıyor :) çok beğendiğim bir film

Fragman :

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Şu mübarek karantina günlerinde bu konunun sessiz kalması çok ilginç :)

Evet önerileri alalım ne izlemeli ?

source.gif

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Film adı: Yeni başlangıç
Tür: Bilim kurgu
Kısa özet: Dünyayı istilacılar basar ve yeni gezegen aramak zorunda kalırlar. Bu baskından kurtaran muhafızlardan biri ve oğlu arasında geçen macerayı anlatır..Will Smith ve oğlu Jaden Smith ' in başrollerini oynadığı filmdir.Bütçesi 130 milyon USD olup, hasılatı 238 milyon USDdir. :D Yönetmen koltuğunda M. Night Shyamalan vardır..

Fragman:

Pollyanna**

Baron
Çekimleri korona virüs sebebiyle ertelenen Lucifer'ı izleyebilirsiniz. Ben de tekrar izlemek istiyorum fakat 5.sezon gelemeyeceği için ağlayasım geliyor diye izlemiyorum.

Eklentiler

• 23472b7a359081e07740986efdfe361d.jpg
    23472b7a359081e07740986efdfe361d.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 1