Diriliş

• Konuyu başlatan DeletedUser12190
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Diriliş dağıldı mı bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi?

JoG Moxe

Mızrakçı
Herzaman ki gibi hesap sil ilk başta da dedim hala da diyorum kafa ekibi başlar siler milleti yarı yolda bırakırlar yazık günah emeklerine adamların Baki çok konuşuyordun ola neredesin gelde yine bahane uydur bekliyoruz

DeletedUser62042

Ziyaretçi
olum senın benle ne dedın var lan , bızımle oynadıgın zamanlarda senı savunmaktan senı ekibe katmaktan başka ne yaptım her yerde atıp tutuyorsun
şahıs ve şahıslara sinirli olabılırsın kızabılırsın bunu tüm ekibe ya da bana ne dıye yansıtıyosun her yerde sacma sapan mesajlar atıyorsun bı derdın varsa oyunla alakalı cık bı world karsıma ıstedıgın zaman vuruşalım yok oyundan derdin yoksa numaram ıkametgah adresım bellı derdın neyse çözelim hayırdır olum derdin ne senın ?

JoG Moxe

Mızrakçı
olum senın benle ne dedın var lan , bızımle oynadıgın zamanlarda senı savunmaktan senı ekibe katmaktan başka ne yaptım her yerde atıp tutuyorsun
şahıs ve şahıslara sinirli olabılırsın kızabılırsın bunu tüm ekibe ya da bana ne dıye yansıtıyosun her yerde sacma sapan mesajlar atıyorsun bı derdın varsa oyunla alakalı cık bı world karsıma ıstedıgın zaman vuruşalım yok oyundan derdin yoksa numaram ıkametgah adresım bellı derdın neyse çözelim hayırdır olum derdin ne senın ?
Düzgün oku ekibe mi laf etmişim kafa ekip demişim kafadan kastım sen senin abi dediğin şahıs ve avukat hadi bakın dalganıza kim ne yaparsa yapsın takip et beni de bir dünya da düşman ol köy büyütün bize barbar toplar gibi toplarız sizle konuşurken elim space e basılı kalıyor boşşşşşş yani

Dandu

Milis
Serverdaki DELIKANLI dusmanimiz Sancak zayif arkaci rakibine acimamis ve yapilan farm sonrasi birakmislar sanirim :)

MrTroya.

Casus
Baki insanlara bi worldde çık karşıma diyor. Ama her worldde kimsenin karşısına çıkmayıp, müttefiklerini vuruyor. Good bye baki good bye.

Wist

Kılıç Ustası
O zaman ne yapıyoruz? @mribo Bakiye veda ediyoruz. Tabiiiii ki James dostumuzun güzel şarkısı olan Goodbye My Lover'dan ufak bir alıntı ile!

Goodbye my lover.
Goodbye my friend.
You have been the one.
You have been the one for me.

Şair yukarıda Bakinin Klanlar aleminde tek olduğuna değiniyor.

DeletedUser62042

Ziyaretçi
insanları karalamaktan vazgeçin burda laf yapan kim varsa kimin kuyruk acısı kalmışsa buraya gelip o oyuncuları karalamaya çalışıyorsunuz , oyunda karşıma gelıp benı yıkamayanlar burda karalamaya calışıyor :D
oyun bazında sıkıntısı olan burda boş konusacagına çağır bi worlde gel hesaplaşalım de göster hünerlerini , onun dısında burda bırılerını karalamaktan vazgeçin ucuz insanlarsınız ;)
daha da sızın gibi ınsanlara yorum yazmayacagım , yazın atıp tutun ona buna keşke .. gibi burda konuscagınıza oyun bilseniz de oyunda konussanız :)

DeletedUser62042

Ziyaretçi
şunun da altını çizeyim ben 3-4 ay premı harcarım oyun keyfımı de yaparım canım sıkılır silerim de bundan sanane birader :D
ama beni iyi takip ediyosunuz devam edin bişeyler ögrenırsınız belki ;)

HeyBizBurdayız

Baltacı
insanları karalamaktan vazgeçin burda laf yapan kim varsa kimin kuyruk acısı kalmışsa buraya gelip o oyuncuları karalamaya çalışıyorsunuz , oyunda karşıma gelıp benı yıkamayanlar burda karalamaya calışıyor :D
oyun bazında sıkıntısı olan burda boş konusacagına çağır bi worlde gel hesaplaşalım de göster hünerlerini , onun dısında burda bırılerını karalamaktan vazgeçin ucuz insanlarsınız ;)
daha da sızın gibi ınsanlara yorum yazmayacagım , yazın atıp tutun ona buna keşke .. gibi burda konuscagınıza oyun bilseniz de oyunda konussanız :)
ya sizin alayınız aynı dışkının farklı versiyonlarısınız diplomasin olduğu klanı arkadan vur sonra ciddi bi savaşta 10 gün dayanamadan hesap sil buraya gel oyunculuk konuş :D ya bide çevrenizdeki insanları geçtim kendinizi de inandırıyorsunuz ya buna o ilginç :D kişiliği de oyunculuğu da 5 para etmez insanlarsınız bunu kolay kolay kimseye söylemem ama işin gerçeği bu :)

MrTroya.

Casus
Savaş savaş diyorsun baki. Burada ne savaş verdin müttefilerinin orduları ve misleri dışardayken girip köylerini almak dışında insanların? 46da gördük savaşını :D kullanıp, toplayacak müttefik olmayınca 2 ay bile oynayamadığın. Hadi canım hadi :Dd

uyznlar

Ağır Atlı
Savaş savaş diyorsun baki. Burada ne savaş verdin müttefilerinin orduları ve misleri dışardayken girip köylerini almak dışında insanların? 46da gördük savaşını :D kullanıp, toplayacak müttefik olmayınca 2 ay bile oynayamadığın. Hadi canım hadi :Dd

46 da bu njiteye bro olarak acımış pre kasmasına izin vermiştik yanlış mı hatırlıyorum ?

JoG Moxe

Mızrakçı
Rezilliğin insan bulmuş hali işte boşverin böyle konuşur konuşur köy büyütüp siler giderler bir baltaya sap olamamış tabirinin asıl erbabı dır kendisi hadi yallah başka worlde