Diplomaside aile klanları

JrFly

Dük
Oyuna başladığında 5 10 klanla dünyaya girenler var bu kadar büyük sınırlarla savaşmak için seninde büyük sınırların yada destek olacak üyelere ihtiyacın var bunun için aile klanları önemli.
Ayrıca gün geçtikçe bu üyeler her dünyada elenir biri bırakır biri silinir biri klana ayak uyduramaz gider de gider en son yine 1 yada 2 klana düşersin düşmelisinde ama ilk aylar böyle olmuyor maalesef.

bence yanlış düşünüyorsun örnek eşkiya düşmez bence :D 3 klan en aşağı olurlar daha sonra adam almak isteseler 5 6 7 kurulur :D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
zaten onu diyorum ya. Adamlar 10 klanla geliyor diyorum zaten sorun bu. hiçkimse yapmasa sorun yok ama insanın kötü huyundan biri olan güç isteği gözünü karartıyor. Herkesi geçmek göz boyamak istiyor. Bu yüzden alt klanlar kurarak sınırlarını genişletiyor. Buda rekabetin düşmesine sebep oluyor. Klansavaşları döneminde yotu böyle şeyler en fazla 4 tane klan kurulurdu. Çoğu klan üst alt klan olarak 2 klandan oluşurdu şimdi işin cıvkını çıkardılar sağa sola davet atıyorlar bilen bilmeyen herkesi topluyorlar sonra sınır varmış alt klan kuralım diyorlar. :) Bunlar birde oyunu biliyorum diye geçinenler

tşkr jryl :)

Trafik

Kılıç Ustası
Ekibin tamamı o kadar oyuncudan oluşabilir ama sona kadar hepsi devam etmiyor. 22de eşkiya oynuyordu bıraktılar yavaş yavaş nickler değişti klan ismi değişti üyeler atıldı yeni klanlar kuruldu vs vs vs her gün azaldılar. Bu böyle olmak zorunda ekibimle bir dünyaya gidiyorum ama sonuna kadar herkes devam etmiyor yada edemiyor demek istediğim buydu.