Diplomaside aile klanları

Trafik

Kılıç Ustası
Merhabalar.

Diplomasi konusunda bir çok kere dile getirilmiş bir öneriyi tekrar su üstüne çıkarmak isterim.Aile klanları.

Her oynadığımız dünyada elbette aile klanları oluyor bu bazen 2 bazen 5 bazen 10 olabiliyor.

Aile klanlarını müttefik eklesek haritada karışıyor sa eklesek bir klanla sa yaptığımızda harita birbirine giriyor.

Müttefiklik ve ateşkes gibi aile klanları şeklinde bir anlaşmada olsa elegeçirme planlyıcısı gibi kabul edip bu anlaşmayı yapsak ve onlar haritada farklı renkte gözükse yada kendi klanımız gibi mavi gözükse hatta diplomasi olarak ana klanın diplomasisi değiştiğinde oralarda da değişse güzel olabilir.

Teşekkürler...

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok konu açıldı bu konuda bi çözüme ulaşıldığını görmedim. Klan adına savaş ilanı gibi kendi yada rakip klan ekiplerini otomatik içine kapsayan güzel donanımlı oyun hızını etkilemeyecek bi diplomasi bölümü üye sayısı fazla olan klanlar adına yararlı olacaktır

DeletedUser45265

Ziyaretçi
diplomasi değişiminin otomatik olması güzel bi fikir.renk konusuna gelince kendi aile klanını müt ekle geri kalanları sa ekle.fark eden ne olacak ki?

JrFly

Dük
diplomasi değişiminin otomatik olması güzel bi fikir.renk konusuna gelince kendi aile klanını müt ekle geri kalanları sa ekle.fark eden ne olacak ki?

bence diplomasi işi süreli olmalı 1 ay 2 ay falan taraflar anlaşıp klana davet atar gibi klana diplomasi daveti atmalı isteyen diplomasiyi engellemeli vs. :) durun benim kafa zehir gibi çalışmaya başladı gidip iktisat çözeyim :D

Trafik

Kılıç Ustası
Kendi klanlarımı müt ekleyip geri kalanı sa ekleme fikri biraz karıştırıyor maalesef ortalığı benim için sorun yok zaten klanlarım hepsi mavi ekli haritada ama genel olarak bir çözüm olabilir bence

DeletedUser

Ziyaretçi
ben direkt mavi yapıyorum zaten. bence aile klanları da mavi olmalı. sadece premium hesap kullanmayan oyuncular için güzel bir kolaylık olur

Trafik

Kılıç Ustası
Ateşkes konusunda güzel olabilir zaman olayı 2 hafta ateşkes yapıyoruz sonra devam gibisinden ama dostunla 1 ay dost olalım diye bir anlaşma garip değilmi :))

Anlaşma eklenecekse karşılıklı anlaşma eklenmesi en iyisi olur zaman olmadan tabi.Bir klan seni müt eklemek istediğinde bilgi gitsin kabul ederse müt eklensin.Bu düşman ve sa içinde geçerli tabiki.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Çok saçma bi öneri olmuş. Size zaten kimse demiyor aile klanı kurun diye. Zaten böyle birşey oyunda mevcut değil. Ha klanın üye sınırı olursa kabulümdür. Ancak sanırım şuan klan üyesi sınırlaması yok. Tüm klanı bir klana toplayın. Bu aile klanı filan fasa fiso göz boyamak için sadece. Bunu yapanlar zaten güçsüz olduklarını biliyorlar veya dahada güçlü gözükmek isteyenler. Bu önerinin çözümü belli 1 klanda birleşin olsun bitsin. Dediğim gibi üye sınırı olan dünyalar için olursa olur. Güzel bir fikir

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Bilmiyorum ucu açık konuştum. Bildiğim kadarıyla bu worlde yoktu ama varsa bilemicem. :) Zaten belirttim varsa kabulümdür.

Trafik

Kılıç Ustası
Üye sınırı nasıl yok her dünyada çokda olsa var.Benim oynadığım dünyada 75 üye sınırı var 3 klanım var ne yapim bu kadar üyeyi sıkışın arkada yer var mı diyim hacı :)

JrFly

Dük
tum arkadaşlarımı listeme eklesem rahat 500 kişi olur :D 10 klan kurulur ama kim uğraşcak :S

DeletedUser50380

Ziyaretçi
ya üye sınırınıda birşey için kurmuşlar. Fazla klan olsun fazla rekabet olsun diye. Bu kuralı alt klanları kurarak yasal yollarla çiğnemiş oluyorsunuz sadece o yüzden bunun için bu önerinin kabul edileceğini sanmıyorum.

Geçmiş worldlere bakın artık world 2-3 klandan oluşuyor xxx 1, xxx 2, xxx 3, 4, 5, 6, 7, 8 adamlar yüz tane klan açmış :))profile sığmıyor klan isimleri. Ne zevki var. zevk almak isteyen klandan çıkıyor bi ekiple diğer tüm klanlar buna girişiyor yine tek klan kalıyor :) yani rekabetin önünü kesiyor bu olaylar.

jrly avatarındaki kızın ismi ne :(

JrFly

Dük
Bae Suzyy 1994 dogumlu ama onlarda 94 dogumlular 21 yasında oluyor bizde 20 :( bu kız ıcın gıdıcem koreye :D

Trafik

Kılıç Ustası
Oyuna başladığında 5 10 klanla dünyaya girenler var bu kadar büyük sınırlarla savaşmak için seninde büyük sınırların yada destek olacak üyelere ihtiyacın var bunun için aile klanları önemli.
Ayrıca gün geçtikçe bu üyeler her dünyada elenir biri bırakır biri silinir biri klana ayak uyduramaz gider de gider en son yine 1 yada 2 klana düşersin düşmelisinde ama ilk aylar böyle olmuyor maalesef.