Diplomasi savaşi kaybedenler ve kazanani olmayanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
W 32 DÜNYADA HERHALDE EN COK DALAVERA VE ARKADAN DEDİKODU YAPILAN KLANLARIN BİRLEŞİMİ OLARAK DÜNYAYA GELMİŞİ BİR DÜNYADIR

bu dünyada önce paşa dejavu arasında bir savaş vardı daha sonra celal dejavu yönetici olarak elit diplomasi önerip eliti paşa girdirdi..tam olarak anlatılan buydu..

diger ayrıntılar benim zamanımda yoktu ...
paşa oyuncuları silmeye calışan elit daha sonra kımız saldırdı kımız toplamaya calışırken bizim ekip yani serdar abi beraber elit gectik ..elit gecerken başta söyledim corvia oyuncusu oldugumu ama kendi klanımı asla satmayacagımı ekmek yedigim klana ihanet etmeyecegimi söyledim ...buda yetmez gibi ..
dejavu hazırlık yapıldı tabi dejavu icten yoketme planları ve organize klanı anlaşmalar akrep birleşme haberleri gibi bir cok olay oluşuyordu ..önce paşa iclerine alıp sözde tamamen itham olarak dejavu paşa icten yoketmek istemiş onlara haksızlık yapmış gibi olaylar döndürüp paşa elit safına cektiler. ..daha önce elit vurdugunda paşa dejavu gecti orası hala muamma..neyse gel gelelim operasyon ilk günleri savaş ilanı acılmadan direk dejavu girildi 150 köyden fazla alındı destekler saglam şekilde yerleşmişti ..hic bir skntı yok s.a varken hazırlıklar tamamladık zten s.a bozarak hemen savaş ilanı acmadna nötr daldık...

bu olaylar oldugunda ares42 klan yönetici olarak haklı sebepler bularak haritada boşlugu degerlendirip tıpkı paşa yaptıkları ve kımız yaptıkları gibi elitin mecburet görerek elit vuracaktı ..bu esnada diger destekleri herkes cekti .

ortalık tam bir kaos hakimdi ...ben alt tarafta ekibimle beraber saglam bir şekilde bekledigim icin savaş gidişatına göre ne olursa olsun taraf degiştirmeyecegimi asla degişmeyecek dedigimi ama gizliden anlaşmalar yapmışlar
koseri ekibi ile beni toplanacaklar listesi koymuş bu bana sızdı sızdıgı icin olayı vesi.. arkadaşla cözdük sırada olay tnt savaşını durdurmak
kesinlikle vesi.. mert adam gibi adamdır en ufak söylenecek bir tane bile söz yoktur...
dejavu ne yaptıgını anlatılanlar cok bence bize haritadan dolayı anlattıkları ile kandırdırlar..
dejavu burda ne yaparsa yapsın haklı oldugu 2 nokta var s.a bozmadılar...arkadan vurmadılar
eşkiya akrep elit op aynı anda başlatıldı ..dejavu iyi dayandı derken
tnt birleşim oldu bunun kesinlikle 2 klan ortak cıkarları ve benim dostlarım sayesinde oluştu..
ama catlak sesler yükseldi maniac klanı ayrılma yaşadı maniac dejavu anlaştı cünkü onlarda hem hazmetmedi...

catlak seslerin arasına benim olaylar eklenince daha sonra hesap sil kararı alındıgında
ares42 dejavuya alın altın tepsi olayını söyledi tarihler acıktır onu ona kıyaslamak yanlıstır..

ben burda kimseye satılmış atılmış demedim ...

herkes net söylüyorum

ELİT DEJAVU SAVAŞINDA HESAP SİL YAPAN KLAN KAYBETTİ ...
DEJAVU SUAN DÜNYADA EN COK SAVAŞAN KLAN OLARAK KALACAK ...
ŞARBON KLANLARINA BAŞARILAR...

BELKİ EKSİGİM VAR BELKİ YANLISIM VAR AMA BANA ANLATILAN VE KİMSEYE ANLATILMAYANLAR ANLATMAK İSTEYEN YORUM ATAR..GERİSİ YALAN

GELİP HESAP SİL YAPTI DİYE ANA AVRAT SÖVÜLMEZ BU YAKIŞIK KALMAZ
burda 200 kisiyi sakat bırakıp yönetimsiz bırakıp hesap sil kararı alan bizler degiliz bizler son ordumuza kadar elit icin savaşacak adamları olan bir klandık ..
elit birleşti olmadı yeniden kendi catısı altında kalabilirdi...
bana gercegi söylemeyin bana kendi gerceginizi söylemeyin ben acık net diyorum
herkesin pre verdi para verdigi gece gündüzünü verdigi bir oyunda kaybedebilirsin ama kaybettiginde digerlerinin menfaati icin pazarlık yapar ve ekip gider digerleri kendi yoluna bakar.

DeletedUser48297

Ziyaretçi
Okuyan biri özet gecebilir mi

durumun yoksa burs bağlayam?
zebeyi okutuyoruz kampanyası.

"ama catlak sesler yükseldi maniac klanı ayrılma yaşadı maniac dejavu anlaştı "

aha doğru söze ne denir :)
o maniac dediğiniz klan, şimdi ettiğini çekiyor. köylerini yıktıkça yavaştan hesap sile başladılar.

ama takdir edilesi bir yanları var. metenin ordusu kadar disiplinliler. şu koordinata fake atın diye sirkü çekiyorum, adam sorgusuz sualsiz kendi klanımı bakmadan fake atıyolar. helal olsun. ayrıca çok inatçılar, bigün aldıkları yeni köyü yıkıyorum, ertesi gün aynı hataya düşüyorlar. gene yıkım gene yıkım.

bakalım hazıra kondukları köyleri barbar gibi büyütebilecekler mi?

DeletedUser36433

Ziyaretçi
Ne ELIT miş arkadaş adamlar hesap sil yaptı üstüne yeni dünya açılıyor hala ELIT i konuşuyorsunuz demekki adamlar sizde nasıl bi yara bıraktıysa konuşa konuşa bitiremediniz helal olsun adamlara.. thumbup

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Allahını seven üzerime dilbilgisi atsın.
4 kere okudum %24 civarını anlayabildim.
Bi kafama sıkıp geliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam gençler panik yok ben sanırım metni özetledim. arkadaş diyor ki :

biz etraftaki klanlarla anlaştık, dejavuyu indirelim dedik. beceremedik. hesap sildik.

Rhombeus

Baltacı
Silip gitmişsin ortada klan kalmamış bu başlığın sebebi ne onu anlamadım bizim kıtada da bir bu kadar olay var ne silip gittik ne de her hafta yeni bir başlık açtık ya son köye kadar savaşıcaktınız yada gittikten sonra forumu kirletmeyeceksiniz

Atalet

Mızrakçı
Elit bizde ne yara acacak , eskiya opunu beklediniz ,dip koylerimizi destekleyip mis basip ,3-4 haftalik yazismalari bahane edip biz Sa yi bozduk hadi saldiriyoruz dediniz , -adam olan ne yapacaksa ayni gun yapardi - mutlugu bozduk su gunden sonra savasirizda demediniz Biranda girdiniz onada eyvallah , bizim klandanda adam cikartip daldiniz onada tamam , ilk gun 100 koyde aldiniz okey , devami ne oldu bizden kimse hesap silmedi baktiniz o kadar kolay degil , surdan birde isim degistireyim dediniz , bu yeni birliktelik bu ve bundan sonraki dunyalarda devam edecek yuppi dediniz oda tutmadi daha neyin pesindesiniz anlamadim.

Biz bu dunyaya gore serefliyiz diyip hesap sildiniz, o konudada eksikleriniz var ama soylim yonetim disinda kimse hesap silmedi sanirim bunuda ilk kez gordum.Bizde cok hesap sildik kalanlar 5 klan olmadi herkes sildi, yeri geldi oyun yonetimine kizdik sildik, yeri geldi beyler bu dunyada olmadi dedik sildik, siz onuda beceremediniz.

Size tavsiyem bu foruma daha fazla girip laf sokma cabalarini birakin, yapabiliyorsaniz adam gibi oyununuzu oynayin.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bu Arkadaşların Hataları Neydi Biliyormusunuz Bunlardan 150 200 Alırsak Bunlar Hesap Sil Yapar :):)
Ama Yemedi Olmadı Olduramadılar.
100 150 Köy Aldılar Geride Verdiler Baktılar DEJAVU EŞKİYAYI Sadece Oyalama Operasyon Yapıyor Bize Direk Girecekler.
Haber Gitti Tabi Celalle Bunlara Elite Girecek Bütün Dejavu.
Vede Öyle Oldu Patlamış Mısır Gibi Patlamaya Başladı Multileri Ve Hesapları.
Şimdi Elite Soruyorum Sizinle Telefonda Konuştuğumuzda Eğer S.A Biterse Önceden Haber Verilecek Dediniz.
Konuşmamızın Akşamında Operasyon Yapıp Köylerimizi Topladınız.
Eşkiya Yaya Güvenip Bizim Üzerimize Geleceğinizi Sandınız Ama Sancak Klanı Bunların Yuvasına Çomak Sokup 70 80 köy Düşürünce Bize Yapacakları Opta Yalan Oldu.
Sonuç....
DEJAVU Burada
Olmanaynlar
PAŞA
AKREP
ELİT
METEOR
Ufak Tefek Klanları Saymıyorum...
Ufak Tefek Oyunlarla Bu Ekibi Kimse Yıkamaz.
1 2 Ay Sonra Ufak Bir Opta Hesap Siler Gider Dediniz.

Her Zaman Söylediğimiz.

NE KADAR DÜMAN O KADAR ONUR....

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Bu konuyu açan arkadaş bizden değil TNT klanından bunda bi hem fikir olalım :) daaaa hala neden ELIT konuşuluyor onu anlamadım..

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Ayrıca... Evet hesap sil yaptık gittik kaybettik tamam mı siz hepsiniz büyüksünüz falan fıstık... Klanımın adını daha fazla burada anmaz yaralarınızı gocunma kısmında bırakırsanız sevinirim..

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ayrıca... Evet hesap sil yaptık gittik kaybettik tamam mı siz hepsiniz büyüksünüz falan fıstık... Klanımın adını daha fazla burada anmaz yaralarınızı gocunma kısmında bırakırsanız sevinirim..

klanın mı?
kurucusu-diplomatı hesap sil yaptığında 4-5 klana dağılan ekibe klanım mı diyorsun ? :D
Elit klanı devaju ya yaptığının ceremesini çekmiştir.Ve tartışmasız ağır bir hezimet yaşamıştır.
konuyu uzatmaya da gerek yoktur...

DeletedUser30626

Ziyaretçi

elit hesap mı sildi:D ben barbara düşen köy falan görmedim gören varsa söylesin. siz kimsinizki peşinizden kim hesap silecek. varsa en fazla 3-5 kişi yönetici kadrosundan vardır hesap silen. ayrıca profillerinizde hesap sil yazarken dahi hesaplarınızın başındaydınız. kalıp savaşmaya yüreğiniz olmadığı gibi hesap silmeye cüretinizde olmadı. inş. bidahaki dünyalarda yine karşılaşırız sizinle asıl ozaman oynayacaz.

ayrıca bu konuyu biz açmadık lakin bizimle de alakalı şeyler olduğu ve bizimde hala bu dünyada bulunduğumuz hasebiyle yorum yapabilirizde sen sektirip gittiğin dünyanın formunda ne kurcalıyon daha. ben sana elin şeyiyle gerdeğe girilmez demiştim demi. dinlemezsen dejavu adamı öyle kucak kucak zıplatır 34 e hoplatır. hadi yaylan gülüm kendi çöplüğüne.