Diplomasi Önizlemesi

• Konuyu başlatan DeletedUser50380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Merhaba. Kuralları okudum ancak bu konu hakkında tam olarak örnek öneri metni göremediğimden elimden geldiğince düzgün birşekilde anlatmaya çalışıcam. İnşallah bu yaptığın kurallara aykırı değildir :)

Diplomasi
Öncelikle bildiğiniz üzere klanlar arası savaşlar müttefiklikler ateşkesler olabiliyor. Bunun yanında çoğu diplomat yönetici veya kurucular diplomasi gerçekleştirirken haritadaki ilgili iki klan arasındaki konuma bakmak istiyor. Ancak malesef bunu farklı bir hesap ile deneme, klanın diplomasisini değiştirerek görme veya premiumla ilgili klana renk atama yapmadan bu ihtiyacını karşılayamıyor.
Örn.
W25 de ayın 14'ü. İki klan haritada yanında bir oyuncu gördü. Baktı klanın puanı yüksek. Oyuncu, acaba klanı nerde bulunuyor? Bize yararları olur mu? Diplomasi yapılabilir mi? Gibi sorular soruyor ve ardından klanın konumunu tam olarak görmek için klanının diplomasisini değiştiriyor. Sonuç olarak üyeler noldu böyle mi oldu şöyle mi oldu diye sorular getiriyor. Daha kötüsü klan ana bölümünde bulunan yer tamamiyle diplomasi değiştirme kirliliğiyle dolup taşıyor.
Bunun yanında artık işinde uzmanlaşmış kişi klanların yardımcı sitelerinden (araç sitelerinden) bu işi yapmaya karar veriyor. Siteye giriyor. Siteyi çözmesi yarım saatini alıyor. İki tane klan boyicaktık ne hale düştük böyle! diye yakınıyor. Sonuç zar zor görüyor.

Çözüm Önerim: Bence klanda bulunan diplomasi bölümüne konumunu görmek istediğimiz klanın ismini yazıp hemen "Tamam" tuşunun yanına "Önizleme" buttonu getirilse ve ona bastığımızda sayfada kendi bulunduğumuz konuma göre sayfanın sağ tarafında veya üst tarafında harita açılsa(http://i.hizliresim.com/66Qa1W.png) ve hemen bu haritanın sağında da ilgili klanın renk atama seçeneği bulunsa.

Böylelikle daha verimli anlaşmalar yapılabilir diye düşünüyorum :) .

Bu arada ilk öneri tasarısını ben yaptığımdan hatalarım olabilir kusra bakmayın :)

Eklentiler

• yağma.jpg
    yağma.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 28

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Şuan diplomasi var. Demek istediğinizi anlamadım :/

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Premium hesabı olan oyuncu, sadece kendisine özel olarak haritada işaretleme yapabiliyor.