Dinamit

• Konuyu başlatan tintintiniminii
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
tanitima gerek yok taniyan tanir bilmeyen öğrenir dünyayi patlatmaya geldik .)

sarbon1

DeletedUser

Ziyaretçi
klanlar burası kızlar yurduna cevirdiniz siz oyununuza bakın yeter

DeletedUser36760

Ziyaretçi
klanda 15 tane kız varsa size geçebilir miyim? :D

DeletedUser56554

Ziyaretçi
44 kişilik klanda 15 kız mütefik lik dağı teklif ederken kız oldunu belirten diplomat pre kasmaya devam etse da iyi olur haklısın usta :)

Ay bunu yeni görüyorum, pardonda sizi ti ye bile almadık zamanında. Başınızdaki bir kaç arkadas bizden yüz bulamayınca savaş açtı :) neyin kafasındasın sen botcu arkadas ki akabinde biz oyuna eglencesine girdik öyle bir deneyim yasadık bunu öncesinde de belirtmistim :)

DeletedUser57090

Ziyaretçi
44 kişilik klanda 15 kız mütefik lik dağı teklif ederken kız oldunu belirten diplomat pre kasmaya devam etse da iyi olur haklısın usta :)

Ortamı germek degil amacim.O klanin diplomasisiyle ilgilenenlerden biri de bendim.

Oguz burada özel icerikli mesajları acacaksak senin oyuncularinin bir kacı benim oyuncularimdan birine casusluk teklif etmisti.Benim neler yapacagimi gayet sende iyi biliyorsun ve bir keza da seni karsima almak olsa bu durum suan classici birakir gelirim oraya.Seni severim ama su durumda burada konusulmicak konulari tartismaktan yana degilim..Suan classic olmasa ilk ugriyacagim duraklardan biri de w29 olacagini biliyor muydun?.