DIABLO vs. SAB

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Konuşmalar bu şekil bilgilerle mi devam edicek eğer öyleyse bizde her 0 ladığımızı yazalım bu saatten sonra. Neyse ki 'Pasif' oyuncumuzdu 1.5 ayda alındı :)
Bizim oyuncularımizda şahsınıza karsı edepsizlik ederse aynısını yapabilirsiniz.

Desolate boy

Baltacı
Edebsizliği biraz açmak gerek seninde bu sayfadaki ilk konuşmalarında yazdıklarını edebsiz kelimesi bünyesinde kabul edebilirim o zaman ve size o şekilde karşılık verebilirdim. Fakat onun yerine size saygı ile cevap verdim hep. Arkadaşım orda bir değerlendirmede bulunmuş gayet normal düzenlediğin oplarda başarı oranın düşüktü, senin icin en iyisi olarak değerlendirme yapan yücel abinin düşüncesine katılmadığı için yorumunu yaptı. Burda sizin yazdığınız "Ağlıcaksanız oynamayalım"lar "hayırdır bir opta kapanıcak fark var" vs gibi sözlerini unuttuk mu sanki. Bunları şahsıma karşı yaptığın edebsizlik olarak görüyorum o zaman ne oldu o yazıdan sonra 5 op yaptırdın 30 fark vardi kapanıcak diyodun 50 fark oldu. Ceketimi asıyım kenara çekiliyim karşılıklı oyna istiyosan. Bu tarz bi yazı yazdığım için diablodaki büyüklerim kusura bakmasın ama istenilen konuşma tarzı buysa klavye önümde aynı şekilde karşılık verebilirim

DeletedUser72298

Ziyaretçi
YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN VESELİ, UÇALIM VESELİ, SIMACI BASMADAN DURAMIYORUMMMM

YAN YAN VESELİ,UÇALIM VESELİ,YİNE DE SENDEN KOPAMIYORUM.

bujuteri

Milis
arkadaşım hayırdır bu neyin gazı

Desolate boy arkadaşımız
burada ali ile yazışıyor cevabı ondan duymak isteriz araya girip gaza getirmeye gerek yok.ben benim için en iyi operasyon yapan adam yazdım sizin için geçerlidir demedim.zaten böyle bir iddiam yok bizim için en iyisidir.sizin için değildir.lütfen rica ediyorum 2 klandan olmayan kişiler girip saçma sapan tansiyonu yükseltmesin.

Desolate boy

Baltacı
arkadaşım hayırdır bu neyin gazı

Desolate boy arkadaşımız
burada ali ile yazışıyor cevabı ondan duymak isteriz araya girip gaza getirmeye gerek yok.ben benim için en iyi operasyon yapan adam yazdım sizin için geçerlidir demedim.zaten böyle bir iddiam yok bizim için en iyisidir.sizin için değildir.lütfen rica ediyorum 2 klandan olmayan kişiler girip saçma sapan tansiyonu yükseltmesin.

Yücel abi zaten görüşüne saygım sonsuz bende aksi yönde bir yazımda bulunmadım. Yazıda ne belirttim size göre en iyisi ama arkadaşım durum değerlendirmesi yapıp yorum yapmış gayet normal dedim yanlış bir yazımım varsa gösterebilirsiniz

bujuteri

Milis
adını bilmediğim için kusura kalma dediklerin içinde sorun yok bence gayet saygılı bir şekilde savunuyorsun klanını.
senin için değilde oyunda 2 klanda olmayan insanların buraya 2 laf yazarak gaza getirmelerine okuyup gülmelerine uyuz oluyorum.yok istatislik yok sana şunu dedi filan ve teşekkür almaları bu kişilerin prim yapması deli ediyor beni.
amaç eğlenmek gücünüze birşey giderse burada uyarmak olmalı zaten arada güzel kelimelerle lafı gediğine sokmak eğlenceli.ama bu bir oyun yoksa yarın nasıl karşılıklı oturup çay içebiliriz değilmi.bu bir savaş ölümüne kavgalı değiliz.

Desolate boy

Baltacı
adını bilmediğim için kusura kalma dediklerin içinde sorun yok bence gayet saygılı bir şekilde savunuyorsun klanını.
senin için değilde oyunda 2 klanda olmayan insanların buraya 2 laf yazarak gaza getirmelerine okuyup gülmelerine uyuz oluyorum.yok istatislik yok sana şunu dedi filan ve teşekkür almaları bu kişilerin prim yapması deli ediyor beni.
amaç eğlenmek gücünüze birşey giderse burada uyarmak olmalı zaten arada güzel kelimelerle lafı gediğine sokmak eğlenceli.ama bu bir oyun yoksa yarın nasıl karşılıklı oturup çay içebiliriz değilmi.bu bir savaş ölümüne kavgalı değiliz.

İsmim Enes, abi tabikide oyun farkındayız bizde kendi klanımda kaç tane eski dünyalarda bizzat saavaştığım hatta 35 dk mis mesafesinde savaş verip gece düşmanım olduğu halde birlikte sohbet ile sabahladığım arkadaşım var biz oyunda insan kazanmaya çalışıyoruz her daim. Bugün çağırsanız imkan dahilinde oturup sohbet etmek en sevdiğimiz aktivite oyundaki arkadaşlarla. Forum bu araya giren çok olur oyunda mis arası atmıyolar ama burda ara atmayı seviyolar :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.