DIABLO - ReBeL savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser29784
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29784

Ziyaretçi
...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29784

Ziyaretçi
...

DeletedUser29784

Ziyaretçi
...

DeletedUser

Ziyaretçi
bu rebelden çıkan ilk oyuncu değil ki, hatta bazı oyuncular savaş esnasında rebelden çıkıp doğrudan diablo'ya geçiyorlar ve hemen ertesi gün rebel'den köy alıyorlar, ilginç değil mi?

bu onların klanlarına sadakatlerinin göstergesi mi, yoksa bunlar multi hesaplar mı bilemiyoruz. belki daha da çıkar böyle şahsiyetler...

örnek senkyo

DeletedUser29784

Ziyaretçi
...

DeletedUser29784

Ziyaretçi
mod. arkadaslardan ricam actıgım bu konunun silinmesidir.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
vala ben temizlicem klanımdakileri şeref abi umarım sizde temizlersiniz. bu tip şeyler midemi bulandırıyo.

DeletedUser29784

Ziyaretçi
vala ben temizlicem klanımdakileri şeref abi umarım sizde temizlersiniz. bu tip şeyler midemi bulandırıyo.

arkadaşlar diablo klanına başarılar diliyoruz orası bize göre bir ortam değilmiş. bordolumavim ateam den gelenlere shkam a op yapmamızı istedi tamam dedik birkaç gün sonra baktık shkam hesabını silmiş, sonra digital hesabını toplatmayı düşünmüş o hesabında şifresi bendeydi gerçi ama hesapta gene rebelden biri oynuyordu op yapabilirdik o hesaba. bize op yapacagımız düşman bulamadıgı için çıkmamızı istedi benim anladıgım kadarıyla, bizde çıktık. neyse zaten sağdan soldan bize güce sığınıp rebelle savaşıyorsunuz gibi msj lar atıyordu böylesi daha iy oldu rebel ve diabloya başarılar diliyorum bundan sonra..

DeletedUser

Ziyaretçi
rebel 3. adamı atıp hesapları kendileri toplaması

STReeTMaaN

neyse fazla söze gerek yok son köyüne savaş olan onlar ...

DeletedUser48058

Ziyaretçi
troll

DIABLO Rebel'i Mahvedecekk önccekiler Gibi Emin olun :)