diablo & baba savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser33168
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29784

Ziyaretçi
Nasıl Yani dağıldımı :) ama fark ettiğim bişey var Atem ' klanıda sizin klana geçmiş W10 Maviye bürünecek sanırım :):)

İyi rakip olmayınca oyunun keyfi olmuyor sanırım herhalde :)

ateam kurucusu zindan12 yi 2 aydır beklediler adam oyuna geri dönmeyince bizimkilerin %60 ı rebele, %40 ı diabloya geçti.

DeletedUser

Ziyaretçi
Nasıl Yani dağıldımı :) ama fark ettiğim bişey var Atem ' klanıda sizin klana geçmiş W10 Maviye bürünecek sanırım :):)

Buyur son Durum :D
topktribes.png

DeletedUser30626

Ziyaretçi

evet maviye boyanacak komple sonra hesaplar silinecek. rakip ne kadar iyi olursa olsun teke tek bizim karşımızda hiçbi şansı yok. sadece dayanma süreleri farklı oluyo:D

itiraf etmeliyim en dirençlisi osmanlıydı. en çok o savaşta zevk aldım gerisi tırıs:D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
evet maviye boyanacak komple sonra hesaplar silinecek. rakip ne kadar iyi olursa olsun teke tek bizim karşımızda hiçbi şansı yok. sadece dayanma süreleri farklı oluyo:D

itiraf etmeliyim en dirençlisi osmanlıydı. en çok o savaşta zevk aldım gerisi tırıs:D

ateamle savaştığınız zamanlar ben sizin sınırda değildim:D o zamanlar sizin sınırda olsaydım en çok o savaştan zevk alırdınız thumbup