Derin Amaç

DeletedUser54286

Ziyaretçi
onda bende şikayet ettiydim seni bana bi raporun gelmişti heykelin 2. seviye gözüküyordu adminler oyun hatası deyip geçiştirdi .dasd

senide not etdim şimdi.forumda bi tartışırsın sen direk öbur tarafı desteklemem mi bende:)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
senide not etdim şimdi.forumda bi tartışırsın sen direk öbur tarafı desteklemem mi bende:)

:D:D öle olsun ama 2. seviye heykel öyle gözümün önünde duruyodu raporda ne yapacaktım :D gerçi geçiştirdi adminler oyun hatasıymışmış :D niye bana gelmez böle hatalar :D şöle üretimi arttıran bişe sadakatin düşmediği bi köy falan

DeletedUser

Ziyaretçi
basarılar ..ben ban yiyenlerin yanındayım her zaman...kumandanlar benide şikayet etmiş oyunda hile yaptığımı öne sürmüşdün 26 da heykelim seviye 2 diye...ben önyargılı olabilirin ama sen kesinlikle haklı olamazsın :)

ne yapabilirim adamı casusluyoruz heykel 2 diyor sen onu görürsen ne dersin ön yargı değil sadece tedbir klanımın menfaatini hilecilere bırakmam ozaman senin suçsuz olduğunu gösteren hiçbir durum yoktu kendin diyorsun sayısız mail geldi demekki bir ben değilim herkes bunu görüyor olan bişeyi kim inkar etsin bu konuda suçlanacak son kişiyim takıma yazabilirdin

DeletedUser54286

Ziyaretçi
ne yapabilirim adamı casusluyoruz heykel 2 diyor sen onu görürsen ne dersin ön yargı değil sadece tedbir klanımın menfaatini hilecilere bırakmam ozaman senin suçsuz olduğunu gösteren hiçbir durum yoktu kendin diyorsun sayısız mail geldi demekki bir ben değilim herkes bunu görüyor olan bişeyi kim inkar etsin bu konuda suçlanacak son kişiyim takıma yazabilirdin

yazdım....ban yedim:)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
yazdıklarımı ve gelen cevabı forumda yayınladım diye yedim....yasssağmışşş:)=

DeletedUser55545

Ziyaretçi
24.Dünyanın tüm pislikleri orada kalsın.Herkesin hataları var orada.Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.
Yeni bir dünya birlikte uzun süredir oynayan ekipler burada.Oyundan soğutmaya gerek yok ilk günden kimseyi.
Halil,Kendal size diyeceğim tek şey 24.defteri kapanmadı diyorsanız burada da devam edebiliriz sorun değil.Ancak adaletli oynayalım kimse ayak oyunlarına kalkışmasın bu kez.Farkındasınız ki eninde sonunda herşey ortaya çıkıyor.
Bu iki taraf içinde geçeli.
Herkese bol şanslar BAŞARILAR...