Derin Amaç

DeletedUser

Ziyaretçi
Nis 28
14:56 DERİN klanı düşman ilan edildi.

bu kadar basit bu adamı nasıl hala klanda tutuyorlarsa anlamadım ben

DeletedUser

Ziyaretçi
kendal derin klanıyla benim sıkıntım yok bu adama ayarım tek köy almamış 19 köy vermiş bir adam profillerde 1. lkten bahsediyor

DeletedUser45265

Ziyaretçi
La Kumandanlar Emek hırsızlığı diyosun dünya 24'de bir Günde 80 misinizi Güle oynaya her misin arkasına mis arası yaptım düşün birde hafiflerlee :)

Kendal Yavrucum telefonlarda bir saat arayıpta Abi müt olalım abi bize olsun yapmayın Aralara İstanbulue(murat) ve Nail Erda'yı sokup Müttefiklik için Peşimizden Koşan senmiydin benmiydim :)

e iyide emek hırsızlığıyla yapılan mis aralarının ne alakası var :D

Jopcu Zehirx

Casus
e iyide emek hırsızlığıyla yapılan mis aralarının ne alakası var :D

Şimdi Şöle Kardeş Ben Hesabın Başından beri benden oldugunu zaten hiç bir zaman sölmedim inkarda etmedim. Hesap bana verildiğinde Ocean sınırında ve Tüm sınır Köyleri bomboştu. Ben Mis Arası diyorum Çünkü Adamlar bana acemi demişler biraz ona hitaben öle bir konuşma oldu.

O dönemde Bana Gelenler Dediki Mydroms bizim klan Beraber şizofrene Vurun. Oyunun Başından Beri Şizofren ve Stalk bizim müttefiğimizdi. Biz Vurmıcaz ama Aranızdaki savaşada Girmicez dedik.

Stalk olayına Gelince İlk Etapda Stalkla Aramız Gayet Çok iyidi Fakat Stalkdan bir Kaç kişi derin klanı elemanlarını klandan atıyor köylerini topluyolar gibisinden Laflar Oldu ve derin rahat yıkılır gibisinden laflar oldu o dönemde Stalkla aramız Bozuldu ki o dönemde konum olarak ve strateji olarak stalkın durumu iyidi ve biraz bize karşı üstünlük kurma çabasında gördük. Tabi Bu konuşmalarda ben yoktum bana gelen bilgiler böle. Ben bunları duyunca Stalk Sınırından köyler aldırmaya başladım.

sezerle benim Dostlugum dünya 19'a dayanıyodu. taa oyun başlamadan abi biz müttefiğiz dünya sonuna kadar dedi ve bende tamam kardeşim dedim sonra dünya açılınca savaş açıldı savaşı kendal açmış sezer öle dedi. Klandan ben ilgileniyorum sen benle muhatap ol dedi bizde müttefik olduk.

Sonra Stalk Ocean klanı ile savaşı kötüye gidince Del piero ile bizim Bir görüşmemiz oldu whatsappdan. Hesaplara biz ve bizlerden bir kaç kişi geçti. O dönemde Agatra diye bir klan kuruldu bende o klana geçtim Delpiero onlara ihanet ettiğimi düşündü bende hesabı geri verdim ona sonra stalk hesap siliyor dedinince hesaba geri geldim olay bundan ibaret. Eğerki Öle bir Durum olsa Stalkdan Arkadaşlarla halen muhabbet içinde Olmazdık.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdi Şöle Kardeş Ben Hesabın Başından beri benden oldugunu zaten hiç bir zaman sölmedim inkarda etmedim. Hesap bana verildiğinde Ocean sınırında ve Tüm sınır Köyleri bomboştu. Ben Mis Arası diyorum Çünkü Adamlar bana acemi demişler biraz ona hitaben öle bir konuşma oldu.

O dönemde Bana Gelenler Dediki Mydroms bizim klan Beraber şizofrene Vurun. Oyunun Başından Beri Şizofren ve Stalk bizim müttefiğimizdi. Biz Vurmıcaz ama Aranızdaki savaşada Girmicez dedik.

Stalk olayına Gelince İlk Etapda Stalkla Aramız Gayet Çok iyidi Fakat Stalkdan bir Kaç kişi derin klanı elemanlarını klandan atıyor köylerini topluyolar gibisinden Laflar Oldu ve derin rahat yıkılır gibisinden laflar oldu o dönemde Stalkla aramız Bozuldu ki o dönemde konum olarak ve strateji olarak stalkın durumu iyidi ve biraz bize karşı üstünlük kurma çabasında gördük. Tabi Bu konuşmalarda ben yoktum bana gelen bilgiler böle. Ben bunları duyunca Stalk Sınırından köyler aldırmaya başladım.

sezerle benim Dostlugum dünya 19'a dayanıyodu. taa oyun başlamadan abi biz müttefiğiz dünya sonuna kadar dedi ve bende tamam kardeşim dedim sonra dünya açılınca savaş açıldı savaşı kendal açmış sezer öle dedi. Klandan ben ilgileniyorum sen benle muhatap ol dedi bizde müttefik olduk.

Sonra Stalk Ocean klanı ile savaşı kötüye gidince Del piero ile bizim Bir görüşmemiz oldu whatsappdan. Hesaplara biz ve bizlerden bir kaç kişi geçti. O dönemde Agatra diye bir klan kuruldu bende o klana geçtim Delpiero onlara ihanet ettiğimi düşündü bende hesabı geri verdim ona sonra stalk hesap siliyor dedinince hesaba geri geldim olay bundan ibaret. Eğerki Öle bir Durum olsa Stalkdan Arkadaşlarla halen muhabbet içinde Olmazdık.

Bak halen yalan söylüyorsun o klan stalker bıraktıktan sonra kuruldu . Tw stats i açalım mi ? hatta o klana gelip w24 u bir an önce kapatalım en yüksek kişileri toplayalim diyen sen değilmi ydin en kisa surede kapanan world olsun diye bende gelmiş konuşuyorum halen tamam sen haklısın Bb

DeletedUser

Ziyaretçi

hesabı aldıktan sonra bize klana alırmısınız diye mesajlar attın delpiaro ni zannetcekti ihanetin kesin zaten

gelelim acemi lafına kimse sana acemi demedi en azından ocean dan kimse demedi dünya hileyle dünya 1. si oldun bizden 1 köy bile alamadın onu bırak 19 köy verdin sonra ban yedin bu kadar basit ben diyeyim sen bir acemisin

DeletedUser54286

Ziyaretçi
basarılar ..ben ban yiyenlerin yanındayım her zaman...kumandanlar benide şikayet etmiş oyunda hile yaptığımı öne sürmüşdün 26 da heykelim seviye 2 diye...ben önyargılı olabilirin ama sen kesinlikle haklı olamazsın :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
yav bırak allah aşkına bi heykel nasıl 2. seviye çıkabilir.
bize max leveli 1 en neden sana 2 oldu :)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
o dönem aldığım meil lerin haddi hesabı yoktu:)biri casladı o zaman fark etdim...bide forumda yazdım üstüne 3 gün ban yedim:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu yeterince amacı dışına çıktı. Bu bir klan tanıtım başlığıdır ve bu şekilde kalsın arkadaşlar.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
basarılar ..ben ban yiyenlerin yanındayım her zaman...kumandanlar benide şikayet etmiş oyunda hile yaptığımı öne sürmüşdün 26 da heykelim seviye 2 diye...ben önyargılı olabilirin ama sen kesinlikle haklı olamazsın :)

onda bende şikayet ettiydim seni bana bi raporun gelmişti heykelin 2. seviye gözüküyordu adminler oyun hatası deyip geçiştirdi .dasd

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendal. Derin klanına 28'de başarılar dilerim bu zevksiz dünyaya asılmayıp C4'e gelirlerse klavyeler susar zevkli savaşlar başlar.

Tm yavrum biz mevzuyu hallettik c4 e gelirlerse elbet hallederiz . Ama herkes 28 e geçiyo la sanırsam c4 e ekip kalmicak :(