Deprex savaş raporları

• Konuyu başlatan haykomando2
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47048

Ziyaretçi
artık dünya kapananmaz :) bi yanda sizi bi yanda exit filan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında kapatırdı dehşet orayı benim gittiğim klanın adı siyahtı hesap silmeyi düşünüyodu hepsi ben gelince kaldılar şimdi dünya kapatma peşindeyiz :)

DeletedUser47048

Ziyaretçi
:)) inşla sizde turbo. diye biri vardı gabila goztepeli ben onu hiç sevmedim cunku ben karşıyakalayım :D

Bengam

Ağır Atlı
nYkJ1a.png

q93J7V.png

zQgJ6g.png

EQbyXD.png

vYmJOD.png

Ld2OBJ.png

bQjLqY.png

6YQygN.png

Buer

Okçu
Hll tebrık ederim Allahtan sana saldırdıktan sonra ordunun gelmesını bekleyıp yattım sabah demircim sıfırlanacaktı az kaldı üstüne orduyu kaybetmek koyardı:D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
tarla oldun diye bir duyum aldım troll

hahaha arkadasları üzmek istemem ama 15 kişi ordu attılar sadece 2 si geri döndü biride yarım olarak geri döndü :) ALLAH için hepsını tebrık ederım raporları koysalar da gülsek yada ben koysam sorun olmaz herhalde :) demirciyi 15 den 0 ladılar ama degısek bıse olmadı 4 saat sonra 17 olcak :)

şimdi sorun şurda bu 15 vatandaşın yaptıgını ben tek basıma yapıyorum ve benım daldıgım adam bı daha oyuna bakmıyo :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hahaha arkadasları üzmek istemem ama 15 kişi ordu attılar sadece 2 si geri döndü biride yarım olarak geri döndü :) ALLAH için hepsını tebrık ederım raporları koysalar da gülsek yada ben koysam sorun olmaz herhalde :) demirciyi 15 den 0 ladılar ama degısek bıse olmadı 4 saat sonra 17 olcak :)

şimdi sorun şurda bu 15 vatandaşın yaptıgını ben tek basıma yapıyorum ve benım daldıgım adam bı daha oyuna bakmıyo :)

biz aşağı inelim hele o zaman konuşuruz bu konuları troll

DeletedUser50201

Ziyaretçi
sorun degıl tabıkı konusuruz :) en fazla koyum gider :)

DeletedUser50201

Ziyaretçi
iyi bu atarlı çıkmadı :D teşekkürler konudaki misyonumu bitirmiş bulunuyorum. tüm klasik oyuncularına başarılar.

hahah ne dıye atar yapıcam yaw ben oyundan zevk almasına bakarım bakma deprex klanına da laf etmeden uslu bı sekılde oynumu oynarımda arkamdan cok laf edıyolar delı oluyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu kadar saçma ordu atılmaz tüm saldırılar da 50 şahmerdan olsa ilk 10 nunda dağıtmış olurdu sonuç geri dönen 2 ordu var

DeletedUser50201

Ziyaretçi
bu kadar saçma ordu atılmaz tüm saldırılar da 50 şahmerdan olsa ilk 10 nunda dağıtmış olurdu sonuç geri dönen 2 ordu var

önemli olan onuda yapmaları saldırı şekli hata bunda herkes hemfikir ama rakip klanın bi anda böyle bi saldırı yapması bana 500 pre kazandırdı hemde organize bı saldırı yapmaları bence guzel bişey kımse az cok dememiş cuma namazı cıkışı gıbı boş gecmıyelım abiler az cok demıyelım :D