Deprem

*BloW

Okçu
Gerçekleşen izmir depremi dolayısıyla tüm halkımıza özellikle orda yaşayan insanlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Oyunda düşmanlarımızın ve bizimde içimizde bulunan arkadaşlarımızın olduğunu düşünerek kendi tarafımızca belli bir süre boyunca saldırı yapmama kararı aldık. Tekrardan geçmiş olsun diliyoruz. İnş cok can kaybımız yoktur.

geçmiş olsun herkese telefondan öğrendiğim kadarıyla yıkım gölcük depremi kadar değilmiş. daha çok lokal bölgeler ve sahil kasabası (tusunamiden dolayı) zarar görmüş. yıkılan binalar da genelde eski binalarmış. baldızın kızı okuldayken yakalanmışlar. çocuklar çok korkmuş. Allah beterinden korusun. tekrar geçmiş olsun

BARZO

30.10.2020 tarihinde gerçekleşmiş olan İzmir şehrimizdeki Depremden dolayı Gerçek hayatın Oyundan daha önemli olduğunu düşünerek

01.11.2020 PAZAR GÜNÜ
SAAT 00:00 a kadar Tüm saldırıları durdurmuş bulunmaktayız.

İZMİR VE ÇEVRESİNDE yaşayan tüm dostlarımıza kardeşlerimize abilerimize rakiplerimize GEÇMİŞ OLSUN dileklerimizi sunuyoruz.

Elimizden ne gelirse yapmaya hazırız...

Cyroburn*

Ağır Atlı
Allah aşkına ne kavgası ettiniz bu başlıkta? Neyse...

Rakiplerize anlayışlı davranışları için teşekkür ediyorum. Deprem en çok bizim klanı etkilemiştir diye tahmin ediyorum ciddi anlamda İzmir'de oturan üyemiz var. Çoluk çocuk derdinde olanlar,maddi hasar görenler,iş düzenleri bozulanlar vs vs...Şuan savunan taraf biziz güç onlardan yana ama yinede tüm rakiplerimiz bugün mesaj attılar ve operasyonları iptal ettiler. Bunun dışında 2 gün süreyle bireysel atışlarda durduruldu. Hepsine tekrardan teşekkür ediyorum kendi ekibimizi de uyardık bizlerden yana da herhangi bir hamle olmayacak kesinlikle sizin belirlediğiniz tarihler aralığında.

Türk futbolundan yola çıkarak çok kullanılan bir cümle vardır bu durumda bana onu hissettirdi bu oyunda bir kez daha; Aramız bozuk,kanımız değil.

Hepinize hayırlı geceler olsun. Allah yardımcımız olsun,beterinden korusun inşallah.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
İzmir de galiba son 10 dakika içinde 3 deprem meydana geldi geçmiş olsun İzmir.