Dengeler

• Konuyu başlatan DeletedUser63656
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63656

Ziyaretçi
Klan Savaşları oyuncu olarak sorumla ilgilenir misiniz bilmiyorum.Köy alımlarında casualdaki gibi bir sistem getirmeniz mümkün değil mi? Şöyleki casual harici dünyalarda büyük köy sahibi oyuncular nedeniyle gelişmek mümkün olmuyor.. Her seferinde sil baştan başlamak ise sıkıcı..Ve oyunu bırakma isteği oluşuyor.Ama casualdaki gibi bir sistem getirirseniz olumlu bir gelişme olur oyunu oynamak isteyenler açısından..200tane köyü olan bir oyuncuya karşı 20-30 köyü olan bir oyuncununun oyunu devam ettirebilme şansı yok denecek kadar az..Aynı zaman dilimleri içinde oyuna başlamayınca da klanlara alınma durumuda olmuyor.Eğer bu konu ile ilgilenir casualdaki gibi bir sistem getirebilirseniz bizim gibi oyuncularda bu oyunda kalıp keyifli bir zaman geçirebilirler. Saygılar.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
oyuna geç başladığınızda muhtemelen o oyunculardan uzakta olursunuz.yakınında olursanızda baştan başla yaparsınız.bu da olmazsa zaten moral faktörü denen lanet bişey var patates edip yollarsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tesadüfün bu kadarı :D 3 dakika önce bölümün whatsapp grubuna gülce diye birinin eklenmesini istediler ekledim :D
o0O9Y9.jpg

DeletedUser45265

Ziyaretçi
başta mr. storm ve forum modları olmak üzere rica ediyorum lütfen diyorum bu gülce o gülce mi cevabını alana kadar kapatmayınız bu başlığı

DeletedUser63656

Ziyaretçi
Tesadüfün bu kadarı :D 3 dakika önce bölümün whatsapp grubuna gülce diye birinin eklenmesini istediler ekledim :D
o0O9Y9.jpg
Bahsettiğiniz kişi ile bir alakam yoktur.. Casual da oynayan oyuncuları aşağılamanız hiç hoş değil..Çoğu bayrak kasmak için tercih etmiştir. Rekabetçilik dengeler denk olursa ancak ozamn bir anlam kazanır.. 20 tane köyü olan bir oyuncunun 380 tane köyü olan bir oyuncu ile rekabet etmesi son derece gülünç olur. Lakin yinede o 20 köyü olan o oyuncu kendinden üstün olan o kişinin 12 misini patlatıyorsa başarı onun değil küçümsediğiniz 20 köyü olanındır.

o0O9Y9.jpg
Rekabetçi seviyede oyunla ilgilenmeyen, casual oynayan kişiler demek istedim sen ne anladın :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Bahsettiğiniz kişi ile bir alakam yoktur.. Casual da oynayan oyuncuları aşağılamanız hiç hoş değil..Çoğu bayrak kasmak için tercih etmiştir. Rekabetçilik dengeler denk olursa ancak ozamn bir anlam kazanır.. 20 tane köyü olan bir oyuncunun 380 tane köyü olan bir oyuncu ile rekabet etmesi son derece gülünç olur. Lakin yinede o 20 köyü olan o oyuncu kendinden üstün olan o kişinin 12 misini patlatıyorsa başarı onun değil küçümsediğiniz 20 köyü olanındır.

tüh ya tam tesadüfün bu kadarı dicektim
20 kat farkından saldırı gelmez veya yüksek puanlı oyuncu moralden haşat olur zaten o kadar fark olduğu zaman.

DeletedUser63656

Ziyaretçi
Bölgedeki en güçlü klana katılın, size tavsiyemiz bu olabilir ancak :) Casual dünyasının varoluş sebebi zaten sizin gibi oyuncular için :)

Bölgedeki o engüçlü dediğiniz kalnlar sizi aralarına katmıyorsa bu dünya oynamayın bu dünya bizim başka dünya seçin diyorsa... o tavsiyeniz sie kalsın...Casual dünyasının varoluş amacı size göre o olabilir bana göre ise bayrak kasmak için son derece yararlı bir dünyadır. Benim yaşım 60.. Bu klan savaşlarının ilk dünyalarında olan biri olarak ozamanki oyuncuların son derece birbirlerine saygılı oluşuna sahip biriyim. Karşınızdaki insanı bu herkim olursa olsun küçümsememenizi öneririm.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben kimseyi küçümsemedim, casual'ın kelime anlamını bilmiyorsanız bu sizin sorununuz. biri 200 köye ulaşana kadar siz 20 köy yapabiliyorsanız rekabetçi seviyede oynayamıyorsunuz demektir. Bu oyunda kazanmak var kaybetmek de var, biri köyleri alacak biri köyleri kaybedecek, siz kaybediyorsanız demek ki kazanan sizden iyi oynuyor bu kadar basit.

DeletedUser63656

Ziyaretçi
Ben kimseyi küçümsemedim, casual'ın kelime anlamını bilmiyorsanız bu sizin sorununuz. biri 200 köye ulaşana kadar siz 20 köy yapabiliyorsanız rekabetçi seviyede oynayamıyorsunuz demektir. Bu oyunda kazanmak var kaybetmek de var, biri köyleri alacak biri köyleri kaybedecek, siz kaybediyorsanız demek ki kazanan sizden iyi oynuyor bu kadar basit.

Casualın ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum.. Rekabetçi olabilmek için o kişi ile aynı zamnda oyuna başlamak gerektiğni savunuyorum. Geç başlayan oyuncuların o seviyeye ulaşması için sihirbaz olması gerekir.Bu oyunda kazamak olduğu gibi kaybetmekte var..Siz çok iyi bir oyuncu olabilirsiniz ben sizin kadar becerikli bir olmayabilirim. Benim burada anlatmaya çalıştığım konu bu değildi..
. Konunun özü köy alımlarında belirli bir dengenin olması 400 köyün varsa 20 köyü olan birine puan farkından dolayı saldırı yapılmaması konusu idi...Neyse yinede cevap verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Klan Yönetimi nedemek istediğimi ne anlatmaya çalıştığımı anlamıştır diye umuyorum..
Tüm oyunculara yeni yılda sağlık başarı bol köyler dilerim.. Hoşçakalın dostça kalın..