delilik74 savunma raporları

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Hayır değil :)

Bu classic evet fena savaşlar verilmiyor ama C3 un yanından geçemez bunu belirteyim ve classic tarihinin en iyi savunması C3 te -Bögü Alp- tarafından kesilen yaklaşık 2.5 milyon hatta 3 m a yakın bir birimdir.

1 günde kesilen mi hocam?

DeletedUser58615

Ziyaretçi
1 günde kesilen mi hocam?

Aynen hocam C3 anti-pusula savaşı efkarsız bilir :) Osman abi ya da Hasan diony sos pikachuu da hatırlar heralde lord darksit te vardı o dünya da 1 günde kesildi hesap 900 k civarıydi bütün köylerine geldiler 10 larva kamiyle :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Rekor kesim oydu evet ama yanlış hatırlamıyorsam hemen arkasından 3-5 güne hesap silme olmuştu :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
dediğim gibi tam hatırlamıyorum benim aklımda böyle kalmış ya bundan sonra hesap silme olmuştu yada forumda anket falan yapılmış hesap silelim mi gibisinden öyle birşeyler vardı diye hatırlıyorum :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İşte budur ya. Kaliteli kesimler, seviyeli muhabbetler...

Udw'deki dostlarıma teşekkürler, Alarm'daki rakiplere tebrikler...

DeletedUser59244

Ziyaretçi
Güzel Kesimler :D Tebrikler... Baya da kami atılmış :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Tebrikler iki tarafa da. Güzel kesimler ya da kesememe raporları diyelim. tt2

egElif.

Baltacı
Hayır değil :)

Bu classic evet fena savaşlar verilmiyor ama C3 un yanından geçemez bunu belirteyim ve classic tarihinin en iyi savunması C3 te -Bögü Alp- tarafından kesilen yaklaşık 2.5 milyon hatta 3 m a yakın bir birimdir.

Rekor savunma Bögü Alp'te değildi. Lord darksid24 teydi yanlış hatırlamıyorsam. :)

2.5 milyon kesimde hiç olmadı kimse kusura bakmasın. Abartmayın fazla :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Okan normalde 3 4 milyon da yapardı . Alarm da o kadar ordu yokmuş ben ne yapayım tt2