delilik74 savunma raporları

***DAYI***

Ağır Atlı
İlk öncelikle Arkadaşlar Dostlar gerçekten bızım klandaki 1-2 arkadaşı uyarmam gerekecek gercekten forumda boş sohbet oluyor bunu deme gereği bulundum 2.ci olarak 10dk içinde ayarladım su raporları daha ayarlıayamam kendi forumumuzdaki 6 başlıktan sadece 1 buraya yukledım 100 rapor bunun gıbı 400-500 rapor daha vardır ama gercekten yorucu bır ıs :) bızım akradşalar devamnı getire bilirler iyi seyiler

img

Bilmedenoldu*

Yasaklı
buradakilerin çoğu sur 20'yken giren ordular, surlar sıfırlandı birçok köyde :D

şaka bir yana tebrikler, iyi mücadele, iyi savunma.

***DAYI***

Ağır Atlı
buradakilerin çoğu sur 20'yken giren ordular, surlar sıfırlandı birçok köyde :D

şaka bir yana tebrikler, iyi mücadele, iyi savunma.

eyvallah gerçekten musaıt olan 1 arkadaş varsa klana davet attıryım koysunlar veya bızım ekiten bir kişi koysun ben sadece orda gsösterdiğim başlıktaki raporları koydum sanırım 50 rapor 50 raporu daha koyacam

DeletedUser55288

Ziyaretçi
Tebrikler iki tarafta da güzel kesimler var. Daha rapor var sanırım :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Heyt be içim.acıdı çok kami kaybetmişiz allahtan 1 haftada çıkıyor 1 hafta sıkıntı :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
farklı bi' başlık açmayalım, buradan devam edelim. bu raporlar da ALARM cephesinden. bir köy sadece. 600-700 bin birime kadar yolu vardı da, 200.000 birimde kaldık maalesef:))

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Udw raporlar güzel Okani tebrik ederim.

Alarm cephesine gelince :D lan o savunma niye artıyor saldırı girince azalması gerekiyordu wub

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Ne ordular erimiş be :) Açılan başlıkların kalitesi bu yönde devam eder umarım, tebrikler :)

DeletedUser58093

Ziyaretçi
aylardır yatan kamileri atmışlar nihayet :D

alarm ın olmayan savnmasıda güzelmiş :) biz savunma isterdik 100 mızrak 100 kılıç atarlardı :D:D

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Kendi ekibimi de Alarm ekibini de tebrik ederim Okan abinin yaptığı savunma sanıyorum clasic tarihinde bir ilktir. Ayrıca alarmda güzel köy doldurdu girdikçe girdik ama en son çıkamadık :D:D Tebrikler.... :)

DeletedUser55217

Ziyaretçi
katliyam yapmış adam :D güzel kesim olmuş tebrikler :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Kendi ekibimi de Alarm ekibini de tebrik ederim Okan abinin yaptığı savunma sanıyorum clasic tarihinde bir ilktir. Ayrıca alarmda güzel köy doldurdu girdikçe girdik ama en son çıkamadık :D:D Tebrikler.... :)

Hayır değil :)

Bu classic evet fena savaşlar verilmiyor ama C3 un yanından geçemez bunu belirteyim ve classic tarihinin en iyi savunması C3 te -Bögü Alp- tarafından kesilen yaklaşık 2.5 milyon hatta 3 m a yakın bir birimdir.