deli dumrull geri döndüüü

• Konuyu başlatan DeletedUser60613
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60613

Ziyaretçi
iyi geceler arkadaslar delı dumrul olarakkk 2 3 kısı gelıp pıre kasıp yol alacagız herkese basarılar dılerım. hesabı mı kasmıcm klan davetı atmayınnn.

DeletedUser60613

Ziyaretçi
eyv . aztekle degıl rastgele ıddaalı yerde olan tarafa gıdıp kasacz kımın bolgesı olursa olsun.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bunu buraya yazma nedenin bu mu :D Allah akıl fikir versin sana :D

DeletedUser62640

Ziyaretçi
Keske PUSULA ani bi kararla baslasada rastgele kuzeybatida pre kasmaya karar versrniz valla yagma koyu sıkıntısı had safhada oluyor en azından ise yaramis olursunuz

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Keske PUSULA ani bi kararla baslasada rastgele kuzeybatida pre kasmaya karar versrniz valla yagma koyu sıkıntısı had safhada oluyor en azından ise yaramis olursunuz

cok ıddalısınn dunya basladıgında haber et geleyım yanına:)) yagma koyun olurummm

DeletedUser60613

Ziyaretçi
bu arada bu metnı acarrkenn bazı ınsanlar bılıyor nıcın actımm:)) delı dumrul veya baska klan adı olsaydı boyle kısa ve anlamsız olmazdı herkese basarılarr öptüm sızı

DeletedUser62640

Ziyaretçi
cok ıddalısınn dunya basladıgında haber et geleyım yanına:)) yagma koyun olurummm

Sakin ol şampiyon:)
W37 ozelliklerini sevmedim gece bonusu varsa ben yokum bu sebeplen seni bu zevkten mahrum birakicam istemeyerek.
Classık7 de kesin konti garanti olucam nickm bu degil sana binanaleyh bildiricem merak buyurma.
Şimdi sen rastlantisal pre kas kolay gelsin

DeletedUser62747

Ziyaretçi
Bu klan çok dayanmaz kabus klani ezeriz gecer

DeletedUser60613

Ziyaretçi
sen komık mısn tek hanelı dunyalar cok yavas zatı oynasan ne yazar oynamasan nıckın de bnı alakadar etmez. oynadıgım bır world dde gelırsen oynarız beraber. bn senn kadar ıddalı degılım yenı ogrenıyorum..