DELİLER ws CELLAT

Kim kazanır

• Cellat dağılır

• Deliler dağılır

• Cellat eze eze kazanır

• Deliler eze eze kazanır

• Kimse kimseye saldırmaz, soğuk savaş uzar gider

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

forGAZZE

Casus
havlayan köpek ısırmaz.
münazara bile etmeyeceğim varlıklar olduğundan
Bir aya yakındır dünyada oynamıyorum. Bir ay daha oynamayacağım ama geri geldiğimde görüşürüz
Şimdi ısıramıyorum ama ısıracağım (mübalağasız) . Puan farkı kapandığında veya saldırı kısıtlamaları kalktığında burada olacağım.
Sen hapşuracaksın ben çok ben çok yaşayacağım

kalkan yerlerimi yeteri kadar sertleştirecek kas ve proteine sahibim

Ayrıca ne basıyorsan bir fazlası
Keyifli forumlar :)

T O K M A K

Acemi
İsmim geçince söz hakkı doğmuş hissettim.. forumlarda yazışmalara katilmayan biriyim ve oyunumu kuralına göre oynar geçerim...

Reguiem ailesi olarak şimdi ve yeni gelecek oyuncularımızın hepsi oyunu bilen en az 1 kaç defa dünya kapayıp ve sonucda dünya sonunun nasıl olduğunu bilen başarılı oyunculardir. Respect

Finally : req ailesi hakkında soru ve gorusler için herzaman yazabilirsiniz olumlu yada olumsuz eleştirilere açığız.oyun bu sonucda.. klanlarimda atılan destek saldırı vb herşeyden haberimiz var içiniz rahat olsun.

Al bendende o kadar. Foruma üyeliği yeni açtım denebilir. :)

Herşeyden haberin var ise; bize karşı saflığa oynuyorsun demektir. Bu konu sorulduğunda "biz destek göndermedik, istenmedi." geri dönüşü almışız sonuçta. :)

Neyse en azından 'haberim yok.' demedin. Madem haberin var, görünen köy klavuz istemez.

Dip not; Düşman ya da karşı tarafın Açık, Mert, Korkusuz olması tek temennimdir. Deliler'den yana sorun görmüyorum, onlar yeterince düzgün oynayabiliyor. Bazı yürekle güçleneceğini düşünen varlıkların dansözlükleri rahatsız ettiğinden, değerli vaktinizi harcayıp makalemi okuttum.

Hepinizi kucaklarım,
Sevgilerle.

T O K M A K

Acemi
Bir aya yakındır dünyada oynamıyorum. Bir ay daha oynamayacağım ama geri geldiğimde görüşürüz
Şimdi ısıramıyorum ama ısıracağım (mübalağasız) . Puan farkı kapandığında veya saldırı kısıtlamaları kalktığında burada olacağım.
Sen hapşuracaksın ben çok ben çok yaşayacağım

Ayrıca ne basıyorsan bir fazlası
Keyifli forumlar :)

Ben müzisyen adamım kalkan yerlerim bana lazım, ısırtmam. :D

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Herkes dilediği oyuncuya destek atabilir burda anormal bi durum yok arkadaşlar sakin olun
müttefik Bi oyuncuya destek atmaktan daha doğal ne olabilir

Sen yürek mi yedinde dansöz mansöz yazıyorsun? Ben kendimce yorumumu yaptım. Turanla req neden ayrıldı neden barıştı bile karışmıyorum kendi kendime takılan biriyim. Kolay dünyada online olduğun saati görsem ne olur görmesem ne olur. Beni silmelerine içerledim hepsi bu. Ayrıca kimseyle bi derdim yoktu şimdi seninle var. Deliler bir kişi fazla oynuyor. Başarılar
abi senin burda millete kendini kanıtlamaya ihtiyacın varmı :s takılma alt liglerde prestijinden yiyorsun

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Doğrudur ben en son deccal ile görüştüm yalan olmasın 10 15 gün önce rıdvan da yönetimde söz sahibidir dedi onun için öyle söyledim değilsen değilsindir :)
yönetim çok önemsenecek bisey değil sonuçta şirket mi yönetiyoruz :)
biz sadece işin savaş kısmı ile ilgileniyoruz diplomasilik Bi işimiz kalmadı onun haricinde kurucumuz Mete abi dır :)