Dejavu vs Revo

hd1903

Mızrakçı
Savaşımız başlamıştır :) İyi olan dejavu kazansın . Sabah 10 civari opumuz girmiş bulunmaktadır. tam net sayı olmamakla birlikte 12-15 köy arası alınmıştır. yancılık yaptığı klandan gelen aralarla anca bu kadar oldu :)
yancılık ettiği klan kim la revonun?

DeletedUser63716

Ziyaretçi
5 koye ara attim alti ustu onlarda da patlayip icerlenmissiniz :d revo dediginiz klan sayica onda biriniz kalkip konu acmissiniz, sinirimiz olunca konu basliginizi bekleyecegim ;)

kılbıll

Baltacı
5 koye ara attim alti ustu onlarda da patlayip icerlenmissiniz :d revo dediginiz klan sayica onda biriniz kalkip konu acmissiniz, sinirimiz olunca konu basliginizi bekleyecegim ;)
Onun için mi yanına başka klanlar çekmeye çalışıyorsun herkese yazıp duruyorsun gerçekten bu kadar çok istiyormusun sınır olmayı ;) inşallah söyledikleri gibi değilsindir 100 köyün olunca op yerken hesabı başkalarına bakıcı atıp kaçıyormuşsun ;)

kılbıll

Baltacı
Operasyon güzeldi, tebrik ederiz, biz de aralara girmeye çalıştık, lakin son söyleminiz, sanki dostunuzmuşuz ama size ihanet etmişiz gibi olmuş... Lakin her iki taraf fa nötr idi...
Halbuki her klanın kendine göre belirlediği planlar ve uyguladıkları stratejiler bulunmakta...
Yapılan anlaşmalara sadık kalınmakla birlikte, her türlü strateji olabilir. Savaşan taraflara başarılar dilerim...
Sizlik birşey yok elinize sağlık sizin bizim sözlerimiz size değil kendileri biliyor kime gittiğini :)

Mertkrdss

Baltacı
Onun için mi yanına başka klanlar çekmeye çalışıyorsun herkese yazıp duruyorsun gerçekten bu kadar çok istiyormusun sınır olmayı ;) inşallah söyledikleri gibi değilsindir 100 köyün olunca op yerken hesabı başkalarına bakıcı atıp kaçıyormuşsun ;)

Onun 100 köyü oldugunda senin acaba 4 köyün falan olurmu oyuncu kardeş.. Nickin kılbıl degilde bırbır olmalıydı anca ötüyosun kuru sıkı gibi ne bir icraatin var ne birseyin hesaba bile almiyoruz seni yazıp duruyorsun sınır olsak kaale alıp saldırmayacagım oyunculardansın..Sizden 20 kat kücük klana yaptıgınız operasyondan aldıgınız birkaç k lık köylerle övüne durun şu başlıgı açmasaniz yada rakibinizin ismini duzgun yazarak sans dileyerek bir baslik acsaniz gozumde oyunculugunuz degilde adamliginiz biraz olsun degerlenirdi ne ise sınır olmak icin geliyorum merak etme bak bakayım sınır oyuncusu nasıl olurmuş

kılbıll

Baltacı
Onun 100 köyü oldugunda senin acaba 4 köyün falan olurmu oyuncu kardeş.. Nickin kılbıl degilde bırbır olmalıydı anca ötüyosun kuru sıkı gibi ne bir icraatin var ne birseyin hesaba bile almiyoruz seni yazıp duruyorsun sınır olsak kaale alıp saldırmayacagım oyunculardansın..Sizden 20 kat kücük klana yaptıgınız operasyondan aldıgınız birkaç k lık köylerle övüne durun şu başlıgı açmasaniz yada rakibinizin ismini duzgun yazarak sans dileyerek bir baslik acsaniz gozumde oyunculugunuz degilde adamliginiz biraz olsun degerlenirdi ne ise sınır olmak icin geliyorum merak etme bak bakayım sınır oyuncusu nasıl olurmuş
Sen kimsin milletin adamlığını sorguluyorsun adamlık sorgulaman için önce adam olman gerekiyor psikolog olmuşsun ama adam olamamışsın bizden 20 kat küçük klandan niye medet umuyorsunuz o zaman da adamları destekliyorsunuz sınır olmaktan mı korkuyorsunuz yoksa ne kadar geç gelirse dejavu o kadar kardır mı diyorsun bizi birazcık bilsen oyun başında pre harçamadığınızı yavaş ama emin adımlarla ilerlediğimizi bilirsin

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Dejavunun elıne sağlık güzel operasyon olmuş raporlara sımdı baktım tebrikler :p

ShexWear*

Yasaklı
Buraya bazı kendini bilmez çocuklar, exit dejavudan korkuyor algısı yapmışlar.

Haddinizi bilin, arka kapılarda yaptığınız pislikleri buraya dökersem insan içine çıkamazsınız. Herkes efendi olsun.

DeletedUser62198

Ziyaretçi

Yakındır size sınır olmamız safları sıkı tut atıp konuşma öyle vurduğumuz yerde çiçek açtırıyoruz haberin olsun hesap silip kaçıp gitmeyin sonra bunun yazdığı artistliğide not alın:))

Mertkrdss

Baltacı
Yakındır size sınır olmamız safları sıkı tut atıp konuşma öyle vurduğumuz yerde çiçek açtırıyoruz haberin olsun hesap silip kaçıp gitmeyin sonra bunun yazdığı artistliğide not alın:))
Gözüm o sınırda sizi arayacak bu postlarda burda kalsın günu geldiginde alıntı yapıp etiketleyecem kuru erkekliginizle birdaha oyunu birak foruma giremeyeceksiniz öpüyorum .. Ha diger arkadas psikolog oldugumu unutmamışsın nickimide unutma

DeletedUser66252

Ziyaretçi
Şimdi dejavu klanı revo klanından 10 kat büyükmüş ama sanırım hepsi birden tüm köylere op yapmamış. Sınırlı sayıda köye sınırlı oyuncularla yoklama çekmiş. Yanlış mı düşünüyorum

DeletedUser65632

Ziyaretçi
Ooo forumda atarlanmaya devam mı ?? De javu klanından bazı oyunculara çok saygım sevgim vardır. Bu kadar konusmazdı onlar hele oyun başı kıta savaslarında revo gibi klanlara bi tane op yapıp ta hiç övünmezlerdi. Bu world de javu kimligini kaybedip oynamaya karar verdiniz herhalde abilerinizin adını kötüye çıkarmayın sevgiler:)

DeletedUser55478

Ziyaretçi
Gözüm o sınırda sizi arayacak bu postlarda burda kalsın günu geldiginde alıntı yapıp etiketleyecem kuru erkekliginizle birdaha oyunu birak foruma giremeyeceksiniz öpüyorum .. Ha diger arkadas psikolog oldugumu unutmamışsın nickimide unutma

madem psikologsun şunu da bilirsin. bir kişi sürekli belli bir konudan bahsediyorsa o bir yaşanmışlığı vardır. hayırdır erkeklikten adamlıktan bahsedip duruyorsun. yoksa bu konuda bir sıkıntın mı var ?