Dejavu vs Ceset & Exit

S.I.B.

Okçu
Sağ köşede 6 hesap cezalı, aynı anda, hala buraya yazılıyor ‘exit multi yapıyor’:) çok dürüst ve kral düşmanlarımız var. Bu worldden sonra yüz yüze bakmayacakmışız gibi bir piskolojiyede diyecek birşey yok. 15 senedir oynadığımız bu oyunda dejavunun içinde hiç arkadaşımız yok. Sadece dejavu exıtı tanıyabilir, sadece dejavu içeride köy tutabilir :) akideşin içeride aldığı köyün üzerine tıklarsanız tarih yazacaktır.
2 ay önce hesabını sav yapıp bırakmış adam, ünisine madenini atmış, 20-30 çiftlik sava ihtiyacımız kalmamış, güle oynaya adam topluyoruz, buraya gelip bizim hesabımızdı yazıp prim yapıyorsunuz. Adam reelden arkadaşımız olmasa kendimizden şüphe edeceğiz. 25köy deneyip 18 tane savunmayıda kestirmenize rağmen bak ne güzel iş yaptık diye anlatıyorsunuz, gerçekten tebrikler :)

secoo35.

Kılıç Ustası
Sağ köşede 6 hesap cezalı, aynı anda, hala buraya yazılıyor ‘exit multi yapıyor’:) çok dürüst ve kral düşmanlarımız var. Bu worldden sonra yüz yüze bakmayacakmışız gibi bir piskolojiyede diyecek birşey yok. 15 senedir oynadığımız bu oyunda dejavunun içinde hiç arkadaşımız yok. Sadece dejavu exıtı tanıyabilir, sadece dejavu içeride köy tutabilir :) akideşin içeride aldığı köyün üzerine tıklarsanız tarih yazacaktır.
2 ay önce hesabını sav yapıp bırakmış adam, ünisine madenini atmış, 20-30 çiftlik sava ihtiyacımız kalmamış, güle oynaya adam topluyoruz, buraya gelip bizim hesabımızdı yazıp prim yapıyorsunuz. Adam reelden arkadaşımız olmasa kendimizden şüphe edeceğiz. 25köy deneyip 18 tane savunmayıda kestirmenize rağmen bak ne güzel iş yaptık diye anlatıyorsunuz, gerçekten tebrikler :)

Saat 10 dan sonra alkol satışı yasak idareli kullan

Elmacı

Okçu
Yok hayır, sen king olduğun için aldın, mesela şimdide 110 tane alacağım sana orda 4 tane bıraktım onlarıda al.

sen kral ve tücrübeli oyuncu olduğun için dürüst bir şekilde konuşamıyoruz, zira biz dün başladık ve leşiz,
Son kısıma katılıyorum. Bu arada nick neydi oyun içi? Buradakiyle aynı mı?

DeletedUser55545

Ziyaretçi
cem ağabey nerede ?
adam 110 tane beleş köyden bahsediyor oyun başından beri tek köy vermedi Cem abi...
kardeş bana 10 köy ver ben sana Dejavu nun içeriden 2-3 köy vereyim :))))))

S.I.B.

Okçu
valla banada seco verdi, secodan isteyin,

ben diyorum burayı alayım, onun arkadaşı bunun arkadaşı alamıyorum, bekliyorum, seco 1 tane alıyor, sonra diyorum ooo böyle şeymi olur falan filan, seco 1 ben 34, sağolsun çok faydası oldu, günde 250m maden kadar,

cem abinizi bende gerçekten tebrik ediyorum, haricinde yamyam ekibini motivasyonlarından dolayı tebrik ediyorum,

foruma baktığımızda herşey ortada zaten, klan desteğini alan geliyor anlatıyor, :) diğerleri sahada can pazarı,

eyesblack

Kılıç Ustası
Bende seni tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim

Sen secoya bakma o sert mizaçlı ama ruhu çok naifdir...

Sende tanıdıkca seversin

Dejavuda arkadaşınında olmaması da çok garip neyse en azından secoyu tanıdın

secoo35.

Kılıç Ustası

ben diyorum burayı alayım, onun arkadaşı bunun arkadaşı alamıyorum, bekliyorum, seco 1 tane alıyor, sonra diyorum ooo böyle şeymi olur falan filan, seco 1 ben 34, sağolsun çok faydası oldu, günde 250m maden kadar,

cem abinizi bende gerçekten tebrik ediyorum, haricinde yamyam ekibini motivasyonlarından dolayı tebrik ediyorum,

foruma baktığımızda herşey ortada zaten, klan desteğini alan geliyor anlatıyor, :) diğerleri sahada can pazarı,

Valla adam haklı gidiyorum düşman dan bi köy alıyordum. Sonra bakıyordum adamlar hesabı parçalamış :) o kadar köy nerden geliyor sanıyorsunuz :)

aga55

Kılıç Ustası
Seco benden 1 aliyor ben 34 tane klanimdan aliyorum diyor... klani böyle topladim diyor... secoo dan yada rakipten koy alamadim koyleri doluydu diyor... 110 tane daha toplanacak köy var diyor... ben beles toplarim diyor.

secoo35.

Kılıç Ustası
Seco benden 1 aliyor ben 34 tane klanimdan aliyorum diyor... klani böyle topladim diyor... secoo dan yada rakipten koy alamadim koyleri doluydu diyor... 110 tane daha toplanacak köy var diyor... ben beles toplarim diyor.

Aşçı Bahçıvana Bahçıvan Şoföre Şoför Uşağa Sonra Hepsi Uşağa

S.I.B.

Okçu
cem bu çocukları çok aradın mı ya :) daha dün burada konuşurken 10 tane köylerini aldım, hala burada söyledikleri laflara bak :)

secoo35.

Kılıç Ustası

birincisi : gündüzleri alkok kullanma sana abi tavsiyesi
ikinci : bu oyunda yalan konuşma herşey kayıt altında
üçüncüsüde : 359 köyün var 55 tanesi yabancı hesaptan almışsın..

Elmacı

Okçu

birincisi : gündüzleri alkok kullanma sana abi tavsiyesi
ikinci : bu oyunda yalan konuşma herşey kayıt altında
üçüncüsüde : 359 köyün var 55 tanesi yabancı hesaptan almışsın..
359’da iyiymiş ha. Biraz bize verir mi ki rica etsek?

*Zorba*

Mızrakçı

Kafalar pırıl pırıl ne güzel. Kendi klanını toplamaktan oyun oynamamış adam burda neler söylüyor cidden komik