DEJAVU vs. BALYOZ SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66023
  • Başlangıç tarihi

kılbıll

Baltacı
Biz balyoza vuryumoduk kendi hallerinde takılıyorlardı ama dilleri çok uzayınca biraz törpülüyelim dedik :) paşa bunlardan daha dirençli çıktı valla

DeletedUser66801

Ziyaretçi
W41 DE BALYOZ EKİBİYLE OYNADIM DKKOMUTAN CUTE FATHER FİLAN AMA BU SEFER W44 DE YANLIZ BIRAKTIGIM İÇİN KUSURA BAKMASINALAR

BALYOZ KLANI SAGLAM BİR EKİPDİR BEYLER BURDA DEJAVU DEJAVU DİYE BAGIRALANRA SESLENİYORUM HER TÜRLÜ CASUSLUGU PİSLİGİ YAPARAK BENDE DÜNYA KAPATIRIM 50 BİN PRE BASARAK DUNYAYA GİRİRYORSUNUZ NEDEN ??? ARKA YEMİYOR

kılbıll

Baltacı
W41 DE BALYOZ EKİBİYLE OYNADIM DKKOMUTAN CUTE FATHER FİLAN AMA BU SEFER W44 DE YANLIZ BIRAKTIGIM İÇİN KUSURA BAKMASINALAR

BALYOZ KLANI SAGLAM BİR EKİPDİR BEYLER BURDA DEJAVU DEJAVU DİYE BAGIRALANRA SESLENİYORUM HER TÜRLÜ CASUSLUGU PİSLİGİ YAPARAK BENDE DÜNYA KAPATIRIM 50 BİN PRE BASARAK DUNYAYA GİRİRYORSUNUZ NEDEN ??? ARKA YEMİYOR
Hahahahha güldürdün bizi valla nerde bu preler kim harcamış bunları bizede söyleyinde bizde bilelim şizo bırakıp gittti sizi bırakın onların ağzıyla konuşmayı dünya başında 20 klan bir olup savaş açarken iyiydi dimi daha bir tane bile op yapamayan kişilersiniz daha ne konuşuyorsunuz :)

DeletedUser66023

Ziyaretçi

Dejavu da en çok pre harcayan benim oda 20k pre harcadim. Pireyi bahane edecek kişiler clasik dünyada oynayacak.

Gelelim casusluk konusuna senin büyük bi klan diye bahsettigin balyoz klanı bünyesine aldığı oyuncuların geçmişine bakmıyorsa o kendilerinin kabahatidir. Tarih boyu günümüzde dahi bütün devletler birbirine karşı casus ajan vs. Kullanırken biz bir savaş oyununda neden kullanmayalım. Hayır oyun kurallarına mi aykırı yoksa erik değerlere mi ters.

Bahsettigin klan Dejavuya karşı tek bir organize op yapamamıştır. Aldıkları köyler bizim onlardan aldığımız köylerdir.

Ben çok klanla savaştım ama suna eminim ki Dejavu nun savaştığı en çöp klan balyozdur.

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Şöyle bir şey söylemek istiyorum. Önemli olan klanın duyulmuş veya köklü olması değil. Oynayabilmesi. Ona bakarsak gölge klanları her dünyada var aynı kadro aynı oyuncular hiçbirşey değişmiyor. Fakat ilk silinen ekip onlar oluyor. Onların oynadığı en iyi dünya inan casual. Orada bile yeniliyorlar. Velhasıl dediğim gibi kökün önemi yok.

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Buraya bitek dejavu klanı yazı yazmış balyozlar gelse de biraz makara yapsaydık :D

DeletedUser60222

Ziyaretçi
Dejavu da en çok pre harcayan benim oda 20k pre harcadim. Pireyi bahane edecek kişiler clasik dünyada oynayacak.

Gelelim casusluk konusuna senin büyük bi klan diye bahsettigin balyoz klanı bünyesine aldığı oyuncuların geçmişine bakmıyorsa o kendilerinin kabahatidir. Tarih boyu günümüzde dahi bütün devletler birbirine karşı casus ajan vs. Kullanırken biz bir savaş oyununda neden kullanmayalım. Hayır oyun kurallarına mi aykırı yoksa erik değerlere mi ters.

Bahsettigin klan Dejavuya karşı tek bir organize op yapamamıştır. Aldıkları köyler bizim onlardan aldığımız köylerdir.

Ben çok klanla savaştım ama suna eminim ki Dejavu nun savaştığı en çöp klan balyozdur.

adamlar ayni nicklerle girmiş e bunuda farkedemediyse balyoz yönetimi 44 ü degil oyunu biraksın

DeletedUser62198

Ziyaretçi
bütün kolsuzlar balyozda , anlatmaya gerek yok görüyorsunuz oyun bilgisi sıfır öğrencek daha çok şeyleri var bizim sırtımız hep duvarda meydanda olanlar düşünsün şimdi...

crank2171

Hafif Atlı
herkes de agzına dolamıs cin i :D:D worldde balyoz diye klan mı varmıs bizim haberimiz bile yok :D:D