Dejavu - Eşkiya Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Şu kucağa oturma mevzusu cuk diye oturdu seloya biz kucağımıza almadık bile bizim için bir ederi olmadığından :D

Can atıyordun ama gelmedim camer ve serhat için geldim ziyarete :) işte Word kapatmak için yaşını başını almış adamlar böyle dönüyo :))
ZYZjB0.jpg

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Son ss ne katılıyorum.Senin gibi bi gevreği misafir etmek bile hataydı...

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Çömez devre bilmediğin şeyler var ve sen ancak beynin sağ tarafını kullanıyorsun düşünmeden sabit laflarla konuşuyorsun cok cahilsin keşke biraz bişeyler öğrensen benden :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Senden öğreneceğim tek şey var o da ilgi alanıma girmiyor.
Şimdi bak işine yüzsüz.

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Sinirlenince biraz beynin çalışıyo gelişme var Ama biraz daha fazla terapi görmen lazım iyi günler :D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
o yazılan senin tanmadan önce yazılan bir yazı rıdavan ayyıldız41 yamuk adamlarla muhattap olmaz kanısınca yazılan bır yazı orada verilen değer seni muhattap alan rıdavanadır .
onu anlayacak kaasite yok işte sende .
cem abine rıdvan abine sr bakalım akabinde yaşananlardan sonra ne demişim senin bize gelmen konusunda :D

DeletedUser59546

Ziyaretçi
o yazılan senin tanmadan önce yazılan bir yazı rıdavan ayyıldız41 yamuk adamlarla muhattap olmaz kanısınca yazılan bır yazı orada verilen değer seni muhattap alan rıdavanadır .
onu anlayacak kaasite yok işte sende .
cem abine rıdvan abine sr bakalım akabinde yaşananlardan sonra ne demişim senin bize gelmen konusunda :D

Hala daha tanımıyorsun beni :)))

mE3aW0.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Forum kurallarını dikkate alalım lütfen, uzaklaştırıldıktan sonra ne deseniz geri dönüşü olmayacağını biliyorsunuz.

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Senden Çacık Bile Olmaz Selo :)

sende o bile olmaz boş adamsın yaşını başını almışsın hala oyun oynuyorsun burda cocuklar gibi üstüne üstün kendini geliştirmemişsin olgunluk bakımından efendilik karekter olarak biraz camer abiden adamlık dersi alın boş vaktiniz oldugunda ;) bu hikayeyi iyi oku seni andırıyo ..

vaktiyle küçük bir köyde bir baba, bir de, hırçın bir oğlu varmış. çocuk ya bu, yaramaz mı yaramazmış. o kadar çok haylaz ki, baba çocuğun yaptıklarına dayanamazmış. her gün, "oğlum, sen adam olmazsın" dermiş. günler ayları aylar yılları kovalamış derken çocuk büyümüş serpilmiş. ama babasının bu sözünü de, hiç unutmamış. kafasında yer etmiş. gitmiş koca bir şehre dişini ,tırnağına takmış hem çalışmış hem okumuş ve; kaymakam olmuş. hem, doğduğu bu ilçeye. emir vermiş jandarmaya gidin falan köye. alın getirin falan şahsı. yaka-paça ihtiyarı getirirler kaymakama. gözünde siyah bir gözlük boğazında kıravat bir de siyah takım elbise her neyse. pekte yakışmış canım beyaz gömleğin üstüne. der ki bizim ihtiyar: "kaymakam bey oğul, yaka-paça asker ile niye getirttin beni buraya bir kusur mu ettim yoksa, hani olur ya." "Hayır " der bizim mağrur delikanlı gözlüklerini bir miktar burnunun üstüne çekerek hem gülerek biraz da alaylı. dönerek. "tanıdın mı". der ihtiyara. "yok oğul" der bizimki. "ner'den bileyim, bırak da beni oğul, evime gideyim." bu defa delikanlı gözlüklerini hepten çıkartır. mağrur mağrur "şimdi tanımadın mı bey baba, iyi bak" der "benim ben, beğenmediğin oğlun Gafur. sen adam olamazsın derdin küçükken hep bana bak kaymakam oldum yetmez mi sana." bu defa yaşlı adam derin bir iç çeker ve oğluna dönerek ekler. "ah oğul, ben sana kaymakam olamazsın demedim ki, sen adam olamazsın dedim. yine sözümdeyim yine sözümde. adam olamamışsın çok yazık olsaydın eğer, düşünürdün birazcık. apar-topar böyle Askere emir verip ayağına getirtmezdin ayağıma sen gelirdin. elim öper, affet beni affet, affet baba derdin..." 08.09.2013

DeletedUser38532

Ziyaretçi
ctrl+c ctrl+v ile ancak bunu yaparsın sen bu kopyala yapışdırığını önce kendin yapacaksın .

vaktiyle gencin biri '' ben dünyayı değiştirebilirim '' diyerek kendine bir ideal çizmiş ve tüm ayatını bu ideal için harcamaya başlamış .
Okula başlamış arkadaşlarını değiştirmek için çalışmış evlenmiş eşini değğiştirmek için çabalamış çocukları olmuş onları değiştirmek için,çalıştığı yerde yanında çalışamları prof olmuş öğrencileri vesaire derken ecel gelip çatmış ve ölüm döşeğinde iken etrafındakiler bu fikrini şu şekilde beyan etmiş ; Ben genç yaşta bütün dünyayı değiştirebilirim düşücesiyle hayatımız çizdim ve bu doğrultuda hayatımı şekillendirdim, bunun için sürekli etrafımdakileri değitirmek için uğraştım eşimi işimi çocuklarımı öğrencilerimi ama şu an anladımki önce benim değişmem lazımmış sakın sizde benim yaptığım bu hatayı yapmayın demiş''
selo hikaye atlatacaksan önce kendi yaşa .
yoksa hep gazoz olursun :D

DeletedUser59546

Ziyaretçi
ctrl+c ctrl+v ile ancak bunu yaparsın sen bu kopyala yapışdırığını önce kendin yapacaksın .

vaktiyle gencin biri '' ben dünyayı değiştirebilirim '' diyerek kendine bir ideal çizmiş ve tüm ayatını bu ideal için harcamaya başlamış .
Okula başlamış arkadaşlarını değiştirmek için çalışmış evlenmiş eşini değğiştirmek için çabalamış çocukları olmuş onları değiştirmek için,çalıştığı yerde yanında çalışamları prof olmuş öğrencileri vesaire derken ecel gelip çatmış ve ölüm döşeğinde iken etrafındakiler bu fikrini şu şekilde beyan etmiş ; Ben genç yaşta bütün dünyayı değiştirebilirim düşücesiyle hayatımız çizdim ve bu doğrultuda hayatımı şekillendirdim, bunun için sürekli etrafımdakileri değitirmek için uğraştım eşimi işimi çocuklarımı öğrencilerimi ama şu an anladımki önce benim değişmem lazımmış sakın sizde benim yaptığım bu hatayı yapmayın demiş''
selo hikaye atlatacaksan önce kendi yaşa .
yoksa hep gazoz olursun :D

OEL770.jpg

mEk11y.jpg

DeletedUser60179

Ziyaretçi
:D sen hala buralarda mısın ? özel hayatın noldu? gidip parmak değiştirsene? biraz değişiklik olur özel hayatında? foto atmışsın yani? :D İşsiz ta o zaman ss almış :D yarın öbür gün kullanırım diye :D bonus köyü de aldım savaş çıkmadan :D alacak başka sen gittin gideli ilgilenmiyorum oyunla.. şöminenin üstüne para bırakmıyorum artık. :'( teklifimi değerlendir bak parmak değiş bi

stilci

Baltacı
O degilde ulan admin bizim adamımızsa savaşın başlayacağı dönemde göz göre göre sınırda olan kasab38 hesabı nasıl süresiz ceza aldı:D:D :D

Bari sallayacaksanız adam gibi sallayın alışılagelmiş saçma bahaneleri ortaya sunmayın..