Dejavu-Eşkiya (küfürsüz!)

• Konuyu başlatan DeletedUser60179
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Boş verin Şimdi Onu Bunu Bana Köy ayarlayın Köyüm yok :D
O kadar kaminin peşine nasıl mis takıyorsunuz anlamıyorum 1-2 boşa kami atın peşine mis takayım BARBAR lar :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bu klanda herkesin yeri ayrıdır herkesin yokluğu hissedilir. inanırmısın bi senin yokluğun hissedilmiyo. hatta klan daha huzurlu ve ferah. işe yaramayan fıss tırıs antin kuntin estek kerestek tırı vırı vastik vistik vs. basit kelimelerle ifade edilebilecek biri vardı onuda hayatımıza bir daha giremeyecek şekilde çöpe attık gitti. oda şuanda bu mesajın muhattabı. madem kudurmuyorum diyosun. ne işin var burda. niye bizi takip ediyosun hala. senin düşüncelerinin ve sözlerinin gavur parasıyla bi ederi yok dejavu nezdinde. seni hain olarak hatırlayacak herkes

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ahhh Ulan 5 Kuruşluk .çocuğa 100 Kuruşluk Değer Verirsen Böyle Oynatır bir Yerlerini Sen Beni Cemi Kimle Kıyaslıyorsun Cem Benim Ahiretlik Ahbabım Senin Gibi Arkadan İş Çevirmedim Allaha Şükür Celal Seni Adam Sandım Girdin Hesabımı Banlattın Allahtan Ben Yetiştim.
Kaç Hesabı Hiç Ettin. 3 Yıllık Ekipteymişsin Len Çocuk Ben Cemle 10 yıllık Dostluğum Var Oyun Bizim Umrumuzdamı Takmama Mevzusuna Gelince 2 Kere Ben Ve Cem Hesap Silme Kararı Aldık Koca Klan Hesap Sil Yaptı Sen gittin Arkandan Kim Geldi Bebem..
Haaa Sana Bu Lafların Hesabını Bi Ara Ceyhanda Emin Ol Sorarım Sıkıntı Yapma Kendine Celalim :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bu Arada Seni Kim Dürttüde Geldin Buralara Zorunamı Gitti Yoksa DEJAVU-DİABLO nun Zaferi Sen Git Nail Erda Nın Yanına Hade Bizim Yanımızda Adama Ana Avrat Küfür Ediyordun Git DEHŞET'e Ordada Ahpablarımız Var Hala :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bu Arada Ne DEHŞET Ekibinde Nede DİABLO-DEJAVU Ekibinde İyi Biri Olarak Hatırlanmayacaksın Bunuda Biliyorsun Değilmi
Senin Gibi Dostumuz Olacağına Psişik Gibi Düşmanım Olsun:):)
Ama Ben Bu Klanlarda Hep Mahmut Abileri Olarak Anılacağım Sırtımda Hain Kelimesiyle Değil Bir Abileri Olarak Kalacağız Belki Akıllarda Yine Diyorum Bu Benim Oynayacağım Son Dünya
(((SEVGİLİNLE ARAN NASIL)))(((SEVGİLİSİ VURMUŞ BUNA TEKMEYİ BUDA BURAYA SARIYOR))

Madem Öyle Gel Böyle Celalim Telefonum Sende Var Bir Kuyruk Acın Varsa 7/24 Beklerim Seni Gidi Ergen Seni

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Kaç klan olmus sayamadım güncel istatislik var mı ?

DeletedUser55545

Ziyaretçi
7A6V5l.jpg

Bu Military Klanına Ait.
Eşkiya Atmosferden Çıktıkça Parça Bırakıyor.
1NJ2zY.jpg

Bu Da Eşkiya nın Klanda Yakalayabildiğimiz Oyuncularından :))

DeletedUser60361

Ziyaretçi
Sonuç olarak eşkiya yönetimi burdan attı tutttu. sonra üyelerini terk etti gitti. bizde kalan gücümüzle uğraşıyoruz.....

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Sonuç olarak eşkiya yönetimi burdan attı tutttu. sonra üyelerini terk etti gitti. bizde kalan gücümüzle uğraşıyoruz.....

Eskiya yoneticileri sinirda savas verirken arkada cay kahve + sinema keyfi yapan sizler şimdi biz yokuz sınır oldunuzda sVasmakmi akliniza geldi ? bol savaslar kardeş :)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Bu Arada Ne DEHŞET Ekibinde Nede DİABLO-DEJAVU Ekibinde İyi Biri Olarak Hatırlanmayacaksın Bunuda Biliyorsun Değilmi
Senin Gibi Dostumuz Olacağına Psişik Gibi Düşmanım Olsun:):)
Ama Ben Bu Klanlarda Hep Mahmut Abileri Olarak Anılacağım Sırtımda Hain Kelimesiyle Değil Bir Abileri Olarak Kalacağız Belki Akıllarda Yine Diyorum Bu Benim Oynayacağım Son Dünya
(((SEVGİLİNLE ARAN NASIL)))(((SEVGİLİSİ VURMUŞ BUNA TEKMEYİ BUDA BURAYA SARIYOR))

Madem Öyle Gel Böyle Celalim Telefonum Sende Var Bir Kuyruk Acın Varsa 7/24 Beklerim Seni Gidi Ergen Seni

Zaten düşmanizda lütfen aramizdaki mesafeyi koruyalim fazla muhabbete girmeyelim seninle .

Celal adli arkadas sana guvenipmi diyeyim artik nasil bir muhabbetin icinde sevgilisi ile ayrildigini soylediyse bu onun ayibidir sana boyle birsey soyledigi icin . Seninde ayibin arkadasa biraz daha laf sokma cabasi icerisine girip burada reel hayatindaki iliskiyi yazip cizecek kadar seviyesiz ve kisiliksiz olmandir . Yaşin ne kadar buyuk olursa olsun sen bu platformda 18- 20 yasindaki insanlarla laf dalasina girersen k.bakma kimse seni Mahmut abi diye anmaz ve anilmassinda . Akranlarinla takil oglun yasindakilerle degil

DeletedUser57096

Ziyaretçi
psişik sen w37 git çok seviyelisiniz siz hadi kaybol bizimle ne savaşı yaptınızda sınırda savaştık diyorsunuz hala anlamış değilim savaşı erken başlatıp 150 200 köy aldınız hepsi o kadar ondan sonra ne savaşı verdiniz birader kendi oyuncularınızı klandan atıp topladınız başkada ne savaşı verdiniz allah aşkına kami atmakla savaş olmuyor daha organize olmayı beceremiyorsunuz klan yönetmeyi beceremiyorsunuz sana o zamanda söyledim 1 ay önce felandı sanırsam multi hesaplarla toplama adamlarla klanlar oynanmaz istediğim hesabı banlatırım dedim ben dediğimi yaptım sonrada bizi böyle yenersiniz anca dediniz nasıl bir entrikadır çözemedim forumunuzda op var op var tarih var ama bi cacık yok yönetemeyecektiniz nie bu kadar klanı topladınız demezlermi adama :;)) neyse sen w37 e git rezerve yp :)

DeletedUser60853

Ziyaretçi
O klandan eyesblack elini çeksin hiçbiriniz bi halt yiyemezsiniz :) şimdi bana biz ekibiz birlikte oynarız deme :)

eyesi sıradan bi klana koy ölüsü iş yapar inkar etmem ama geri kalanınız fıss :)
W19 cem yokmuydu.. yada komutaniniz nail yokmuydu.. ayriyeten w25 te yine cem ve komutaniniz nail yine yokmuydu. Niye kapatamadiniz dunyayi.. niye dagilip gittiniz. Niye komutaniniz sizi satti.. soyliyimmi niye. Cunku bordolumavim gibi bir komutan yoktu ve soyle bakiyim kac kere dunya kapattin. Bordolumavim klanlar tarihin en ilk dunya kapatan klaninin komutanidir.. ve unu tum dunyalara ulasmaktadir.. ve yine son olarakta bu kapatacagimiz dunyaninda yine komutanidir.. tamam ceminde payi ve onemi bu kalan icin cok onemlidir ama sunuda unutmaki alinin olmadigi hicbir dunyanin sonunu goremedik...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bu klanların bu atışmaları bitmeyecekmi :)) biz yaşlandık ama sizlerde biraz kendiniiz toparlayın yahu cidden insan bazan kızıp bazı şeyler diyor ama sonrası pişmöanlık en iyisi. cidden aşırı kırıc olmayın. kazanana tebriklerr her iki klnda dostumuz çk var dejawudada var 26 da kapiştik ama 19 da berbardik sonuçta her iki ekipte güzel ekipler en iyisi kırıcı olmadan tadında bırakın... bu arada nesterci mehmet açık sölim dejavuda en çok emek verenelrden biridir :) erolda öle emek veren hak eden kazansın

stilci

Baltacı
Bu klan ne aliyle ve veliyle kurulmuş olup tüm üyeleri tarafından kurulmuştur..

Birimiz olmazsak diğerlerinin işi elbetteki zorlaşacaktır ha bazı adam vardır konumu ve yaptığı görev nedeniyle daha çok hissedilir bazısı daha az hissedilir ama uzun vadede klanda onun iyi olduğu alandaki eksiklikler baş gösterir..

Cem iyi bağlıyorsa ali iyi gaz verir diğeri iyi rezerv dağıtır diğeri iyi sınır tutar biri barıştırır biri öneri verir biri forumu düzenler birinin eli kolu uzundur her klandan adam ayarlar yani ne diye takılıyorsunuz ki bunlara ?
Celal ama emin ol o kadar kişi geldi geçtide oyuna başladıktan sonra aramızdan ayrılıp bizde en az etkiyi bırakan hatta belkide buraya yazmasan aklımıza gelmeyecek bi arkadaşsın klan için ne yapmışsan eyvallah ta kardeşim bi vazgeç artık ikidebirde ortalığa fitne atmaktan kaç yaşına geldin artık..

DeletedUser60222

Ziyaretçi
Rica etsek bütün köyleri teslim eder misiniz?

uğraştırmayın la bizi