Dehset & kene savaş sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45199

Ziyaretçi
nick ini söylsene bu nickle mi oynuyodun sen. hangi klanı satmışız biz ?

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Bu kadar içerlemeyin şu oyunu Savaş oyunu Oynanıyor sonucta entrikalar senaryolar oyunun doğasında bu varken bu sitemler neden hiç anlam veremiyorum...

DeletedUser41053

Ziyaretçi
Her serverin başında Diablo'ya bayağı sallıyor millet.Ama sonunu yine Diablo getiriyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
karabasan-dehşet savaşı başladı siz hala kene savaşının tartısmalarını yapın

kene dagıldı gıttı neyın tartısmasıdır bu anlamadım dehset bukemedigi bilegi kırdı

savaşların kazanılması için bir tarafın sil yapması gerekıyordu ve bunlar kene oldu

siz şimdi yeni savaşlara odaklanın karabasan-dehşet olarak server 2 ye bolunmus durumda bu savaş bence suan en çekişmeli keçen savaşlardan biri w19 da

DeletedUser

Ziyaretçi
etmez tabikide :D oyuncu kalite farkı var ama yinede fena savaş degil güzel geçiyor :D

DeletedUser42067

Ziyaretçi
karabasan kenenin onda biri etmez
sürekli foruma göz gezdirirm azda olsa fikrim var düne kadar keneye karşı kullandığınız karabasanı şimdi yerlere vurmaya çalışıyorsun sen ne kadarlık oyuncusunda o onun bilmem kaçta biri eder etmez kanısına varıyorsun

DeletedUser

Ziyaretçi
sürekli foruma göz gezdirirm azda olsa fikrim var düne kadar keneye karşı kullandığınız karabasanı şimdi yerlere vurmaya çalışıyorsun sen ne kadarlık oyuncusunda o onun bilmem kaçta biri eder etmez kanısına varıyorsun

bunlar böyledir :D köprüyü gecene kadar ayıya dayı derler

DeletedUser

Ziyaretçi

kene savasında karabasanın etkın bır rolu olmadı ve benım gordugum savaşı başlatan tarafta onlar oldu

DeletedUser

Ziyaretçi
Fazla uzatmayalım beyler dünyayı kapatıcaz kısa sürede...karabasanla beraber...

DeletedUser

Ziyaretçi
World 19 Sunucusunda gerçekleşen ve birçok oyuncunun da dışardan da olsa takip ettiği yaklaşık 2 aydır sürmekte olan iki büyük klan DEHSET & KENE savaşı DEHSET klanlarının haklı zaferiyle noktalanmıştır.

Bu büyük savaşta direktiflerimi harfiyen yerine getirmeye çalışan büyük küçük tüm klan arkadaşlarımla gurur duyuyor hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum.

World19 henüz yeni açıldığında daha çaylak koruması kalkmamasına rağmen birçok klanın (savaş ilanını veren klan o dönemin world birincisi) üzerimize savaş açmasıyla başlayan serüvenimiz aralıksız bir şekilde ciddi savaşlarla devam etmiş ve şuana kadar başarıyla devam etmektedir.

CROM, PUSULA, GAREZ, AYYILDIZ gibi köklü klanları devirdikten sonra (diğer isim yapmamış birçok klanı dahil etmiyorum bile) KENE klanınıda sirkülase etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Aldığımız bu son zafer biryerlerden sürekli özellikle şahsıma ve diğer klan arkadaşlarıma anlamsız bir şekilde çamur atmaya karalamaya ve küçük düşürmeye çalışan rakip klan oyuncularına ders olmasını diliyorum.

Şu aşamadan sonra gerekli sayıda köy fethi gerçekleştirip bu dünyayı kapatacağız.

KENE klanlarında hakkıyla emek veren tüm arkadaşları göstermiş olduğu performanstan ötürü tebrik ederim.

Nasıl oldu da kapatamadınız dünyayı :)

DeletedUser53477

Ziyaretçi
biz siyah isminde burda başlamışken.( daha sonra özgürün aramıza katılmasıyla ve izniyle KIRMIZI ALARM olarak isim değiştirdik ) haritanın güneydoğusunda yağımızla kavruluyorduk. bu nail erda az mesaj atmadı bana yükseklerden :)

3 sene olmak üzere 19 dayım. Çok kişiler değişti çok hesaplar devredildi çok klanlar geldi geçti birleşmeler ayrılmalar silmeler vs.
Orjinal ALARM üyeleri klanda belkide fazla yok ama çizdiğimiz yolda ilerliyoruz.

Çok uzun ömürlü bir dünya oluyor ve olacak ama sonunu elbet göreceğiz :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
biz siyah isminde burda başlamışken.( daha sonra özgürün aramıza katılmasıyla ve izniyle KIRMIZI ALARM olarak isim değiştirdik ) haritanın güneydoğusunda yağımızla kavruluyorduk. bu nail erda az mesaj atmadı bana yükseklerden :)

3 sene olmak üzere 19 dayım. Çok kişiler değişti çok hesaplar devredildi çok klanlar geldi geçti birleşmeler ayrılmalar silmeler vs.
Orjinal ALARM üyeleri klanda belkide fazla yok ama çizdiğimiz yolda ilerliyoruz.

Çok uzun ömürlü bir dünya oluyor ve olacak ama sonunu elbet göreceğiz :)

bana bi hesap varsa verebilir misin hocam :)