Dehset & kene savaş sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
konuya açıklık getireyim :D dejavu ile alakalı konunun açıklaması yapılmıştı forumda :D

bir ikincisi diablo kadrosu ilk başlarda sıralamada gözükmeyen oyuna sonradan dahil olan ekip huyları bu :D

sakın ha savunucusu olarak lanse etmeyin sorulan soruya doğru olan cevabı verdim :)

sen kimin kuklasısın bari söylede onu bilelim

DeletedUser45199

Ziyaretçi
Kardeşim sen yaptığın başarıyı söylesene bana nereye hangi ağırlığını koymuşsun daha geçen isim lekeleme konusunda konuşuyodun bi dediğin bi yaptığını tutmuyor. Sen kendi kendine takıl burda ahkam kes

DeletedUser42330

Ziyaretçi
sen kimin kuklasısın bari söylede onu bilelim

w19 acılırken ben o arkadaşın bi lafını hatırlıyorum . Arkadaşlarla stan klanını kurduk takılıyoruz işte diye. Stan klanı da dehşetin en büyük müttefiğiydi diplomasileri birdi ki sonradan onlarda dehşet oldu. Fark ettiysen bu konu hakkında ve dehşetteki tüm kişiler hakkında yorum yaparken hep sizin için iyi şeyler söylediğini göreceksin. Foruma acaba kime atar yapsam diye gelirsen olacağı bu ..

DeletedUser45199

Ziyaretçi
w19 acılırken ben o arkadaşın bi lafını hatırlıyorum . Arkadaşlarla stan klanını kurduk takılıyoruz işte diye. Stan klanı da dehşetin en büyük müttefiğiydi diplomasileri birdi ki sonradan onlarda dehşet oldu. Fark ettiysen bu konu hakkında ve dehşetteki tüm kişiler hakkında yorum yaparken hep sizin için iyi şeyler söylediğini göreceksin. Foruma acaba kime atar yapsam diye gelirsen olacağı bu ..

çok haklısın. bu arada şunu söylemek istiyorum hocam szde cromdaydınız sizde biliyosunuz GRZ klanları olarak sıralamada 1. idik. kıta 54 te DEHŞET VE STAN gölgemizde kalmıştı ama yapılan bizans entrikalarına benzeyen oyunlarıda gördünüz. haklı savaş kazanmışlar mı ? diablounn nasıl dünya kapattığını herkes biliyor DEHŞET in savaşları ne entrikalarla aldığını herkes biliyor. ben daha ne diyim ki kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar

DeletedUser

Ziyaretçi
çok haklısın. bu arada şunu söylemek istiyorum hocam szde cromdaydınız sizde biliyosunuz GRZ klanları olarak sıralamada 1. idik. kıta 54 te DEHŞET VE STAN gölgemizde kalmıştı ama yapılan bizans entrikalarına benzeyen oyunlarıda gördünüz. haklı savaş kazanmışlar mı ? diablounn nasıl dünya kapattığını herkes biliyor DEHŞET in savaşları ne entrikalarla aldığını herkes biliyor. ben daha ne diyim ki kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar

yaww boş konuşmasana yap yapabiliyorsan sende..savaşta herşey mübahtır yapacak gücünüz olsaydı sizde yapardınız..gelip burda gevezelik yapmayın...

DeletedUser45199

Ziyaretçi
Millet ağır yaralı ali boşver salla :)

hehe ondan. bak ben çok büyük konuşuyorum siz o kadroyla başka bi dünyaya başlayın daha dünyanın ilk başlarında tarih olmazsanız bende bu oyunu bırakıcam.

yaww boş konuşmasana yap yapabiliyorsan sende..savaşta herşey mübahtır yapacak gücünüz olsaydı sizde yapardınız..gelip burda gevezelik yapmayın...

aynen 2. dünya savaşında da atom bombası savaş sırasında olan bişey mübah dimi. hocam bunu utanmadan söylüyosan ya tek gram bilgin yok yada. neyse

DeletedUser

Ziyaretçi
Ali benim kendimi anlatmama gerek kalmamış zaten arkadaşlar durumu özetlemişler.

he yok ben anlamadım diyorsan hala Muratla Naile sorabilirsin beni ;) Haydi git şimdi komutancılık oyna oyunda.

DeletedUser47838

Ziyaretçi
Ali benim kendimi anlatmama gerek kalmamış zaten arkadaşlar durumu özetlemişler.

he yok ben anlamadım diyorsan hala Muratla Naile sorabilirsin beni ;) Haydi git şimdi komutancılık oyna oyunda.

Kendal komutanlık öğretsin mi biraz kanka :D :D

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Benim açtığım başlığın altında ismini duymadığım cismini dahi görmediğim insanlar ileri geri yorum yapma gereği duyuyor.

Biz w19 açıldığından beri daha çaylak koruması kalkmadan dünyanın yarısı ile savaş halindeyiz ve bu savaşların hiçbirinde mağlup olmadık. Bizim sürekli bişeyler çevirerek başarı sağladığımızı düşünen enteresan zihniyetleri kesinlikle muhattap bile almayarak sadece Allah'a havale ediyorum. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye bir atasözü var eğer biz yalanla dolanla dolapla biryere gelseydik illaki biryerde fire verirdik.

Birçok klanla birçok insanla savaş verdik savaş sonunda da kötü anlar yaşamış olsak dahi nihayetinde bir oyundur diyerek tüm arkadaşları tebrik ettim.

Uzun lafın kısası DEHSET klanları W19 sunucusunun tartışmasız en büyük efsanesidir ve verdiği büyük savaşlarda aldığı büyük zaferlerle hafızalara kazıyarak kendini fazlasıyla kanıtlamıştır. Bu bölümde daha fazla gereksiz yorum yapılmasın. Başlığın amacı övgü veya yergi almak değildir. Sadece klanlar ahalisini bilgilendirmektir. Biz ne yaptığımızı gayet iyi biliyoruz. Operatördende rica ediyorum tartışmalar devam ederse bu başlık kilitlensin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Nail aslında saygıdeğer bir adam. Fakat çok konuştuğu için ve klan olarak reklamı çok sevdikleri için polemiklerin içinden çıkamıyorlar. Sorun şu ki sebep oldukları şeyden dolayı feryat etmeleri mantıksız. Konuşma, konuşmasınlar..

DeletedUser46185

Ziyaretçi
Kazanan ekibi tebrik ediyorum. Yenilen tarafa geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Savaş oyunu sonuçta, diplomasi olmadan, yardımlaşma olmadan strateji olmadan ve savaş olmadan zaferde olmaz. Sabırlı olan kazanır.
Ama 19. dünya henüz bitmedi. Sabır imtihanı herkes için devam ediyor. Kalanlara başarılar dilemek lazım. Tabii öncelikle kendi klanıma :)

DeletedUser44214

Ziyaretçi
hehe ondan. bak ben çok büyük konuşuyorum siz o kadroyla başka bi dünyaya başlayın daha dünyanın ilk başlarında tarih olmazsanız bende bu oyunu bırakıcam.

aynen 2. dünya savaşında da atom bombası savaş sırasında olan bişey mübah dimi. hocam bunu utanmadan söylüyosan ya tek gram bilgin yok yada. neyse

Sen zaten bu ekibin karşısında gelirsen hali ile oyunu bırakacaksın. Başka çaren yok. Ayrıca başka dünyada bu ekiple başlasak bile ki başladı zaten klan w 21 de bukadar konuşacağına klanını kur savaşmaya başla. . w 10 w15 w19 ve benim bilmediğim w1de bu ekip gereken dersleri fazlası ile vermiştir. derse ihtiyacın varsa buyur :)

DeletedUser

Ziyaretçi
dehset klanını tebrik ederim ölede olsa bölede olsa bu savaş dehşetindir kimse savaşı nasıl kazandın diye hatırlamaz kim kazandı diye bilir ki zaten bu da burada ki kimseyi ilgelendirmeyen bir durum dehşet-kene-oplar arasındadır keneden kimse gelmedigine göre olay bitmiştir yani başkalarına tartışmasına yok şöle yaptın böle yaptın demenin anlamı yok ölede bölede bu savaş bitti

tekrardan dehşet ekibini tebrik ederim başarılar...

DeletedUser45199

Ziyaretçi
Sen zaten bu ekibin karşısında gelirsen hali ile oyunu bırakacaksın. Başka çaren yok. Ayrıca başka dünyada bu ekiple başlasak bile ki başladı zaten klan w 21 de bukadar konuşacağına klanını kur savaşmaya başla. . w 10 w15 w19 ve benim bilmediğim w1de bu ekip gereken dersleri fazlası ile vermiştir. derse ihtiyacın varsa buyur :)

sizi kale bile almıyorum. daha okuduğunu anlamaktan acizsin konuşmayı hiç düşünme. gelelim sana nail bey ben w19 da 56 puanlık garez klanındayım ve tüm forumlara sahibim EMİR-KOMUTA mehmet abiyleolan konuşmaların da orda yazıyor burda millete gösterdiğin o otoriter ve katı bilinçli insan tavrınadn çok daha farklı bi kişiliğini tanımış olursunuz akşama tekrar bu başlıkta hepsini paylaşıcam bakın savaşta herşey mübah diyen adamlar abi dedikleri adamın arkasından nasıl iş çeviriyor ve rezilliği gözler önüne koyuyorlar

DeletedUser

Ziyaretçi
sizi kale bile almıyorum. daha okuduğunu anlamaktan acizsin konuşmayı hiç düşünme. gelelim sana nail bey ben w19 da 56 puanlık garez klanındayım ve tüm forumlara sahibim EMİR-KOMUTA mehmet abiyleolan konuşmaların da orda yazıyor burda millete gösterdiğin o otoriter ve katı bilinçli insan tavrınadn çok daha farklı bi kişiliğini tanımış olursunuz akşama tekrar bu başlıkta hepsini paylaşıcam bakın savaşta herşey mübah diyen adamlar abi dedikleri adamın arkasından nasıl iş çeviriyor ve rezilliği gözler önüne koyuyorlar

peki kardeş ben dehşette diplomatken gelip sizin forumda bizi sattınız yazmam ve nedenleri de duruyor mu onları da paylaş sana zahmet..eğer bilgin yoksa bu konu da onu da mehmet abi ve bünyaminden temin et öyle gel burada yaz...