Dehset & kene savaş sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

stilci

Baltacı
Güzel soru geldi, cevap veremedin. 3-0 önde olan takım neden kazanamayacağını düşünsün?

*

Sonuçta savaşı Dehşet kazandı. Tarih teke tek savaşlarda nasıl olduğuna değil kazanana bakar.

Peki ben cevap veriyim :)
3-0 öndesin diyelimki maç uzatmaya gitti sahadaki 11'in yorgun ve oyuncu değiştirme hakkın yok,rakibin genç ve adamlar genç,dinç ve teknik direktöre(bordolumawim) noktası virgülüne uyup çalışan adamlar(oyun bilsin yada bilmesin) oyun devam ediyor daha uzatmanın 2. dakikasında en kafa oyuncun sakatlandı(Ban yedi/esat,patbom vs.vs...) ve 32 dakika kalıyor oyunun bitmesine ee tabikide digerleri alt üst olur..:)

Not:Futbolla hiç aram yok fifa2007'ye göre konuştum :D

Not2:Ben 3-0'lı soruldu diye 3-0 lı konuştum ama o savaşta durum farklıydı arada 80 köy falan vardı hatırladığım kadarıyla futbol dışına cıkıp orana vurursak kene 3 ise rakibi 2.7 veya 2.8 civarında bi orana sahipti yani 3-0 yerine 3-2'yi kullanıp benim yazdığımı tekrar okursanız gerekli cevabı almış olacaksınızdır..

Not3: Akşam akşam hangi kafayla bunları yazdım inanın bende hiç bilmiyorum :))

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Peki ben cevap veriyim :)
3-0 öndesin diyelimki maç uzatmaya gitti sahadaki 11'in yorgun ve oyuncu değiştirme hakkın yok,rakibin genç ve adamlar genç,dinç ve teknik direktöre(bordolumawim) noktası virgülüne uyup çalışan adamlar(oyun bilsin yada bilmesin) oyun devam ediyor daha uzatmanın 2. dakikasında en kafa oyuncun sakatlandı(Ban yedi/esat,patbom vs.vs...) ve 32 dakika kalıyor oyunun bitmesine ee tabikide digerleri alt üst olur..:)

Not:Futbolla hiç aram yok fifa2007'ye göre konuştum :D

Not2:Ben 3-0'lı soruldu diye 3-0 lı konuştum ama o savaşta durum farklıydı arada 80 köy falan vardı hatırladığım kadarıyla futbol dışına cıkıp orana vurursak kene 3 ise rakibi 2.7 veya 2.8 civarında bi orana sahipti yani 3-0 yerine 3-2'yi kullanıp benim yazdığımı tekrar okursanız gerekli cevabı almış olacaksınızdır..

Not3: Akşam akşam hangi kafayla bunları yazdım inanın bende hiç bilmiyorum :))

:D sen futboldan örnek verme, bildiklerimi unuttum :D akşam akşam mahvettin beni :D:D

Dur ben seninkileri tercüme edeyim.

Şimdi arkadaşlar olay şuymuş :D

Maç 3-2 ve kenenin oyuncu değişikliği hakkı yok. Video olarak atıyorum izleyin :D

http://www.youtube.com/watch?v=_RkVlG3A0CU

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayir niye oyunu birakanlar konusmuyorda baskalari konusuyor?

Bu terslikte bir iş var

DeletedUser46585

Ziyaretçi
Güzel soru geldi, cevap veremedin. 3-0 önde olan takım neden kazanamayacağını düşünsün?

*

Sonuçta savaşı Dehşet kazandı. Tarih teke tek savaşlarda nasıl olduğuna değil kazanana bakar.

Soruyu soran benim zaten.

Hayir niye oyunu birakanlar konusmuyorda baskalari konusuyor?

Bu terslikte bir iş var

Oyunu bırakanlar değil, savaşı kaybedenler daha doğru olurdu. Ayrıca kazananların konuşması ve kaybedenlerin susması kadar normal bir şey yok. Böyle durumlarda genelde yancıların sesi çok çıkar. Oysa yapılması gereken tebrik edip, başlığı terk etmektir lakin ergen zihniyetine bu oyun caiz olduğu sürece kavgalar daha devam eder.

Ayrıca Adam simith'in verdiği linkte leonqq'nun da uzunca bir yazısı var ve hemen altında mr strom da bir yazı yazmış. İkisini de okuduğunu umuyorum.

kusura bakma hayatımın baharında kişiliği beş para etmez çirkef insanlar laf söyleyecek diye oyuna devam edicek değildim. Hem bıraksana ya bir avuç Total war oyuncusu size kafa tutmuşken kimsiniz ki siz ? Anca parka kumda oynayın milleti şikayet edin ağlayın oynayın hadi gülüm park öte yanda. Savaşı Hileyle kazanmaya çalışanda hileleri ortaya çıkarıp savaşı kazandık diyende gözümde aynıdır. Dehşet klanları dansözlük yapmayın susun oyununuzu oynayın ötmeyin orda burda keneyi yendik diye. Adamlar oyunu bıraktı siz yenmediniz.

kusura bakma hayatımın baharında kişiliği beş para etmez çirkef insanlar...... kadar okudum ve şikayet ettim seni. Gene okumaya değmez:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet okudum ve anladim dedim zaten :)

Ama bu oyunda ben de dahil kimse biz temiziz ayagina yatmasin. Cunku bu oyunda savas varsa illaki ihtirasli oyincuda olacak ve kacinilmaz olarak hile hurda da olacak. Aksi halde 50 kisinin 100 kisinin 300 kisinin savastigi savaslar mumkunu yok bitmez ;) bu koniyla alakali tek diyecegim bu =)

DeletedUser

Ziyaretçi
h376 başından beri tartışmak hata idi aslında. Boş anıma denk gelmiş. Sana gerçeği anlatsam ne olacak anlatmasam ne olacak. KENE girdi vurdu çıktı. Ucuz numaralarınızı da dünyayı da size bıraktı. Şu an o dünyada 50 000 000 puanlık hesap verseler yine oynamam. Ruhsuz, lezzetsiz, adamsız bir dünya. Kafanıza göre at koşturun. KENE is out!

DeletedUser30626

Ziyaretçi
kene klanı gerçekten orjinal kene kadrosumuyduki kalkıp dehşetin alt klanlarını sorguluyosunuz. kene de ceto58 ve tayfası ateş gurubu patbon tayfası ve multileri 54 tayfası. yarısı zaten stalker ekibi. kalanlarda kene oyuncusu diyelim bir kısmıda gölge oyuncusu. peki çekirdek kadro hangi ekip. belli deil. klan lideri kim belli deil. veba vardı ama w19 ve kenenin reklam yıldızı:D

benim savaş anlayışıma göre düşmanına karşı kullanabileceğin en etkili silah onun karşısına başka düşmanlar çıkarabilmendir. biz bunu yaptık. keneye vurması gereken başka hedefler verdik. onlar pasif klanlar üzerinden kendini tatmin etti. cehennem ve vvv gibi 100-200 k lık oyunculardan kurulu klanlara op yaparak istatistik kastı geldi burada harita muhabbeti yaptı her opdan sonra. biz ise tamamen stratejik oplar yaptık. neticede kafa oyunculara sınır olduk. onlarsa ters bölgede kaldı desteklemesi gereken biçok sınır köyleri varken biz iç köylerine girince iç köylerinin desteksiz olduğunu fark ettiler. bunlar tamamen strateji ile alakalı. stratejinin yanında da cesaret olacak elbette. benim yönettiğim oplarda 100 k adamlar gitti milyonluk kene oyuncularından köy aldı. kenenin milyonluk oyuncularıda gidip 100-200 k oyunuclara op yaparak kendilerini tatmin etti. asıl başarı hangisidir takdir sizin. kısıtlı imkanla bişeyler yapabilenlermi yoksa elinde ki gücü kullanamayanlarmı.

kene yapısında ki klanlar kısa süre kasabilen yoğun savaş temposuna alışkın olmayan oyundan hemen usanan dirençli klanlar karşısında etkisiz kalan klanlardır. kendilerinden zayıf klanlar karşısında çok etkilidirler. ama kendileri ayarında veya daha güçlü klanlarla karşılaştıkları zaman önce stratejik olarak çökerler. operasyon kabiliyetlerini kullanamazlar. çünkü karşı tarafın stratejileri onların elini kolunu bağlar. nereye vuracaklarını bilemezler en kolay bölgeye yönelirler. başka bir strateji geliştiremezler. bi müddet sonra kendilerine olan özgüvenlerini kaybettikleri gibi moral motivasyon olarakda yıkık bir duruma gelirler. ilerleyen zamanlarda klan içi huzursuzluk baş gösterir herkes birbirini suçlar. reel hayat mahvolur. özel hayat biter. bıkkınlık ve yılgınlık hatsafhaya çıkar. hesap silmeler başlar birde buna ceza alan oyuncular eklenince bahane herzaman hazırdır. peki bu klanı buna mecbur bırakanların hiçbi payı yoktur.?

yukarda saydığım durumlar bizimle savaşanların şimdiye kadar hep karşılaştıkları şimdiden sonra da hep karşılaşacakları durumlardır. biz bu form da w1 den bu yana kimlerle cebelleştik. önce burada astılar kestiler attılar tuttular. oyun platformunda hüsrana uğrayınca toz oldular. tıpkı şuan olduğu gibi:D

ne yapalım bizim işimizde bu:D arefeyi gösterir bayramı biz yaparız:D

DeletedUser46585

Ziyaretçi
h376 başından beri tartışmak hata idi aslında. Boş anıma denk gelmiş. Sana gerçeği anlatsam ne olacak anlatmasam ne olacak. KENE girdi vurdu çıktı. Ucuz numaralarınızı da dünyayı da size bıraktı. Şu an o dünyada 50 000 000 puanlık hesap verseler yine oynamam. Ruhsuz, lezzetsiz, adamsız bir dünya. Kafanıza göre at koşturun. KENE is out!

''Kene is out cause of us'' Doğru olanı. Sizin gerçek sandıklarınız bize göre hayalden ve bahaneden öteye geçmiyor. Sizin ucuz numara dediğiniz bize göre savaşı kazanmamızı sağlayan taktiklerdir, kabul etsen de etmesen de. Ayrıca savaşın daha en başında foruma tek bir yazı dahi yazmayan ben, forumda sayısız mesaj görüyordum kene oyuncuları tarafından. O böbürlenme, o küçük görmeler bir noktadan sonra yerini ''bütün dünya bize düşman oldu'' diye ağlamalara ve en sonunda moral bozukluğu içinde suskunluğa döndü. Şimdiye kadar şu oyun için tek bir kişiye bile hakaret etmemiş ben, dolaylı yoldan da sayısız hakarete maruz kaldım kene oyuncuları tarafından ve buna rağmen kötü laf yeminimi bozmadım. Başında evet konuşmadım ve şimdi bizi ezeceğini iddia edenleri alaşağı etmenin haklı gururunu ve keyfini sürüyoruz. Buna da kalkıp kimsenin bir şey demeye hakkı yoktur. Forumda savaş başlatma başlığını siz açtınız ama kazananı belirleyen başlığı biz açtık. Sonuç olarak ortada bir tartışma yok, hakkım olanı yapıyorum sadece ve rica ediyorum buna da kızma:)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
o başlık açıldığı gün ergen çocuk reklam yıldızı eset efendi başnıza ne gelirse benden bilin bundan sonra diyodu:D ogünde gülmüştüm bugün de gülüyorum:D ateş olsa cürmü kadar yer yakamaz demiştim yakamadığını gördünüz:D

DeletedUser45199

Ziyaretçi
o başlık açıldığı gün ergen çocuk reklam yıldızı eset efendi başnıza ne gelirse benden bilin bundan sonra diyodu:D ogünde gülmüştüm bugün de gülüyorum:D ateş olsa cürmü kadar yer yakamaz demiştim yakamadığını gördünüz:D

bunu kim havalandırdı bu kadar ? sanki klanlar.org un en iyi oyuncusu. ne oldu diyodun 21. dünyaya diablo kemik kadroyla giriyoruz dejawu olmuşlar 61. sıradalar. bahaneside hazırdır trabzonlu ya 61 de olmak hedefimiz :) en sevmediğim insan tipi her lafa boş bi cevabı olan insandır. ne yazıkki burası da bu insanlarla kaynıyor

DeletedUser

Ziyaretçi
bunu kim havalandırdı bu kadar ? sanki klanlar.org un en iyi oyuncusu. ne oldu diyodun 21. dünyaya diablo kemik kadroyla giriyoruz dejawu olmuşlar 61. sıradalar. bahaneside hazırdır trabzonlu ya 61 de olmak hedefimiz :) en sevmediğim insan tipi her lafa boş bi cevabı olan insandır. ne yazıkki burası da bu insanlarla kaynıyor

konuya açıklık getireyim :D dejavu ile alakalı konunun açıklaması yapılmıştı forumda :D

bir ikincisi diablo kadrosu ilk başlarda sıralamada gözükmeyen oyuna sonradan dahil olan ekip huyları bu :D

sakın ha savunucusu olarak lanse etmeyin sorulan soruya doğru olan cevabı verdim :)

DeletedUser45199

Ziyaretçi
konu zaten açık kardeşim sen ve senin gibiler ancak karalamaya çalışır. bu nasıl bir yandaşlıktır anlamadım ki. sıralama diyosun adam 6000 inci sırada ne geride durması ? sanki çok yıllık bi klanda arka plan diyosun kandırmaya çalışma kendini. bilip bilmeden yorum yapmayın

DeletedUser44821

Ziyaretçi
konu zaten açık kardeşim sen ve senin gibiler ancak karalamaya çalışır. bu nasıl bir yandaşlıktır anlamadım ki. sıralama diyosun adam 6000 inci sırada ne geride durması ? sanki çok yıllık bi klanda arka plan diyosun kandırmaya çalışma kendini. bilip bilmeden yorum yapmayın

adam forumda gördüğümü seninle paylaşmaya çalışmış dostum ? son cümlesinde de zaten ne diyor bak iyice oku.

sakın ha savunucusu olarak lanse etmeyin sorulan soruya doğru olan cevabı verdim

JrFly

Dük
la abi şu oyunu hala anlayamadınız gitti sağlam klanlar 3 4 5 bilemedin 6 ay oynayıp topukluyorlar ondan sonra dunya kapatma işi de kalıyor sonrakilere 15.dünya da stalker klanına kafa tutacak hiç bir klan yoktu herkes bunu böyle gördü bildi ama oyunu tadını alınca yenilmeleri bile önemli olmadı hala bir klanın diğer klanı ile savaşındasınız abi klan yıkıldıysa yenilmiştir bu kadar basit bir olay.

DeletedUser30626

Ziyaretçi

bi kere trabzonlu deilim. klan isminin bir önemi yok yine aynı ekibiz. orada da zamanı gelince ağırlığımızı koyarız. daha oyun yeni açıldı savaşlar bile başlamadı. neyin kafasındasın. oynadığımız tüm dünyalara kalıbımızı bastık.