Dehset & kene savaş sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23142

Ziyaretçi
World 19 Sunucusunda gerçekleşen ve birçok oyuncunun da dışardan da olsa takip ettiği yaklaşık 2 aydır sürmekte olan iki büyük klan DEHSET & KENE savaşı DEHSET klanlarının haklı zaferiyle noktalanmıştır.

Bu büyük savaşta direktiflerimi harfiyen yerine getirmeye çalışan büyük küçük tüm klan arkadaşlarımla gurur duyuyor hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum.

World19 henüz yeni açıldığında daha çaylak koruması kalkmamasına rağmen birçok klanın (savaş ilanını veren klan o dönemin world birincisi) üzerimize savaş açmasıyla başlayan serüvenimiz aralıksız bir şekilde ciddi savaşlarla devam etmiş ve şuana kadar başarıyla devam etmektedir.

CROM, PUSULA, GAREZ, AYYILDIZ gibi köklü klanları devirdikten sonra (diğer isim yapmamış birçok klanı dahil etmiyorum bile) KENE klanınıda sirkülase etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Aldığımız bu son zafer biryerlerden sürekli özellikle şahsıma ve diğer klan arkadaşlarıma anlamsız bir şekilde çamur atmaya karalamaya ve küçük düşürmeye çalışan rakip klan oyuncularına ders olmasını diliyorum.

Şu aşamadan sonra gerekli sayıda köy fethi gerçekleştirip bu dünyayı kapatacağız.

KENE klanlarında hakkıyla emek veren tüm arkadaşları göstermiş olduğu performanstan ötürü tebrik ederim.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
dehşet klanını tebrik ediyorum şimdi kenede cok dostlarım var ama gelip lütfen hesap sildik öyle böyle demesinler zaten hesap silmeden hiç bi savaş son bulmaz illaki b tarafın hesap silmesi gerekir bu tür uzun soluklu savaşlarda önemli olan sabır dır.

DeletedUser46536

Ziyaretçi
siz zafer falan kazanmadınız sadece olaylardan nemalandınız

DeletedUser

Ziyaretçi
sonuca bakıcaksınız arkadaşlar sonuca :)

o öyle yapmış bu bunu yapmış beni ilgilendirmez, sonuç w19 un kazananı Dehşet ve ailesiyse buna istesenizde istemesenizde ancak izleyeceksiniz :)

DeletedUser46585

Ziyaretçi
siz zafer falan kazanmadınız sadece olaylardan nemalandınız

Bu yoruma sadece sadece '' :) '' smiley koymak istedim lakin ''girdiğiniz mesaj çok kısa lütfen 10 karakter olmasını sağlayınız'' diye uyarı verdi. 10 karakter harcamaya gerek var mı? Sanmıyorum:)

DeletedUser46536

Ziyaretçi
Bu yoruma sadece sadece '' :) '' smiley koymak istedim lakin ''girdiğiniz mesaj çok kısa lütfen 10 karakter olmasını sağlayınız'' diye uyarı verdi. 10 karakter harcamaya gerek var mı? Sanmıyorum:)

ya bırakalım bunları gerçeklere bakalım lütfen

DeletedUser46585

Ziyaretçi
ya bırakalım bunları gerçeklere bakalım lütfen

w19 da kim olduğunla başlayalım istersen? Hayır ne nick yazıyor ne de bir şey lakin buraya gelip laf etmekten hiç çekinmiyorsun.:) Sen şimdi bunun altına ''sanane istediğim yerde istediğimi derim dersin'' Allah bilir:) o zaman cidden fena gülerim.

DeletedUser46536

Ziyaretçi
nickim canpause. w19 oyuncusuydum. okuduğum üniversite sebebiyle hesap sil yaptım. İlk olarak total war ardından ottoman ile oynadım. Dehşet klanın dansözleri sebebiyle Total Warda bir avuç oyuncu olarak sizlere savaş açtık sizler gibi 40 tane klanı toplayarak ötmedik, beceremediğimiz zaferleri biz kazanmışız gibi atlamadık. Biz varya sizin trilyonlarca puan kassanızda erişemeyeceğiniz ''adam''lık mertebesindeyiz onuda oyunda bir rütbe sanma :) Daha fazla kendinizi rezil etmeyin. KENE klanı zaten serverin tamamına karşı bu ana kadar oynarak zaferlerini çoktan ilan etti. KENEYE karşı koca server kaybetti iki tane hesap kapattırım biz keneyi yendik diye ötmeyin...

DeletedUser46585

Ziyaretçi
nickim canpause. w19 oyuncusuydum. okuduğum üniversite sebebiyle hesap sil yaptım. İlk olarak total war ardından ottoman ile oynadım. Dehşet klanın dansözleri sebebiyle Total Warda bir avuç oyuncu olarak sizlere savaş açtık sizler gibi 40 tane klanı toplayarak ötmedik, beceremediğimiz zaferleri biz kazanmışız gibi atlamadık. Biz varya sizin trilyonlarca puan kassanızda erişemeyeceğiniz ''adam''lık mertebesindeyiz onuda oyunda bir rütbe sanma :) Daha fazla kendinizi rezil etmeyin. KENE klanı zaten serverin tamamına karşı bu ana kadar oynarak zaferlerini çoktan ilan etti. KENEYE karşı koca server kaybetti iki tane hesap kapattırım biz keneyi yendik diye ötmeyin...

.... olduğundan dolayı hesap sil yaptım. Sonrasını okumaya bile gerek yok:) Kaybol genç, hakaret edecek durumda değilsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
O değil de savaşarak alınan bir galibiyet yok. Politikayla alınan bir üstünlük var. (Bunu siz söylediniz.) Ne kadar doğru bir yoldur bilmem. Savaş istatistiklerinde hep 1. KENE idi. Hatta hala öyle mi bilmiyorum ama sildikten sonra bile birincilik devam etti.

Edit: Sıralamaya baktım KENE hala farkla birinci..

DeletedUser46585

Ziyaretçi
O değil de savaşarak alınan bir galibiyet yok. Politikayla alınan bir üstünlük var. (Bunu siz söylediniz.) Ne kadar doğru bir yoldur bilmem. Savaş istatistiklerinde hep 1. KENE idi. Hatta hala öyle mi bilmiyorum ama sildikten sonra bile birincilik devam etti.

Edit: Sıralamaya baktım KENE hala farkla birinci..

Futbol ile aran nasıl? En kötü ihtimal 3-5 maç izlemişsindir. İki rakip düşün biri 3 gol öndeyken sahayı terk edip gidiyor. Bu durumda kazanan kim? Sahayı terk etmesine sebep ne? Daha basit anlatılmaz herhalde:)

DeletedUser46585

Ziyaretçi
abi kırma çocukların kalbini bırak takılsınlar... :)

Kalp kırmak sevmediğim bir şey lakin kırdığım da kalp değil. Acıyan kuyrukları koparmak:) Oyunu hala saldırı puanından ibaret sananlar var. Hep demişimdir kene klanında ciddi manada çok kaliteli oyuncular vardı lakin yanlış stratejileri oyunculuklarına gölge düşürdü ve bunu ısrarla anlamak istemiyen gençler var. Çok fazla bir şey istemiyorum sadece mantıklı düşünülsün ve de adabıyla.

DeletedUser

Ziyaretçi
Futbol ile aran nasıl? En kötü ihtimal 3-5 maç izlemişsindir. İki rakip düşün biri 3 gol öndeyken sahayı terk edip gidiyor. Bu durumda kazanan kim? Sahayı terk etmesine sebep ne? Daha basit anlatılmaz herhalde:)

Örnek güzel, güzel kardeşim. 3-0 önde olan takım sahayı niye terk eder, öyle düşün..(Bu arada Trabzonluyum, futboldan anlamayanı döverler burda.)

DeletedUser43083

Ziyaretçi

dogru söze ne denir zaten aile sisteminin ne kadar yanlış bir sistem olduğunu 1 kez daha gördük kesinlikle haklısın kardeşim savaşmadan harita kazanmak eski adı klansavasları olan bir oyun için ne kadar doğru bunu acaba. He bu arada son bir söz söyliyim 1 kişi tehşet ten bütün alt klanların adını ezberden saysın ki buna nail erda da dahi ben bu oyunu toptan bırakırım sayamaz hiçbiri :))
zaten dahada bişey yazmaya gerek yok sanırım

DeletedUser

Ziyaretçi
dogru söze ne denir zaten aile sisteminin ne kadar yanlış bir sistem olduğunu 1 kez daha gördük kesinlikle haklısın kardeşim savaşmadan harita kazanmak eski adı klansavasları olan bir oyun için ne kadar doğru bunu acaba. He bu arada son bir söz söyliyim 1 kişi tehşet ten bütün alt klanların adını ezberden saysın ki buna nail erda da dahi ben bu oyunu toptan bırakırım sayamaz hiçbiri :))
zaten dahada bişey yazmaya gerek yok sanırım

Arkadaş DEHŞET öyle yada böyle bu savaşı kazandı niye bu kadar koyuyo size anlamış değilim..varsa daha iyi oynayabilen çıksın karşıma..burda ahkam kesip bahane uydurmaya çalışmayın...

DeletedUser

Ziyaretçi
murat sen hani oyunu bıraktıydın ayrı bir hesabı var seninle bu konunun aramızda ;)

lazles sen sus bakim senin ne üzerine :D

savaştır sonuçta eninde sonunda bitecek tek sorum şu zevk aldınız mı yoksa çirkefleştiniz mi anaokulu çocukları misali :)

bu arada nail en azından sabrın için tebrik ediyorum seni ;)

DeletedUser46585

Ziyaretçi
Örnek güzel, güzel kardeşim. 3-0 önde olan takım sahayı niye terk eder, öyle düşün..(Bu arada Trabzonluyum, futboldan anlamayanı döverler burda.)

Soruya soruyla cevap vermek gerçeği saklamanın en ucuz yoludur. Bir maçta önde olduğu halde takım maçı terk ediyorsa kazanamayacağını anladığı için terk etmiştir. Daha da bir şey söylemeye gerek yok zaten.

murat sen hani oyunu bıraktıydın ayrı bir hesabı var seninle bu konunun aramızda ;)

lazles sen sus bakim senin ne üzerine :D

savaştır sonuçta eninde sonunda bitecek tek sorum şu zevk aldınız mı yoksa çirkefleştiniz mi anaokulu çocukları misali :)

bu arada nail en azından sabrın için tebrik ediyorum seni ;)

Hah işte doğru olan yorum budur.

Soruya soruyla cevap vermek gerçeği saklamanın en ucuz yoludur. Bir maçta önde olduğu halde takım maçı terk ediyorsa kazanamayacağını anladığı için terk etmiştir. Daha da bir şey söylemeye gerek yok zaten.

Güzel soru geldi, cevap veremedin. 3-0 önde olan takım neden kazanamayacağını düşünsün?

*

Sonuçta savaşı Dehşet kazandı. Tarih teke tek savaşlarda nasıl olduğuna değil kazanana bakar.