DEHSET & CROM Savaş Sonucu

• Konuyu başlatan DeletedUser23142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ali, mutlu olsun diye cevap yazmak istememiştim aslında o arkadaşa. Belki korktum filan sanıp 24 saatliğine egosunu tatmin etmiştir. İnsanlarda münakaşa adabı olmadıktan sonra tartışmanın sonu gelmez. Hem laf atıp hem de son sözü söylemek için coştukça coşuyor. Neyse 0 arkadaşla ilgili son yazımdı bu.

yok usta aslında hiç cevap vermemek lazım ama veriyoz işte neyse salla gitsin:)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Yahu hayretle izliyorum...
söylediklerinin hepsi hile...adam hile ile oynayacak sen buna savaş ile ilgisi yokki bunun diyeceksin...
kardeşim adam hile yapmış...savaşta başa çıkamamış hile ile doping yapmaya çalışmış...sen hiç doping yüzünden ihraç edilen madalyası elinden alınıp diğerine verilen sporcunun savunulduğunu...diğer sporcuya ise hadi canım sende yendin demi aldın madalyayı dendiğini gördünmü...
tam tersi hile yapan doping yapan her tür cezayı alır hatta men edilir...çünkü diğerlerinin oyun için adam gibi mücadele verenlerin emeğini çalıyordur...
bunun nesi savunuluyor anlamadım...
Adamlar KAZANMIŞ mı KAZANMIŞ...bırakın şu yüzden bu yüzden hikayelerini tebrik edin...Hile hurda yaparak oyun oynamaya çalışanları da artık savunmaya onlara payeler vermeye çalışmayın...
crom klanının karizması hile ile oyun oynayan klan yaftasını etiketleyince çizildi...üzüldüm...yazık oldu...yakışmadı...ve kaybettiler...

eee kaybeden varsa... kim o kazanan...:))

hocam gerçekten çok güzel bi örnekle desteklemişsin saolasın. konu kapanmıştır dağılın:D

Bütün kargalar buraya üşüşmüş anlamadığım nokta Kene klanına ne oluyor. Savaş Crom'la Dehşet arasında oldu bitti. Buraya gelip post kasmanıza gerek yok işinize bakın.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Tute beni çok kırdın tt2 Her ne kadar Centurion Heimdall gibi isimler k53tede olsa bizim k64ümüzde daha fazla sağlamm oyuncumuz vardı ve savaş dediğin kadar kısa sürmezdi ki ben Keneyle müttefik olunduktan sonrada olunmadan önce de oyunu bırakanların köylerini klanın öbür ucundan insalara toplattırarak sağlam bi sınır oluşturmuştum ve yanımdaki oyuncularda gerçekten işi bilen insanlardı faso fiso değildi :)

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Tute beni çok kırdın tt2 Her ne kadar Centurion Heimdall gibi isimler k53tede olsa bizim k64ümüzde daha fazla sağlamm oyuncumuz vardı ve savaş dediğin kadar kısa sürmezdi ki ben Keneyle müttefik olunduktan sonrada olunmadan önce de oyunu bırakanların köylerini klanın öbür ucundan insalara toplattırarak sağlam bi sınır oluşturmuştum ve yanımdaki oyuncularda gerçekten işi bilen insanlardı faso fiso değildi :)

Kene iyi dehsetledi dehseti en fazla 4 5 ay kadar koylerini alir kene rahatlikla