Dehşet-Turan

• Konuyu başlatan DeletedUser12190
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
senlede tanışmıyoruz ama forumdan ismini öğrendim kardeşim ata diyorlar sanırım :)
bir çok yorumuna baktımda neyini sevdim biliyonmu? gerçekten tarafsız hakkaniyetli ve gerçekçisin kardeşim helal sana :)

(uyku bastırdığından değil bunlar :) )

DeletedUser

Ziyaretçi
keşke uykudan olsa hoca :D

ata birinin daha kalbini kazandı troll

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Aşırı sevgiden ban atmamak için kendimi zor tutuyorum :p

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Teşekkür ederim düşünceleriniz için =))
Evet Ata diyorlar. Taraflı olunca gerçekleri görmeni engellersin, düşünme yeteneğini kısıtlarsın. En güzeli doğru yoldan bildiğin yoldan gitmektir =)) elimden geldiği kadar düz gitmeye çalışıyorum :D

Aşırı sevgiden ban atmamak için kendimi zor tutuyorum :p

Kural ihlalimi bulsanız hiç acımaz atarsınız diye düşünüyorum bende nedense :D

DeletedUser48909

Ziyaretçi
ben şunu söyleyim son olarak... nail erdaya :D sana gülüyorum sadece. turan ekibi olarak biz çoğumuz hesap sil yaptık. o olaylardan sonra bağlantı paylaşıldığı halde ban atıldı bizlere. sorun değil. sayenizde oyunda hevesimde kalmadı. toplama toplama diyosunuz sizinki anca lafta. lan oyuna geldiğinizde 2-3 klandınız şimdi 7 8 klansınız siz yerden bitmemi oluyosunuz :D Allah aşkına ya... oyunun içine ettiniz. milletin hakkına girdiniz. zaten br savaşınızda daha böyle milleti şikayet ederek kazanmışsınız. yazık... oyun için karekterinizi düşürüyorsunuz :D ben fb20. diyceklerim bu kadar :D siz kralsınız kral :D oooohhh hadi yolsuzluğa devam D:

DeletedUser44118

Ziyaretçi
ben şunu söyleyim son olarak... nail erdaya :D sana gülüyorum sadece. turan ekibi olarak biz çoğumuz hesap sil yaptık. o olaylardan sonra bağlantı paylaşıldığı halde ban atıldı bizlere. sorun değil. sayenizde oyunda hevesimde kalmadı. toplama toplama diyosunuz sizinki anca lafta. lan oyuna geldiğinizde 2-3 klandınız şimdi 7 8 klansınız siz yerden bitmemi oluyosunuz :D Allah aşkına ya... oyunun içine ettiniz. milletin hakkına girdiniz. zaten br savaşınızda daha böyle milleti şikayet ederek kazanmışsınız. yazık... oyun için karekterinizi düşürüyorsunuz :D ben fb20. diyceklerim bu kadar :D siz kralsınız kral :D oooohhh hadi yolsuzluğa devam D:

hepsi nail erda'nın üstün yöneticilik ve liderlik yeteneklerinden etkilenip o klana katıldı toplama değil onlar :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Yukarıdaki mesajı görünce bi an arkadaşın yanlış başlığa yazdığını düşündüm ama sonradan yanlış başlıkta olanın biz olduğumuzu farkettim. Hep senin yüzünden Ata insanı kural ihlaline sürüklüyorsun. Seninle takılan kesin ban yer. Hadi şimdi muhabbet köşesine bakalım.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Yukarıdaki mesajı görünce bi an arkadaşın yanlış başlığa yazdığını düşündüm ama sonradan yanlış başlıkta olanın biz olduğumuzu farkettim. Hep senin yüzünden Ata insanı kural ihlaline sürüklüyorsun. Seninle takılan kesin ban yer. Hadi şimdi muhabbet köşesine bakalım.

:ADSFAHSDFaSD:FÇAS:DF GASGdfhahfhahahahahahhahhahhahah haykırdım :ASDFA:SDFDasF:AS:D :D
Yemin ediyorum gözümden yaş geldi Takım Lideri'm :D :D Tamam gidiyorum muhabbet köşesine :D :D

Konuyu toparlamak gerekirse. Zaman her şeyi çözer arkadaşlar. Turan klanlarına da geçmiş olsun madem dağılmışlar. =)

DeletedUser48811

Ziyaretçi
Gerçekten nereye gitti bize bu oyunu öğreten abilerimiz? Şimdi herkezin burnu havada kendini bir şey sanıyor.Bu arada normal ekiplerde yeni oyuncu vardır ileriyi görür ve taktiklerini uygular o ekibin bir parçası olur.Oyuncu vardır sadece sığınmaya gelmiştir ve düşman klana yem olur.Ama toplama klanın yüzde 95 i sığınmacıdır ve yemdir.yüzde 5 lik oransa istesede bir şey başaramaz.Işte toplama klanla köklü klanı ayıranda budur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun sistemi değişince oyuncular da değişti. Eski oyuncuları ikna edip tekrar yeni worldlerde başlatan varsa şayet söyledikleri tek laf şu; Devir değişmiş bizden geçmiş artık bu işler , yeni arkadaşlar bizden daha iyiler demek ki diyebiliyorlar fakat bazıları hala dava fazla para daha fazla yağma köy klan derken sidik yarışına giriyor. Neyse bu konu ayrı bi başlıkta açılsa herkesin bi söyleceği çıkar içini döker eskileri yad eder :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçekten nereye gitti bize bu oyunu öğreten abilerimiz? Şimdi herkezin burnu havada kendini bir şey sanıyor.Bu arada normal ekiplerde yeni oyuncu vardır ileriyi görür ve taktiklerini uygular o ekibin bir parçası olur.Oyuncu vardır sadece sığınmaya gelmiştir ve düşman klana yem olur.Ama toplama klanın yüzde 95 i sığınmacıdır ve yemdir.yüzde 5 lik oransa istesede bir şey başaramaz.Işte toplama klanla köklü klanı ayıranda budur.

doığrudur abicim öyle. ama eskiden klana biri başvurduğunda tarla değilse alınır oyun öğretilir yol yordam gösterilirdi neyse konu uzaaar gider :) başka bi başlıkta bu şikayetlerimizi dile getiririz.belki faydamız olur.

başlık sahibi klanlardan sayfayı amacın dışına çıkardığım içinde özür diler tekrardan başarılar dilerim.

DeletedUser48811

Ziyaretçi
Biri bana oyunu öğretsin pmlerinizi bekliyorum troll