Dehşet-Turan

• Konuyu başlatan DeletedUser12190
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Asalet kasap klanını kurmadı mı bi ara? efsane klanı da zaten w5ten çıkma değil mi sonradan w13e de geldiler hatta. w22de de dediğiniz gibi genelde toplama üyeler var

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Turan cozulmeyi onlerse kazanir. Ama bunun icin saglam kesimler ve cikanlara caydirici tedbirler almalilar.
Ama tahminimce Dehset kazanir.

DeletedUser

Ziyaretçi
bence bu ısten bu savasa katılmayan klanlar karlı cıkar cok gereksız bır savas oldu bence neyse savasanların hayrına .

DeletedUser47958

Ziyaretçi
dehşet klanlari oyunu bilen bir klan olarak tanirdim... :) çaylak korumasi kalkmadan savaş ilan etmek ne demek yahu. Ilk başta mütteifk eklemeyecektik bi baktik harita kirmizilaşiyor. Klana gözdaği vermeye çalişiyolardi :d savaş oyuna döndü herkes ekledi evet dünya savaşina döndü. Ama hala boş bir savaş olduğu kanaatindeyim .

kazanan ne siz nede biz olacağiz... Kazanan w22 olucak !

DeletedUser

Ziyaretçi
1500 kişinin dahil olduğu bu savaşta oyun bilincine sahip herhangi bir oyuncunun yapması gereken ilk hareket bulunduğu klandaki klanı terket butonuna tıklamak olmalı. Klanlar.org'da 1500 tane aktif oyuncu yok ki bu savaşın içerisinde o kadar aktif adam olsun. Yöneticilerin bulunduğu klanın %10'unu bile tanıdığını sanmıyorum. Boş savaş, boş oyuncular, boş klanlar, zevksiz dünya. Başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
nikel1 esas olarak efsane ve turan (hakiki TURAN) klanının başkanıdır

DEHSET klanlarında

SMOoOKIN
Asalet
NaiL ErDa

İsimlerinden hangisi en müsaitse o dönem liderliği o devir alır. w22 deki turan klanı dünya üzerindeki toplama üyelerden kurulu bir klandır eski turanla alakası yoktur. Hüseyin abiyle veya klanıyla savaşma gibi bir durumumuz zaten söz konusu olamaz.

dostum öylede turan klanı ilk eski oyun w5te vardı ve bende vardım Leopar27 hatırlarmısın bilmiyorum. tanju ve hüseyin abi bakıyorlardı sonra ykc ile birleşme oldu vuslat ismini aldı kingminik murat mutlufb ufuk ykc başındaydılar. orda hüseyin abi ile ufuk arasında sanırım anlaşmazlık oldu tanjuda orda kaldı ama hüseyin abi mustafa abi ve ben ayrıldık dehşet klanı ilk o zaman kuruldu daha. ben o dehşetten bahsediyorum ve yanlış anlaşılma olmasın diye izah ediyorum. sonra yine yeni oyun açılınca w1e yine herkes barışmış vuslat adı altında gelindi yine anlaşmazlık olunca tanju zorba klanlarında devam etti hüseyin abilerle biz yine dehşeti devam ettirdik ismini anımsıyorum ama emin değilim asalet e gelince zaten izmirli hemşehrim sanırım ve göztepeli. aynı olaylardanmı bahsediyoruz mutabıkmıyız?

DeletedUser

Ziyaretçi
w7 deki barzo yardım istedi benden öyle övdüğün barzo herneyse fazla konuşma başarılar dile çek git uzatma ki kimse sana cvp yazmasın..az insan olun tartışma platformu değil burası...

W7 den degil 21 den soz edilmis,
W7 ye gelince kimin ne yaptigini yapabildigini eskilerin hepsi cok iyi bilir.
Barzonun orda neler yaptigini word7 de oynamis herkes iyi bilir,,,
21 de sen degilmiydin diplomasi icin yalvaran:

Bak ben kimseye birsey demedim kirici olmak istemem
Ama acisi olan var herhalde (baskalari uzerinden gerreksiz yukari cikma cabalari gereksiz)

oyunun oyun oldugunu unutup fazla otelere gitmeye gerek yok

DeletedUser

Ziyaretçi
herkesin biraz da olsa var bildiği elbet oyna sen taşlarını bakalım neler olacak savaş için erken mi geç mi görecez yakın zamanda...

dehşet klanlari oyunu bilen bir klan olarak tanirdim... :) çaylak korumasi kalkmadan savaş ilan etmek ne demek yahu. Ilk başta mütteifk eklemeyecektik bi baktik harita kirmizilaşiyor. Klana gözdaği vermeye çalişiyolardi :d savaş oyuna döndü herkes ekledi evet dünya savaşina döndü. Ama hala boş bir savaş olduğu kanaatindeyim .

kazanan ne siz nede biz olacağiz... Kazanan w22 olucak !

Bengam

Ağır Atlı
konuyu başka serverlara yada baska yönlere çekmeye gerek yok bir savaş bildirimi yapmış her iki tarafada başarılar. sonucun ne olacağını merakla beklemekteyiz.

Jopcu Zehirx

Casus
Bence Çok Gerekli Bir Savaştı Yağma Köyü Açısında Çok elverişli bir klan Turan Klanları :)

Ne yazııkki ben o dönemden yoksunum Bana biraz uzaklar Ama Diğer arkadaşlar Hızla gelişmekte sayelerinde.

Teşekkürler Turan Klanları.

DeletedUser48781

Ziyaretçi
Bence Çok Gerekli Bir Savaştı Yağma Köyü Açısında Çok elverişli bir klan Turan Klanları :)

Ne yazııkki ben o dönemden yoksunum Bana biraz uzaklar Ama Diğer arkadaşlar Hızla gelişmekte sayelerinde.

Teşekkürler Turan Klanları.

Yağma için kırmızı olması gerekmez bence kahverengilerde potansiyel yağma dehset biraz heyecan aramış bence :)

turan toplama bi klan fazla yaşamazlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Zorba olarak dehşetin yanında savaşa girdik iş bittik artık kim kazanır diye bir soru yok tabiki biz kazanacağız

DeletedUser

Ziyaretçi
İki tarafa da başarılar.Baltalarınız keskin olsun...

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Turan klanları bize yanlış yapmadan önce ilk 25 sıralamasında 5 adet klanları vardı.

Günlerden bugün sıralamaya bakıyorum TURAN veya türevleri adında bir klanı ilk 50 de dahi hemen hemen göremiyorum.

Bir klanın daha sonuna geldik. geçmiş olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Buldunuz toplama klanı dağıtıyosunuz :)

tanışmıyoruz ama müsadenle yorumuna bi ekleme yapmak isterim. toplama klanlar diye bazı klanlarla yeri geldimi geyik bile yapıyoruz tamam belki haklıyız belkide değil bilmiyorum. şunu unutuyoruz ama. ne kadar oyunu iyi derece bilen oyuncu varsa hepsi bi şekilde tanışıyor ve bi şekilde bir araya geliyor.geriye kalanlara ne yapmak kalıyor? birazda iyi oyuncular zemin hazırlamıyormu bu tür klanlara? çoğu klanda bulundum hemen hemen hepsi oyun başında oyunu bilmeyen oyuncu gördümü klanda hemen atıyor? kim en son ne zaman yeni başlayan birine taktik verdiki? sonrada çıkıp burda onları eleştiriyoruz.

senin yorumunla fazla ilgisi yok pek, ama aklıma geldi incedende ucu dokununca o tür klanlara yazmak istedim :) geçende bi yerde gördüm tuğra paşa turan vs klasik toplama klanlar diye bahsedilmiştide ona istinaden yazdım :) alakasını bende çözemedim ama sanırım uyku ağır bastırdı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Toplama klan diyip geçmeyin içlerinden iyi oyucular da çıkıyor sonra köklü bi klana transfer oluyor aradan zaman geçince o klanın favorisi bile olabiliyor :D Bu arada noldu dünya savaşı itilaf mı kazandı ittifak mı ? :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Çok güzel bir noktaya değindin. Artık çoğu kişi öğretmiyor. Eskiden öyle miydi? Ben hatırlıyorum. Bana saldıran olduğunda Abi saldırma yeni başladım diye mesaj atıyordum. Daha sonra saldırmıyorlardı hatta yardım bile ediyorlardı.
Ben bu şekilde gördüm etrafımdan o yüzden oyunu bilmiyorum yardım et diye gelen birisi olduğunda elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.