Dehşet - Pıtır

iNTyCoM*

Mızrakçı
Bence bir oyun için bu kadar birbirimizi aşağılayıcı laflar söylemek yerine oyunda her taraf icin yanlış görünen bir hareket varsa oyunda cevap vermek daha etkili olur.

72.dünyada pıtır ile sınırda savaş olma konusunda da arkadaşlarla klan diplomatları anlaşma sağlamadan önce bir çok köyü aldık bir cok köy verdik. Sabahlara kadar casuslanarak birbirimizden köy düşürmeye çalıştık. Eğlenceliydi ve gayette güzel ilerliyordu.

Pıtır klanlarına şahsım adına diplomasiye sıcak bakmıyordum cünkü bozulabilme ihtimali bütünlükten daha ağır basıyordu ama düşüncemin tersine arkadaşlar cok pozitif rol oynadılar iki tarafta.

72. Dünyada mücadele veren dost düşman bütün klan arkadaşlarına başarılar dilerim
Savaşmaktan korktuk 2 tane adam içimizden geçiyodunun arapçası olmuş senin ki çok afedersin ama :D

EİBO-UNUS

Casus
İnty biraderim harbi biraz sakin ol. Kısmen hak veriyorum ben sana da bu forum karşılıklı diyaloğa dönmesin iki kişi arasında lütfen .

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Kardeşim yeter milleti arkana alma çabaların yav. İstiyosan benide al arkana da rahat et artık. Yalamayı yalanmayı bırak oyununa bak:D
vallah oyun basindan beri haritanin rengi beli.
vardir ekran goruntusu simdi senin gibi bos cocuk cucukca laflar sokmaya gerek yok.
mutefik doatlarim dedgin haritanin yuzde 80 mavi iken sesin cikmiyordu nedense

senin deyiminle bize saldirmayan klanlar bize dusmanligi kesince burda sesin yukselmeye vik vik soylenmeye taş atmaya baslamisin. hani sen diyordun ya size saldiranmi var.

PEKI BEN SORUYORUM PITIR DISINDA SIZE 1 TANE BILE FAKE CIKAN BIR KLAN OLDUM.
Halla neyin algisini yapiyorsun anlmadim.

istedigini kadar hakaret kendini tanit millete ama sunu bil beni kendi terbiyesizligine alet edemesin...
oyun basindan beri cizgim degismedi degismez. ne dostuma ne dusmanima 1 tek hakaretim olmadi.

@temurbey34
@Agrag

savasirken bile yazilan bir yazinin yanlos telavuzu yuzunden bile adamlardan ozur diledim defalarca soylemedigim bir kelime icin.

ve sonrasindada savasimkza devam etmisizdir.

beni taniyanlar taniyor karakterimde insaligimda oyunculugumda bilirler ahkam kesmem yanlişlik varsa ortada ona izin vermem.

Tabb34

Mızrakçı
Savaşmaktan korkmak mı ?

Bunu bana yazdığını arkadaşım olan Esmeray Ömer’e veya Cok yakın dostum CamaiKa’ya sorabilirsin. Kader birliği yaptığın insanlar ikisi de bana karşı cok iyi ve sıcakkanlı insanlar.

Bu arada köy dosyalarına bakmak lazım kimlerden alınmış kimlere köyler verilmiş.

Bu arada pıtır doğu sınırındaki eski rakip yeni beraber hareket ettiğim arkadaşlarımı tebrik ederim.

Tamamen yazdıklarım Türkçe arkadaşım :)

purchead

Mızrakçı
Savaşmaktan korktuk 2 tane adam içimizden geçiyodunun arapçası olmuş senin ki çok afedersin ama :D
Saldırı sıralamasında klanının ismini zor gördüm hala burda şekil şukul yapıyorsun. Boş konuşmayla savaş kazanılsa oyumu sana verirdim. Tek başına pıtır klanını bitiriyordun az kalsın, ulan sana helal olsun, büyük adamsın

KONG73

Milis
he he herkez senin gibi algi yapmiyor diye kendini hakli cikarma buralarda.

oyun orda kesilen asker bilgisi orda dunyada olanlar zaten goruyor ve bakiyor dunyada olmayan bakip bakmamsi burda okuyup okumamasi umurumda degil.

bak iste senin yaptigin yanlisa lafim. yoksa kimin dalip dalmamasi ne olup bitigi degil.

delikanli olalim az.
biz tek basimkza savasiyoruz diyip ortalikta algi yaragmaya geregi yok zaten diplomasi bir basari yapmisin herkezi mutefik ilan etmisin keyfini cikar cikip burda sana mutefiklik yapip s.a yapip saldirmayan adamlara salayip onlari kuçuk gorup ben tek basima yapiyorum herseyi diyerek algi yaparsan kusura bakma derler.

sana resim atamda az utan senin sinirindaki adam ile dehsetin sinirindaki adam. senden cok kesim olmus :)

artik su mevzuyu uzatma. bence k