dehşet klanının çokta dehşete uğratmaması

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Beyler haticeyi geçelim neticeye bakalım lütfen... Herkes emek veriyor herkes oynuyor.. Sizin şu tavırlarınız bana değil dünya da ki tüm klan ve oyunculara saygısızlıktır. O kadar değerli ekip var o kadar değerli oyuncu var. Sanki UDW dağılmadan önce ilk 100 UDW oyuncusuymuş gibi hava atıyorsunuz çözemiyorum :)

1- Mustafa (DAYI) tebrik ederim.. Verdiğin mücadele ve emek için...Ancak seni geri çeken, olumsuz etkileyen o kadar çok adam durum vardı ki bunları bizzat bir çok defa söylememe rağmen ciddiye almadın... Umarım bir daha girdiğin zaman tek başına tüm işi göğüslemezsin... Yıpranışın çok fazla oldu emeğine sağlık.
2- Gapat ekibi hem klasik hem burada ayrı klanlarda olsakta sevdiğim isimler var saygı duyduğum isimler var. O oldu bu oldu bazen mecbur kalındı bazen yanlışlarınız da olmuştur kimin yok ki neticede köyleri düşmanıma bırakıyorum diyip onurlu bir şekilde hesap sile alan bir ekip. Sizlere nacizane tavsiyem artık başka ekiplere destek vermek için girmeyin VEFA ymış UDW ymiş gerek yok siz olmuşsunuz zaten GAPAT olarak girin parçalayın...
3-Diğer arkadaşlar, sığınmacı arkadaşlar. Yürekli olsanız yeni bir klan kurup gidebildiğiniz yere kadar gider takdir edilirsiniz. Ama hem klan klan mesaj atıp sığınacak yer arayıp hem gelip burada bizlere laf atıyor olmanız ayrı ironik. Hangi abilerinizin arkasına saklandığınızı görüyoruz... Abileriniz de sizin profilinizi çok geçmeden anlayıp gerekeni yapacaktır... Bu dünya sizin içinde an itibari ile bitmiştir. İşi biten çıksın şu forumdan kasıyor :)

1- Bitti dediler mi?
Bitti mi şimdi?

2- Yüreğimiz yetti. Klan kurduk. Ağlaya ağlaya kaçtın???