DEHŞET vs !MHA

• Konuyu başlatan DeletedUser43779
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Dehşetle tanışın » İstatistikleri göster
İttifak
!MHA
!MHA²
!MHA³
!MH4

Rakip
D3HSET
DEH$ET
DEHSET
DEHSET*
DEHS3T
DEH$3T

Savaş başlangıcı
bugün saat 01:04:19
Savaş süresi
1:09:48

Bakalım neler olacak, rakibimize başarılar ;)

DeletedUser30366

Ziyaretçi
k64 aksiyonu bol bi kita olcak gibi. her iki tarafa da basarilar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hepimize başarılar keske 54. kıta da olsaydınız daha çok eğlenırdık

DeletedUser23142

Ziyaretçi
3-5 tane oyun fukarası uzak bölgedeki oyuncularımızı sahipsiz görüp DEHSET'e yani bize savaş açıyor. Sonra bir güzel hepsi patır patır patlıyor. Birde buraya gelip DEHSET le savaş halindeyiz diye ismimizden nemalanmaya çalışıyolar:) adminlerden rica ediyorum saldırı atmayı bile bilmeyen bu klanla düşman olarak forumda adlandırılmak bize yakışmıyor bu başlık kaldırılsın:)

LOFA Sifteri

Okçu
Üstad yanlışın var savaşı biz acmadik açan taraf sizsiniz ve daha savaş sürüyor bitmedi kim patlayacak göreceğiz

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Ne oyundan, ne de başka hiçbi sosyal şeyden anlamadığını fark ettiğim güzel isimli kardeşim;

1- Uzak bölgedeki oyuncuları sahipsiz bilip savaş açan sizin klanınızdır.
2- K54'teki 2-3 adamı kesip de bize patladığımızı söyleme.
3- İsmini beğenmeyip isim değiştiren klan, ismimizi kullanıp prim yapıyorsunuz diyor. Komik :)
4- Klanın içindeki küçücük klanlara savaş açıp profillere onu yendik bunu yendik yazmak rezillik değil midir?
5- Müttefiklik için söz verip de kısa süre sonra gereksiz yere savaş açmak dehşetciklerin prim peşinde olduğunu gösterir :)
6- Küçücük bölgeden dünyayı yönetiyor havasına girmen neyin nesi anlamadım ama bizim klanlarımız K63 ve K64'e hakim sayılır.
7- Laf ettiğin klanlara ve adamlara dikkat et de başın yanmasın :)
8- Eğer kuyruk acın olmasa burda bize laf edip de konuyu kapattırmak için çabalamazsın.

Bilmeden, araştırmadan boş konuşan adamların klanına şahit oldunuz. Artık ne foruma ne oyuna girme bence, bu şekilde rezil olmak zor olsa gerek. Saygılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bos laflara prim yok kendine guvenen butun dehset oyuncularina sesleniyorum ordunuz misiniz varsa bana gelin benden koy alirsaniz birakin koyu hammadde alirsaniz hesabi silerim :))

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Ne oyundan, ne de başka hiçbi sosyal şeyden anlamadığını fark ettiğim güzel isimli kardeşim;

1- Uzak bölgedeki oyuncuları sahipsiz bilip savaş açan sizin klanınızdır.
2- K54'teki 2-3 adamı kesip de bize patladığımızı söyleme.
3- İsmini beğenmeyip isim değiştiren klan, ismimizi kullanıp prim yapıyorsunuz diyor. Komik :)
4- Klanın içindeki küçücük klanlara savaş açıp profillere onu yendik bunu yendik yazmak rezillik değil midir?
5- Müttefiklik için söz verip de kısa süre sonra gereksiz yere savaş açmak dehşetciklerin prim peşinde olduğunu gösterir :)
6- Küçücük bölgeden dünyayı yönetiyor havasına girmen neyin nesi anlamadım ama bizim klanlarımız K63 ve K64'e hakim sayılır.
7- Laf ettiğin klanlara ve adamlara dikkat et de başın yanmasın :)
8- Eğer kuyruk acın olmasa burda bize laf edip de konuyu kapattırmak için çabalamazsın.

Bilmeden, araştırmadan boş konuşan adamların klanına şahit oldunuz. Artık ne foruma ne oyuna girme bence, bu şekilde rezil olmak zor olsa gerek. Saygılar :)

...........

kanka ne biliym ağzı olan konuşuyor herkes artis olmuş:)) hellFlowers tek başına yetiyor bunlara zaten muhattap bile olmuycam:))

..........

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser42330

Ziyaretçi
kanka ne biliym ağzı olan konuşuyor herkes artis olmuş:)) hellFlowers tek başına yetiyor bunlara zaten muhattap bile olmuycam:))

Herkesi çok küçümsüyorsun Nail gerçekten seni çok merak etmeye başladım sevinebilirsin. Umarım ben sana ulaşamadan hesap sil yapmazsın

DeletedUser45221

Ziyaretçi
Buralarda esip gürleyen onu bunu rezil etmeye çalışan oyuncular ve onların klanları vardı sonunda onlara ne olduğunu gördük şimdi biz yerine askerler en önemlisi misler konuşsun :)
Her iki tarafa Başarılar :)