DEHŞET Vs Fextar[SKINTI]

• Konuyu başlatan SpecialAttack
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
- Adam tek başına kale diyecek bir şey yok :))

[Birinci Saldırı]
[İkinci Saldırı]
[Üçüncü Saldırı]

- Sıkıntı Klanı World 22'de 61 kişilik Dev Kadrosuyla Dünya Savunmasında Birinci, Saldırı Savunma Toplamında Yine Birincidir.

.. Sıkıntı Var, Sıkıntı Yok, Sıkıntı Koptu, Sıkıntı Biziz, Sıkıntı Yaratırız, Sıkıntı Her şey, Sıkıntı Öper ..

Köye saldırılar devam etmektedir ama SIKINTI o köyü vermeyecektir, saygılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
- Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.. Kişi multi olsaydı ki ban yerdi zaten, hala saldırı almakta ve desteklerimiz kişiye iletiliyor. Biz burada rapor yayınlayalım dedik hemen kamçı sokmaya çalıştınız. BEN DEHŞETİ BU yüzden terk ettim siz yenilmeyi hazmedemiyorsunuz.

DeletedUser

Ziyaretçi
:) sikinti varrrrr..! Bükemediğin eli öpeceksin, öğretemediler galiba size.

DeletedUser9560

Ziyaretçi
ama kesim güzelmiş be :)

yalnız ufak bir hata, biz 1.liğii kimseye vermedik yendiğin rakipler sıralamasında toplamda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
üstad yanlış söylemişim birincilik sizde, ben fextar'ın dünya birinciliğini kast etmiştim

DeletedUser

Ziyaretçi
@ger0nim0
Kurallar çok sıkı demek ki.

@SpecialAttack
Siz daha şimdiden kendinizi kral ilan ettiyseniz vay halinize.
2-3 arkadaş aralarında anlaşıp vurmuşlar klandaşınızı.
Toplu bir op değil haliyle, ondan bile zor paçayı yırtmışsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana cevap verdikçe hala kendini savunmaya çalışıyorsun ne desem bilemiyorum. Tartışma mı çıkarmak istiyorsun, şurada güzelce bir rapor yayınladık hemen kral ilan etmişsiniz diyorsunuz..

- HAKLISIN, Belki 8-9 tane SIKINTI klanı yok, belki sizin gibi 500 kişi değilde 61 kişiyiz.. Ama bizler SandsOftime şunu unutma ki oyunu zevk için oynuyoruz. Şimdi o egonu da al evine git..

DeletedUser

Ziyaretçi
tek başına değil 9 kişilik kale olmuş kesimler güzel elinize sağlık :D

Buer

Okçu
Keske her rapor için baska baslık acmasaydın tek baslıkta topladaydın nede güzel kesimler elinıze saglık

DeletedUser42651

Ziyaretçi
- Adam tek başına kale diyecek bir şey yok :))

[Birinci Saldırı]
[İkinci Saldırı]
[Üçüncü Saldırı]

- Sıkıntı Klanı World 22'de 61 kişilik Dev Kadrosuyla Dünya Savunmasında Birinci, Saldırı Savunma Toplamında Yine Birincidir.

.. Sıkıntı Var, Sıkıntı Yok, Sıkıntı Koptu, Sıkıntı Biziz, Sıkıntı Yaratırız, Sıkıntı Her şey, Sıkıntı Öper ..

Köye saldırılar devam etmektedir ama SIKINTI o köyü vermeyecektir, saygılar.

ahahah boldladığım kısım hoşuma gitti baya, başarılar dilerim :)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
adam ilk seferi atlatmış ama çevresi harbi çok kötü,iyi dayanmış ama tebrikler