Dede - Anatol

Okuyombenya

Milis
Benim burdan anladığım kadarıyla sado dediğiniz klan,
Dede klanının saldırdığı, küçük bir topluluk olan anatol klanı bünyesine kattı.
Eğer aralarında bir savaş yoksa, bu olayın üstüne dede klanları, sadoya savaş açar.
Bizlerde burda güzel kesim raporları görürüz

miryokefalon

Acemi
Eğer aralarında bir savaş yoksa, bu olayın üstüne dede klanları, sadoya savaş açar.

2020 yılından beri üyesiniz ama bir tek bu foruma yazmışsınız. Bu beni düşündürdü. Söylemlerinize ciddi olarak yaklaşmıyorum bile. Kimsiniz, nickiniz nedir o bile belli değil açıkcası. Ortalığı karıştırmak isteyenler diğer dünyalardan devam edebilirler :)

*KepçeciX*

Okçu

oo sen geride kalmışsın :) savaş biteli bir ay oldu

Okuyombenya

Milis
2020 yılından beri üyesiniz ama bir tek bu foruma yazmışsınız. Bu beni düşündürdü. Söylemlerinize ciddi olarak yaklaşmıyorum bile. Kimsiniz, nickiniz nedir o bile belli değil açıkcası. Ortalığı karıştırmak isteyenler diğer dünyalardan devam edebilirler :)

Pardon!
Beni neyle itham ettiğinizin farkınmasınız.?
Tamam genelde klanlara girer karıştırmaya çalışırım, ortalığı kızıştırırım. ( ben ne biçim biriymişim) :D
Ama ortalığı karıştırmak derken, sence de haksızmıyım?
Op yaptığım klanı gelip bünyene katacaklar ve sessiz kalcam.
O kişilerin klandan ihracını isterim, aksi taktirde savaş başlasın
Çok ilginç :)

*Alpagu

Yasaklı
'Sığınmacı' ifadesinin ne anlama geldiğini bilmediğinizi düşünüyorum. Gereksiz bir şekilde uzatıyorsunuz. Ben şunu da anlamadım. Savaşın açıldığı birkaç gün oldu ama siz şimdi başlık açtınız. Vurduğunuz bölge pasifti falan filan farketmez. Öyle ve ya böyle 20 köy düşürdünüz. Kaldı ki birbirimizi karşılıklı tebrik de ettik. İlla ki sevinecek, gövde gösterisi yapacaksınız buna herhangi bir dediğim yok. Ancak sizlerden ricam çirkinleşmeyelim.

miryokefalon

Acemi
Pardon!
Tamam genelde klanlara girer karıştırmaya çalışırım, ortalığı kızıştırırım. ( ben ne biçim biriymişim) :D

Herkesin kişisel fikridir. Sizi tanımıyorum o yüzden yazdıklarınızı da ciddiye almıyorum :) Dediğim gibi ortalığı karıştırmak isteyenler başka dünyalarda devam edebilirler.

kardanAdam

Baltacı
Pardon!
Hocam nickine baktım da W66 da yoksun.
Gerçi başka dünyalarda da olduğunu düşünmüyorum.
Algı yapma.
Bi eneskoçovalı vardı. O gitti şimdi sen mi geldin.
Bi salın artık. Kim kime saldırmış, kim nereye gitmiş sizene ki

Elmacı

Okçu
'Sığınmacı' ifadesinin ne anlama geldiğini bilmediğinizi düşünüyorum. Gereksiz bir şekilde uzatıyorsunuz. Ben şunu da anlamadım. Savaşın açıldığı birkaç gün oldu ama siz şimdi başlık açtınız. Vurduğunuz bölge pasifti falan filan farketmez. Öyle ve ya böyle 20 köy düşürdünüz. Kaldı ki birbirimizi karşılıklı tebrik de ettik. İlla ki sevinecek, gövde gösterisi yapacaksınız buna herhangi bir dediğim yok. Ancak sizlerden ricam çirkinleşmeyelim.
Seninle dalga geçsem sinirlenir misin? Sinirlenirsen çok mu az mı? Ona göre dalga geçmek istiyorum da.

Elmacı

Okçu
Elmaci

TAMAM ÇOCUK ADAM
Sıra:299
Yenilen rakipler:24.568 (1304.) :d
Klan:DEDE2
Ay çok özür dilerim. Bir dahakine komple farm ville oynamak yerine op yediğim klanın müttefiğine sığınıp orada farm ville yaparım. Özür dilerim, yanlış yaptım :(

Ki bunu da geçtim ben size doğru düzgün sataşmamışken sen neden kalkıp bana sataşıyorsun ki? Tek zayıf halka olarak beni mi düşündün yoksa? Öyleyse çok üzülürüm bak. Ama bak bahanem var az kesim yapmak için. Benim gittiğim köye sadece 30 casus koymuşsunuz :(
1631636183663.png

Ryuzaki HD

Yasaklı
yazmandan bahsetmiyordum :d

sizin aradığınız heyecanı biz dünya başı yaşadık bitti sataşacak başka birilerini bul mutios kankiniz iyi laf çevirir onunla mesaj yoluyla iletişim kurun :)