Deathwarrirorrr

• Konuyu başlatan DeletedUser59936
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59936

Ziyaretçi
diRigent. oyunu tamamen bırakıyor ...

Sunucu saati: 5:59:32 08/04/2017

Bu saatte şuan bu yazıyı yazmak için bilgisayarı açtım ...
Deathwarrirorrr

Lafımı çekmedim bu zamana kadar çekmemde kimseden
Ömer senin kadar iki yüzlü içten pazarlıkçı oyun için geçmişini unutan adam diyemecegeiğim çünkü bir eteğin eksik altında oda olur yakında giydirirler sana sövmüyorum sövecek bir adam bile göremiyorum karşımda artık ...
Çok kaypaksın lan daha düne kadar sancag'a sövüyordun elimde ekran görüntülerine kadar Aligilin eline onlar ulaşınca seni tutacaklar mı yanlarında Ali adam özü sözü bir kendilerine küfür eden adamı mı barındıracaklar sence merak etme ben senin gibi değilim yapmam ama en azından gereken mesajı vermişimdir ...

Sevgili klanlar oyuncuları , abilerim dostlarım kardeşlerim bir hatam olduysa affola iyi kötü bu dünyada da oynadık hakkınızı helal edin ,

Bu saatten sonra kesinlikle [player]diRigent.[/player] için klanlar bitmiştir kesinlikle bir daha açılmamak üzere
Geri kalanlara ise başarılar hepinizin yolu açık olsun ...

Onayla

Alıcı: mr.ayvaz
Premium puan: 2721

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bir de hepsini okudum 3 dk boşuna harcadınız şimdi 3 dk mı geri verin bana boşa zamanımı yediniz :D
Trolcüler sizi :D :D

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Arkadaşlar troll değil artık diRigent. tamamen klanlar sayfasını kapatmıştır askere gidecekti zaten en son kaan ile konuşması da vardı
w37 de yaşanan olaylardan sonra artık dayanamayıp bırakmış yoksa sinestro'ya devrecekti askerden gelene kadar