Değişilen hesabın sistemden düşmesi konusunda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Nyctophilia

Milis
Değerli yöneticiler varsa bir önerin bizimle paylaş dediniz. Ben de naçizane önerimi beyan edeyim, şimdi değişilen ismi hemen başkası alması konusunda bir karışıklık olabilir bunun farkındayım. Lakin her şey sistemde gözüküyor, benim değiştiğim adımı biri alıp hemen bir suç işlerse zaten herkesin maili farklı olduğu için rahatlıkla farkedilir. Mağdur olduğumuz konu sistemden düşüşün çok uzun sürmesi benim süre önerim 1 aydır. Değişilen isim 1 ay içinde sistemden düşürülürse harika olur. Teşekkür ederim.

harbystar

Mızrakçı
TwSTATS içerisinde ki ad sorunu id ile çözüle bilir.

Twstats da isim ile değilde oyuncular id numaraları ile hesap kontrolü sağlarlarsa eğer isim değişliği durumları problem oluşturmayacaktır. Çünkü değişen sadece oyuncu nicki olacaktır. Id ler değişmeyen numaralar olarak kalacaktır.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öneriniz için teşekkür ederiz. Bu sürecin arka planda işleyen bazı kodlarımız ile bağlantısı mevcuttur. O yüzden bu süreçte daha kısa bir zaman dilimi hataların doğmasına neden olacaktır. Ayrıca oyuna büyük bir katkısı olacak ya da şu anda sorun oluşturan bir durum olarak yer almamaktadır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.