Değişen Özellikler

• Konuyu başlatan DeletedUser67591
  • Başlangıç tarihi

T0qi

Baltacı
:D :D Bende 2 saat uyuyordum en fazla ama bana demedi hayret sana özeldi sanırım :D

olm sıralamada 1.ci yagmada 1.ci + bide az köy yagmalayıp 200 300 k yagmalayınca :D otomatik olarak botcu illegalcı olduk :D olm hesapta yagma asıstanı yok :D ama bot kullandın dediler :D sprict yaptın fealn diyorlar :D bakalım uyuyamayacz mayıs banlamassa beni :D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
olm sıralamada 1.ci yagmada 1.ci + bide az köy yagmalayıp 200 300 k yagmalayınca :D otomatik olarak botcu illegalcı olduk :D olm hesapta yagma asıstanı yok :D ama bot kullandın dediler :D sprict yaptın fealn diyorlar :D bakalım uyuyamayacz mayıs banlamassa beni :D

bu adam 2-3 sene önce de aynıydı ,
sağ elin ile fare bütünleşmiş diyorlar dOru mu ?

angry zeynep

Hafif Atlı

Botu inkar edeni gördümde bu kadarını görmedim ha :D

**nOrm**

Mızrakçı
@Mayis Çok güzel savaş serverı olmuş, bi de gözetleme kulesi koysaymışsınız çok güzel olurmuş.
Bu şekilde kilitlenen klan serverlarına alışmak lazım.
Ele geçirmeyi paylaşmayıda iptal edeceksin aslında her klan kendi başına oynayacak. Eski serverlardaki gibi ekip ekip savaşlar olacak.

**Küvet**

Yasaklı
@Mayis Çok güzel savaş serverı olmuş, bi de gözetleme kulesi koysaymışsınız çok güzel olurmuş.
Bu şekilde kilitlenen klan serverlarına alışmak lazım.
Ele geçirmeyi paylaşmayıda iptal edeceksin aslında her klan kendi başına oynayacak. Eski serverlardaki gibi ekip ekip savaşlar olacak.

şu fetih olayının kapatılması benimde aklıma geldi. kesim, yıkım üzerine bi classicte tatlı olurdu :p