***DAYI*** (Canını yirim politikası)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

myw**

Dük
Mayıs yağmurunun forumdaki hesabı ve yazılarıda silindiği için ondan alıntı yapamadım ama alıntılanan yazısını aşağıya yapıştırıyorum kavga böyle olur :) Hatırlayanlar burda mı ?:rolleyes::D

Mayis dedi ki:
Bak yemin ediyorum daha IP'leri kontrol etmedim ama şu başlıktaki yazılarını okuyunca senin Inexo olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden IP kontrolü bile yapmadan banlayacağım. Eğer sen Inexo değilsen ben de Mayıs değilim.

Adama forumdakilerle tek hesaptan kavga etmek yetmiyor. Başka hesaplarla da gelip kavga ediyor. O da yetmiyor kendi kendine konuşuyor. Bu hangi seviye gerçekten helal olsun ya :)

Kral juge.

Mızrakçı
Doğru diyorsun atakan abim "Canını yirim" demiyor bana hiç :(
Onu bile yanlis biliyorsun bak canını yerim demiyo canına yerem diyo :) bence sen atakan abiyinkini ye ekibi o sekilde diger dunyalarda amaclarin icin kullanabilirisn bu sekilde canini yerem taktigi vudur benim gozumde

DeletedUser70772

Ziyaretçi
İstersen Classic de geri kalan zamanda Mustafa seni UDW'e klanına alsın. Belki liderlik ve yöneticilik hakkında bir iki şey öğrenir öyle bir klanın sorumluluğunu alırsın.

Gerçek misin sen ya :dfdsgdsgsh

Beyler şu olayda bile hala udw güzellemesi yapıyorsunuz, bunun sinseri sevmemekle alakası olamaz sinser sevmemek deyince burada akla ben gelirim ama o başka bu başka. Hadi "evet yapılan yanlışmış" diyecek yüreğiniz yok bari savunmasını yapmayın

barbod

Kılıç Ustası
Gerçek misin sen ya :dfdsgdsgsh

Beyler şu olayda bile hala udw güzellemesi yapıyorsunuz, bunun sinseri sevmemekle alakası olamaz sinser sevmemek deyince burada akla ben gelirim ama o başka bu başka. Hadi "evet yapılan yanlışmış" diyecek yüreğiniz yok bari savunmasını yapmayın

Adam normal bir mesaj atmış ne var burada en azından hesap çalıp burada yüzsüz yüzsüz konuşmuyor

Sterilortam

Baltacı
Hesapları çalıp antide ki adamlara küfür ettiren patates kim onun cevabını verin bana hesap çalmak nedir la yeni çıktı galiba buda

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Adam normal bir mesaj atmış ne var burada en azından hesap çalıp burada yüzsüz yüzsüz konuşmuyor

Anladım bir süredir bakıyorum genel forumda izliyorum seni, daha ikna edici olmanı beklerdim açıkçası uyku düzeninin bozulmasına gelmiş olmalı. İstersen genel forumda benimle birlikte devam edebilirsin hem çok dayanmaz mribo falan, seni yanımda görmek isterim

barbod

Kılıç Ustası
Anladım bir süredir bakıyorum genel forumda izliyorum seni, daha ikna edici olmanı beklerdim açıkçası uyku düzeninin bozulmasına gelmiş olmalı. İstersen genel forumda benimle birlikte devam edebilirsin hem çok dayanmaz mribo falan, seni yanımda görmek isterim
Ne diyorsun kardeşim ibo kim? Sinser bugün klanımızdan hesap çalıp kendisine küfür etmiş ona hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum halen gelmiş dayı şunu yazdı bunu yazdı diyip algı yapmaya çalışıyor

Sterilortam

Baltacı
Hesap çalındıktan sonra neden udwye veya bana veya hücuma değilde sinsere küfür içerikli mesaj atılmış bunun yaptırımı cezası yok mu bu hesap çalanların kim çalıyor tespit edemezmisiniz? @Strafe

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Yaşın kaç abisi? Bu nasıl bir mizah anlayışı? Güldün mü gerçekten bunu yaparken? Komik olduğunu falan mı sandın?

Ben güldüm abisi komik olsun diye paylaşmamıştır belki durumu özetlemiştir ben yine de güldüm ama

Durum
Konu yanıtlara kapalı.