Daha Nice Dünyalarımız Olsun

IVFCI

Milis
EİBO ismine bu kadar sahip çıkmanı öncelikle tebrik edeyim ama bence o ismi, o ismi ilk kullanana bıraksan daha iyiydi. Bundan sonraki w lerde erol yine bu klanı kuracak bu anlaşıldı ve bence gayette hakkı eibo yu w 32 den yanlış hatırlamıyorsam taa o zamandan bu zamana getiren o. Bence bu w yi EİBO olarak değilde başka bir isimle kapatsaydınız daha doğru olurdu. Bundan sonra forumda habire yok eibo bnim yok senindi muhabbetlerini görmezdik en azından.

w67 klanlar arası diplomaside EİBO başlığındaki yazımı okuyabilirsin bu konuyla ilgili.O yazının bu düşünceni tatmin edeceğine inanıyorum.

Jopcu Zehirx

Casus
Sevgili Jopcu Zehirx,

Klanın BARZO - EİBO ile 59. Dünya dünyasını kazandığın için tebrikler.

Bir ödül olarak hesabına 500 premium puan yükledik.

Klanlar oynadığın için teşekkürler. Seni ve BARZO - EİBO klanının diğer üyelerini yakında diğer dünyalarımızdan birinde görmeyi umuyoruz!

Eğer yağma dolu günler seni yorduysa: neden kolay dünyalarımızda daha rahat bir çevreye katılmıyorsun?

Klanlar Takımı

Herkese çok teşekkür ederim. Güzel ve zevkli bir dünya oldu. Özellikle Eibo-Cartel-Sab klanlarına baştan sona verdikleri sözden dönemedikler için teşekkür ederim.. Klanda hakları ödenmeyecek çok dostlar tanıdım. İnşallah herdaim zevkli dünyalarda beraber olmamız dileğiyle.

Loose CannoN

Mızrakçı
Kendi adıma dünya başından beri üzerimde emeği olan herkese , başta üstadım,önderim,abim 35-nEFEs-35 olmak üzere aşağıda ismi geçenlere teşekkürü bir borç bilirim :) Eğer unuttuğum varsa da hakkını helal etsin :) Tüm herkesin eline,emeğine sağlık :)

EEE NE DEMİŞTİK... BİZ BOŞUNA MI BURDAYIZ BABAYİĞİT?

BARZO YIKIM EKİBİ

35-nEFEs-35
byömrsrc
Balya
Lord bestestone
arap abdo
White Chocolate Mocha
denkAbdul
KÖKSÖKTÜREN...*
*TheTurkishTank*
lord6789
MİRZAY...*