Daha Nice Dünyalarımız Olsun

*Uslanmaz*

Kılıç Ustası
Tüm klanlar ailesine selamlar.

BARZO-EİBO olarak 59.Dünyayı kapatmış bulunmaktayız.

EİBO oyuncularının sağlam duruşundan,verdikleri mücadelelerden ve en önemlisi verdikleri sözlerinde durmasından dolayı EİBO ailesine teşekkür ederiz.

Bu Dünya bize güzel dostluklar kazandırdı.Karşılıksız menfaati olmayan dostluklar.SAB ve CARTEL klanlarının hem aktif şekilde güzel savaşmalarından ve o güzel muhabbetlerinden dolayı çok güzel vakit geçirdik.BARZO Klanları olarak onları tanımaktan onur duyduk.SAB ve CARTEL klanlarının emekleri için teşekkür ederiz.

Hem BARZO içinde hem diğer klanlarımız da müttefik klanlar da ve rakip klanlar da keyifli sohbet ettiğimiz nice oyuncular oldu onlar kendilerini gayet iyi biliyorlar Onlara da teşekkür ederiz.

Kapatma listesinde emeği geçen oyuncularımız oldu hakkaniyetle dağıttığımızı düşünüyorum.Hak eden çok oyuncumuz vardı limit yetmediği için bu şekilde oldu ama sakın üzülmeyin önümüzde ki Dünya da sıra sizler için açılacaktır.

59.Dünyamızdaki rakip klanlara bu dünyayı renklendirdikleri için teşekkür ederiz.Güzel bir dünya oldu.

Diğer dünyalar da görüşmek üzere Hoşçakalın.

Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum güzel bir worlddü @KÖKSÖKTÜREN...* ötede ağla :)

Sevgili UNDERWORLD-61,
Klanın BARZO - EİBO ile 59. Dünya dünyasını kazandığın için tebrikler.
Bir ödül olarak hesabına 500 premium puan yükledik.
Klanlar oynadığın için teşekkürler. Seni ve BARZO - EİBO klanının diğer üyelerini yakında diğer dünyalarımızdan birinde görmeyi umuyoruz!
Eğer yağma dolu günler seni yorduysa: neden kolay dünyalarımızda daha rahat bir çevreye katılmıyorsun?
Klanlar Takımı

Tüm dostların emeğine sağlık. Herkese hayırlı uğurlu olsun :)

Tabi ki dünyayı kapatmak ve başarının gelmesi tuzu biberi ama en güzel yani gercekten kazandırdığı dostluklar oldu :)

W45 de başladığım oyun serüveninde benim en zevkli ve en çekişmeli dunyayi yaşamama sebep olan w59 da savaştığımiz arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim sizinde emeğinize sağlık :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Tüm dostların emeğine sağlık. Herkese hayırlı uğurlu olsun :)

Tabi ki dünyayı kapatmak ve başarının gelmesi tuzu biberi ama en güzel yani gercekten kazandırdığı dostluklar oldu :)

W45 de başladığım oyun serüveninde benim en zevkli ve en çekişmeli dunyayi yaşamama sebep olan w59 da savaştığımiz arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim sizinde emeğinize sağlık :)

EİBO ismine bu kadar sahip çıkmanı öncelikle tebrik edeyim ama bence o ismi, o ismi ilk kullanana bıraksan daha iyiydi. Bundan sonraki w lerde erol yine bu klanı kuracak bu anlaşıldı ve bence gayette hakkı eibo yu w 32 den yanlış hatırlamıyorsam taa o zamandan bu zamana getiren o. Bence bu w yi EİBO olarak değilde başka bir isimle kapatsaydınız daha doğru olurdu. Bundan sonra forumda habire yok eibo bnim yok senindi muhabbetlerini görmezdik en azından.