Daha Karpuz Keseceydik Nereye?

DeletedUser62226

Ziyaretçi
Cromdan bir Allah'ın kulu bir şey yazmıcak mı ? Söz çok yüklenmicez...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
43. Dünyadan sonra bu dünyadan da bi cacık anlamadım . Neden şöyle sağlam rakipler bulamıyoruz , ya da bizemi denk gelmiyor anlamadım ? Valla paslanıp gidecez arkadaş :p

World sonuna doğru Galaxy ile 1 ay pas açma savaşı yapalım da , savaş oyunu olduğu belli olsun . Farmville oynamaktan sı-kıl-dım :D :D

Bir worlde topla eşkiyayı karşılıklı pas atalım :)

Edit-997395

Yasaklı
Ha sen 43. Dünyayı örnek gösterdiğim için öyle dedin hemi , sorry :D Sizi kastetmedim , lafın gelişi söyledim ben 43 ü :)

Ulan düstüğümüz hallere bak , artık insanlar peşimi bıraksın diye caz bile yapamıyorum :D Normal şartlarda gel len 55 e derdim :p

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ha sen 43. Dünyayı örnek gösterdiğim için öyle dedin hemi , sorry :D Sizi kastetmedim , lafın gelişi söyledim ben 43 ü :)

Ulan düstüğümüz hallere bak , artık insanlar peşimi bıraksın diye caz bile yapamıyorum :D Normal şartlarda gel len 55 e derdim :p

Yok ya 50’de savaşamadım düzgün kime opa çıksak hesap sildi biraz keyif alacağım bir şeyler arıyorum bu ara boşlukta kaldım :D

Edit-997395

Yasaklı
Yok ya 50’de savaşamadım düzgün kime opa çıksak hesap sildi biraz keyif alacağım bir şeyler arıyorum bu ara boşlukta kaldım :D

Dur bakalım zaten gireceğimiz dünya sanırım 50'den kalır yanı olmayacak gibi . Dışarda bekleyen baya ekip var . Biten dünyaların ekipleri vs. 54-55-56 dünyalarından hangisinin özellikleri güzel olursa artık zıplar , boşlukları doldururuz :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Aferin abilerine hürmet göster böyle sadece bana değil.. Peçeteyi elinden asla bırakma ki ayranın dökülmesin :)

Bırakmam üzerinde ki kıyafetler ıslanmasın eve gidince tercihlerini açıklamak da zorlanma ailene bu sırtın da ki lekeler ne diye sormasınlar :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Fenersavar* emirhan knk gel tamam barışalım seninle şu etkinlikte nasıl 800 km yapacaz sen seversin etkinliklerin kolayını bulmayı anlatsana hele :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Fenersavar: After All This Time?
Sinser: Always
Still better love story than twilight

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Hangi worldün forumuna girsem fenersavar vs sinser var lan :D
Aşıklar bence