D7RİLİS&Payidar vs Squad&ŞAMAN?

• Konuyu başlatan DeletedUser65928
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65928

Ziyaretçi
Oyuna gelirsek SQUAD klanlarının şaman olması konusunda klan diplomatımız selçuk abinin özel hayatındaki sebeplerinden ötürü tam oturma sağlanamadı.

payidarın diplomasisi komikmiş. SQUAD ile sa yapmak ve sonra burada da ehe ühü sa vardı ceza çekecekler hesap kesicez gibi konuşmalarına güldüm açıkcası. Madem bu kadar SQUADı yiyeceğine güveniyordun niye sa yapıyorsun başta? Algı yaratmayın insanlarda, Şaman ile SQUAD arasındaki bağı bilmiyorduk ters köşe olduk diye açıkça yazamıyorsanız askerleriniz konuşsun :)

squad dediğiniz klan sanki bizim herhangi bir klanımızla toplam puana kafa tutacakmış gibi konuşmuşsun
Biz milyonları gördüğümüzde onlar henüz 6 rakamlı hanelere yeni yeni ulaşmıştı
Diplomasi için biz gitmedik ayaklarına kendileri geldi o hakaret etti dedi attık bir köy hediye ettik rezerv dediler tamam sizin olsun dedik
Bizim müttefiklerimiz ve harici arkadaşlarımız çok iyi bilir ki mütevaziyiz ve olmaya da devam edeceğiz
Sizinn söylediklerinizin elle tutulur yanı yok ancak ve ancak olaya kendi tarafından bakmaktır. Güneş gözlüğü ile ile karanlık odada birşey aramak gibidir
Bence şöyle anlatmalıydın

Tamam squad klanı diplomasiden gram anlamıyor bir gecede kafalarına göre SA bitirdi peşine misli saldırı attı üstüne düşmanla aynı safa geçti sonrada bizim içimizde bizi beğenmeyen 13 kişi de sizin klana geçti ve bizde squadı neredeyse kaybettik artık savaş bitti diyebiliriz

böyle bir açıklama yapmıyorda gelmiş bana bağ dan bahçeden bahsediyor

Bizim kimseye birşey kanıtlamaya gram ihtiyacımız yok gerek görmezsek tenezzül bile etmeyiz
Payidar klanlarının algıya da ihtiyacı yoktur şeffaftır göründüğü gibidir.
Biz bu kadar şeffaf iken siz savaştan sonra şafak sezerin bir filminde olduğu gibi konuşa konuşa geri geri gidiyorsunuz...

Diplomasisi olmayan klanlar her zaman yok olur okus pookuuusss....

ByRevolution

Yasaklı
squad dediğiniz klan sanki bizim herhangi bir klanımızla toplam puana kafa tutacakmış gibi konuşmuşsun
Biz milyonları gördüğümüzde onlar henüz 6 rakamlı hanelere yeni yeni ulaşmıştı
Diplomasi için biz gitmedik ayaklarına kendileri geldi o hakaret etti dedi attık bir köy hediye ettik rezerv dediler tamam sizin olsun dedik
Bizim müttefiklerimiz ve harici arkadaşlarımız çok iyi bilir ki mütevaziyiz ve olmaya da devam edeceğiz
Sizinn söylediklerinizin elle tutulur yanı yok ancak ve ancak olaya kendi tarafından bakmaktır. Güneş gözlüğü ile ile karanlık odada birşey aramak gibidir
Bence şöyle anlatmalıydın

Tamam squad klanı diplomasiden gram anlamıyor bir gecede kafalarına göre SA bitirdi peşine misli saldırı attı üstüne düşmanla aynı safa geçti sonrada bizim içimizde bizi beğenmeyen 13 kişi de sizin klana geçti ve bizde squadı neredeyse kaybettik artık savaş bitti diyebiliriz

böyle bir açıklama yapmıyorda gelmiş bana bağ dan bahçeden bahsediyor

Bizim kimseye birşey kanıtlamaya gram ihtiyacımız yok gerek görmezsek tenezzül bile etmeyiz
Payidar klanlarının algıya da ihtiyacı yoktur şeffaftır göründüğü gibidir.
Biz bu kadar şeffaf iken siz savaştan sonra şafak sezerin bir filminde olduğu gibi konuşa konuşa geri geri gidiyorsunuz...

Diplomasisi olmayan klanlar her zaman yok olur okus pookuuusss....

Çok kasıyorsun, yapma böyle :D

DeletedUser65852

Ziyaretçi
istatistik soran yok ama biz genede kamu hizmetini yapalım klandan çıkanlar felan oldu başarılar savaşın devamında
ZOjaPk.png

DeletedUser43905

Ziyaretçi
ittifak tarafı hangi klan burda birde aşşağıdaki metin2 mi :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
yav sınırdan uzağa düşmeyeydik eyiydi barbar geliştirmekten ciğerim soldu :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Metin2 ye laf yok benim pvp serverim var para kazanmıyom ama zevk meselesi jsjsjs
bişey demedim aga metin2 lisedeyken başımı yakmış olsada severim ama 3-4server varken güzeldi tromola yakamoz felan varken +9 dolu 10m iken sonradan çok bozdu