DİRİLİŞ Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser58006
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
AĞLAMA LAN AVEL. BUNUN GIBI 75 SALDIRI DAHA SOKARIM O ARAYA, USTUNE SENIDE SOKARIM .. YAZMIYIM YAZMIYIM DEDIM ZORLA ADAMI TAHRIK EDIYOSUNUZ..

SEN OYNAMAYI BILMIYOSAN SOYLE DERS VERIYIM :=) BU KADAR ZIRLAMANA GEREK YOK.. HEPSINI DE HILESIZ PROGRAMSIZ TEK TIKLA ATTIM ZORUNA GITTIYSE BOSLUGUNA :) d:

Çek at bakalım bi video. Geç bidahaki seferi şu kadro atın bi barbara aynı şeyleri. Aynı ms lere. Tek tıkla ikişer üçer saldırı atıyor paşam. Bekliyorum videonu. O diline de hakim ol kırarım belini.

Eklentiler

• misarasıdoldurma.jpg
    misarasıdoldurma.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 3

DeletedUser68337

Ziyaretçi
ne kırıyosn aslanım :) hayırdır ? :) AĞLAMA la , oyun oyna kırletmeyın dıye 500000 keremı yazıcaz olm size? derdınız ne la ?keyıfmı alıyosunuz burada bos yapmaktan ? uzayın olm boş boooş konusmayın

AĞLAMA LAN AVEL. BUNUN GIBI 75 SALDIRI DAHA SOKARIM O ARAYA, USTUNE SENIDE SOKARIM .. YAZMIYIM YAZMIYIM DEDIM ZORLA ADAMI TAHRIK EDIYOSUNUZ..

SEN OYNAMAYI BILMIYOSAN SOYLE DERS VERIYIM :=) BU KADAR ZIRLAMANA GEREK YOK.. HEPSINI DE HILESIZ PROGRAMSIZ TEK TIKLA ATTIM ZORUNA GITTIYSE BOSLUGUNA :) d:
b

Manuek takıkılıyorum hep o yüzden bileğim kuvvetlidir moustamı diyosun yani

Jarvise söylemiyosun yani salıseleri falan

DeletedUser68337

Ziyaretçi
Durun size ozel konu acayım orada takılın :) Çok boşsunuz

Tek tıkla atman mümkün değil.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
VIII. *** (Yardımcı Program) ve Onaysız Script Kullanımı

Klanlar sadece standart tarayıcılar ile oynanmalıdır. Otomatik olarak oyuna giren ***, tarayıcı eklentileri, sizin yerinize tıklama yapan scriptler, tarafımızdan onaylanmayan kodlar ve diğer uygulamaları kullanmak / bulundurmak yasaktır. Tüm Greasemonkey scriptleri yasaktır. Premium puanı kullanan oyuncuların izin verilmiş Javascript emirleri(script) hızlı menu çubuğuna eklemesine izin verilir. Bu tür scriptler otomatik form doldurma gibi basit işlemleri yaparak oyunculara yardım eder(asker üretimi gibi). Ancak bu JavaScript emirleri birden fazla tıklamayı sizin adınıza yapmamalıdır. Ayrıca, bu scritpler hesap yöneticisi veya Klanlar Ekibi tarafından onaylanmış diğer özellikler ile etkileşim içerisinde değildirler. Eğer scriptin yasal olup olmadığından emin değilseniz destek ekibine sorunuz.

Örnekler:
Sizin adınıza otomatik olarak tıklayan veya tıklama sayınızı azaltan programların kullanılması yasaktır.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Omlove sevmem (myw de SEVMEM) ama adam haklı la yüzde bir milyon haklı intla millet kaşınıyor Galaksi tebrik etmek lazım
34 de acemiler
42 de trol ve kudret
51 de bunlar. D
Bir tane kavga edecek kln buluyor

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Yazık ya Galaxy' e
Çek at bakalım bi video. Geç bidahaki seferi şu kadro atın bi barbara aynı şeyleri. Aynı ms lere. Tek tıkla ikişer üçer saldırı atıyor paşam. Bekliyorum videonu. O diline de hakim ol kırarım belini.

Canım sonuç ne oldu neyle atarsa atsın sonuç ? :D :D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
ahahhahahaa inexoreble bu mizahı nerden buluyosun bize de satsana bebeğim

DeletedUser68457

Ziyaretçi
Savaşın seyri nedir atın bir görselde görelim beyler.Boş yapıyorsunuz burda dalaşmak yerine raporlayın bakalım bizlerde.

DeletedUser50772

Ziyaretçi
Raporları tebrik ederim güzel kesimler. Lakin galaksi ekibinden 4 kişi 12 klanlık dirilişin içinde başladık 2 kişiyi 40 günde sildiğiniz için tebrik edemicem kusura bakmayın. Şahsi olarak kimseyle bir derdim yok hatta mesaj atan herkesle çok güzel muaabbet ettik özellikle yılmaz abime saygılar sevgiler. Eğer 4 kişi VS 12 klan savaş diyorsanız evet savaş dirilişin üstünlüğüyle eğlenceli ve dişe dişe gidiyor :) Gidiyor diyorum çünkü hala içinizdeyim haberiniz olsun ;) op yiyen biri olarak söyliyim legal olmayan script kullanıldı özellikle yanlıs hatırlamıyorsam avres tarafından :(
Dipnot : onmilov may lav
2. Dipnot : furkanozsu milletin rapor forumunda boş yapma
Haydi kolay gele

DeletedUser68470

Ziyaretçi
kardeşim 12 klanın tek derdi senin 2klık köylerin değildi tebrikler yine iyi savundunuz :D