DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Joe Black'i neden kendi klanı topluyor ya? Galaxy'i tek başına silecekti neden böyle bir olay gerçekleşti anlatsanıza. Burada da ilginç şeyler oluyor ama w50 yüzünden gölgede kalıyor. :S

DeletedUser68033

Ziyaretçi
2-3 gündür kendi kabuğuma çekildim ve sonunda buraya da hissettiklerimi yazmak istedim arkadaşlar...

Dünyayı kim kapatır nasıl olur bilmiyorum. Ama bu oyun yüzünden defalarca insnaların kalplerini kırdım. Üstelik çocuk da değilim ve gerçek hayatım da gayet iyi gidiyor. Ama hiç birine değmeyeceğini defalarca gördüm, tecrübe edindim, fakat yine de geldim başladım. Öncelikle ve bence her şeyden önemlisi, kalbini kırdığım, kötü söz söylediğim kim varsa, içten gelerek söylüyorum ki, özür dilerim. Bu dünya da öyle ya da böyle haksızlığa uğramayan insan zaten yoktur. Ama benim burada gelip, üstelik oyun için, haksızlığa uğradım ve bu yüzden birilerine hakaret etmem kadar gereksiz bir şey olamaz. Olmamalı... Eminim ki, burada ki her insan hayatını bir şekilde idame ediyor ve bir şekilde yoluna bakıyor. Ben değil, kimse kimseyi satın alamaz bu hayatta. Benimkiler tamamen boş laf idi. Bu hayatta şu oyunun önüne geçebilecek binlerce, belki milyonlarca şey varken, kalkıp burada kalp kırmanın, olmadık şeyler söylemenin (haklı ya da haksız) gereksiz olduğunu nihayetinde anladım. Diriliş te ilk kez oynamıştım ve herkesi ilk kez tanımıştım zaten. Sadece bir ya da iki kişi ile yıllar öncesinde ufak bir diyaloğum olmuştu. Bu dünyaya galaxy i silerim diye gelmiştim ayrıca :) Öyle ya da böyle bunun adı bir şekilde hırstır. Sonunda silip giden ben oldum. Çünkü artık yapmayacağım, daha önce yapmadığım şeyler yaptığımı ve hiç olmayacak şekilde çirkin davrandığımı farkettim. En doğrusu buydu. Herkesten tekrar ve tekrar çok özür diliyorum. Bir daha oynar mıyım bu oyunu bilmiyorum ama yaptıklarımdan pişman olduğumu söylemek istedim. Kimse kimsenin kalbini kırmasın arkadaşlar. 3 gün dünya. 4 yok. Hoşçakalın. Herkese başarılar.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Özür dilemek erdemdir. Hayatınızda başarılar dilerim.

Özür dilemek erdemdir. Hayatınızda başarılar dilerim.

Sait abi benim açımdan özür dilemenin 3 çeşiti var ;
1. İşler rayındayken hatasının farkına varıp özür dilenmesi.
2. Günü kurtarmak için özür dilenmesi.
3. İş işten geçtikten sonra özür dilenmesi.

Bu arkadaşınki 3. ye giriyor. Özrün muhattabı bu arkadaşı kaale alanlar.
Kazandığı 3-5 parayla milleti satın alabileceğini düşünenlere bizim semtte neler yapıyorlar bir bilse.

Sende sinser potansiyeli vardı , yazık oldu . Arkadaşın bazı postları ;

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

Ekran Alıntısı7.PNGEkran Alıntısı2.PNGEkran Alıntısı3.PNG Ekran Alıntısı6.PNG

Eklentiler

• Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    186,3 KB · Görüntüleme: 13

Luciferr

Dük
Kim ne derse, ne yaparsa yapsın. Boşverin. Prim kastırmayın şunlara, sonra önemsediğimizi düşünecekler.

DeletedUser68773

Ziyaretçi
Daha ne kadar düşebilirler diyordum taki bunu görene kadar...

mR.yücel

Kılıç Ustası
sayfayı açan arkadaş toplama klanların savaşı olarak değiştirt artık burayı :p
zamanı geldiğini düşünüyorum. Bu arada allah analı babalı büyütsün

egElif.

Baltacı
Sait abi benim açımdan özür dilemenin 3 çeşiti var ;
1. İşler rayındayken hatasının farkına varıp özür dilenmesi.
2. Günü kurtarmak için özür dilenmesi.
3. İş işten geçtikten sonra özür dilenmesi.

Bu arkadaşınki 3. ye giriyor. Özrün muhattabı bu arkadaşı kaale alanlar.
Kazandığı 3-5 parayla milleti satın alabileceğini düşünenlere bizim semtte neler yapıyorlar bir bilse.

Sende sinser potansiyeli vardı , yazık oldu . Arkadaşın bazı postları ;

6765 adlı eklentiyi görüntüle

6766 adlı eklentiyi görüntüle

6768 adlı eklentiyi görüntüle6769 adlı eklentiyi görüntüle6770 adlı eklentiyi görüntüle 6767 adlı eklentiyi görüntüle

Bu arkadaşın olayı farklı. Köyleri kaybettiği için özür dilemiyor.Oyunu kendi isteğiyle bıraktığı için köylerini toplattırdı. Sırf kendini zeki sanıp karşıdaki olayı yorumladığını sanıyorsun ama malesef düşünmeden yazmışsın.Arkadaşın olayı 1. seçenektir. Ha burada daha önce ne yazdıysa ne ettiyse onları savunmuyorum, kimsenin de avukatlığını yapmam ama insan gibi bir yazı yazıp özür dileyen insana bile saygınız yok.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu arkadaşın olayı farklı. Köyleri kaybettiği için özür dilemiyor.Oyunu kendi isteğiyle bıraktığı için köylerini toplattırdı. Sırf kendini zeki sanıp karşıdaki olayı yorumladığını sanıyorsun ama malesef düşünmeden yazmışsın.Arkadaşın olayı 1. seçenektir. Ha burada daha önce ne yazdıysa ne ettiyse onları savunmuyorum, kimsenin de avukatlığını yapmam ama insan gibi bir yazı yazıp özür dileyen insana bile saygınız yok.

O is öyle değil işte abim :D

İş işten geçmesiyle , köyleri kaybedince özür dilemesini nasıl aynı anladınız anlamış değilim. Kendini zeki sanan Joe Black'in kendisi , benim öyle bir iddiam yok. Millete durup durduk yerde hakaret eden ve parasıyla insan satın alabileceğini düşünen insanın özrüne saygı gösteremiyorum , etik değerlerim izin vermiyor kusura bakma.

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Konu kapansın bence artık :) Uzadıkca çok saçma muhabbetler dönüyor başka başlık altında sıfırdan başlayın :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Mimserin 51.dünya versiyonu olmak yerine o mesajı yazmak da bir erdemdir, hayatınızda başarılar :)