DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

FARAZA

Markiz
7a13gl.png

DİRİLİŞ lehine son durum

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tanımam etmem. Tarafsız bakıyorum
Bu cümle yazarken sarhoş olma ıhtımalin yada kafan cidden Güzel.
Millet makara yapmayın buna bu adam iş ciddi alıyor kardeş burası 51 ortak forumu. Tek sen ben o degil herkes görüyor 10 yaşında. Çocuk ta okuyor 100 yaşında adam da

beykoz61

Ağır Atlı
içip içip mi geliyorsun hacı foruma ne boş yapmışsın ya elinden geleni ardına koyma

Zoruna gidiyor değil mi :) Kuyruğuma öyle böyle basmadınız. Keşke 1-2 sene önce sizin konuşmalarınızı kopyalayıp şuraya yapıştırsaydım. Farkındaysan buraya kimse hhakında bir şey yazmıyorum. Sadece sen ve 3-4 arkadaşın :)) bozacı şıracı olayı :)) her biriniz aynı boksunuz :) Bir de olayın şu tarafı var... Sürekli sürekli sürekli ve sürekli konuşuyorsunuz. Maçanız yemiyor ama :) Yaptığınız bokları unutmadım :) Alayınızı gerçek hayatta satın alırım, şu oyuna da sırf sizin için geldim. Eğleneceğim sadece :) Bu dünyayı kapatsam da kapatmasam da umrumda değil. Çapulcular sizi :)

Luciferr

Dük
Zoruna gidiyor değil mi :) Kuyruğuma öyle böyle basmadınız. Keşke 1-2 sene önce sizin konuşmalarınızı kopyalayıp şuraya yapıştırsaydım. Farkındaysan buraya kimse hhakında bir şey yazmıyorum. Sadece sen ve 3-4 arkadaşın :)) bozacı şıracı olayı :)) her biriniz aynı boksunuz :) Bir de olayın şu tarafı var... Sürekli sürekli sürekli ve sürekli konuşuyorsunuz. Maçanız yemiyor ama :) Yaptığınız bokları unutmadım :) Alayınızı gerçek hayatta satın alırım, şu oyuna da sırf sizin için geldim. Eğleneceğim sadece :) Bu dünyayı kapatsam da kapatmasam da umrumda değil. Çapulcular sizi :)

''Bu dünyayı kapatsam da kapatmasam da umrumda değil.''

Erken değil mi biraz Bay Alıcı.

aslankilic

Yasaklı
şirin mi şirin patatess galaxy yaw

hem bi dk niye benim klanın adı ile açılmış bu başlık niye galaxy veya galaxy31 değil de galaxi :s siz kime şekil yapıyorsunuz

aslankilic

Yasaklı

kardan adam olur senden olmaz sen boşa oynuyorsun