düzenleme

• Konuyu başlatan DeletedUser55128
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
mesela post yazarken bir süre geçtikten sonra post düzenlenemiyor bu süre kalkarsa hem konu dışına çıktığımızda düzeltme imkanımız olur hemde yaptığımız yorumları sile bilsek floodun önüne geçilmiş olur :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
adamlar komple duzenlemeyi kaldirmis yahu :D tukenmez kalemle sinava sokan gicik proflar gibi oldu bu takim iyice tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Coma'mız gerekli açıklamayı yaptı bu değişimle ilgili.
Hakaret edip sonra düzenleyen kullanıcılardan dolayı bu özellik kaldırıldı.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Hakaret oldugu gibi kalsın mı yani bu mu iyi olan kurallara uydurmak icin kuralı katılastirıosunuz :)) ama bence gevsetmek daha kolay ve kalıcı cözümdür

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kim yaptı isim verin indirelim aşağıya. Şimdi ben küfür edeceğim ona. Dengesizin teki yüzünden ceremesini biz çekiyoruz. Şuanda küfür ediyorum ben eğer yapan bunu okuyorsa haberi olsun kulaklarını ben çınlatıyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hakaret oldugu gibi kalsın mı yani bu mu iyi olan kurallara uydurmak icin kuralı katılastirıosunuz :)) ama bence gevsetmek daha kolay ve kalıcı cözümdür

Bence olaya ters taraftan bakıyorsun. Niye hakaret ediyor? Burası babasının forumu değil. Gitsin küfür edebileceği bir sürü platform var. Kendine hakim olmayı öğrensin ya da. Kendine yapabileceği en iyi şey bu olur.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Walla ben duzenleme var diye oneri getordim hepten kalkti ben de sovuyoruk acikcası suanda

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Bence olaya ters taraftan bakıyorsun. Niye hakaret ediyor? Burası babasının forumu değil. Gitsin küfür edebileceği bir sürü platform var. Kendine hakim olmayı öğrensin ya da. Kendine yapabileceği en iyi şey bu olur.

haklısın da kufur edeni biz bildirsek sonucta karsisindakine diyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Postu düzenleme iyi oluyordu bazen gerçekten imla hataları oluyor. Gene işin açığını bulan biri yüzünden cereme çekiyoruz. Mağduruz yöneticiler :))

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Ben özürlü gibi yaziyorum zaten düzenleme de yok encok bana zarar bu:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hakaret eden üyenin ceza almasını hepiniz istersiniz diye düşünüyorum. Burayı daha temiz bir forum yapmaya çalışıyoruz bizde ve bunun için hakaret eden bundan kurtulsun istemiyoruz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
O zaman hakaret edenleri banladıktan sonra açalım şunu böyle zevki çıkmıyor. Yazı yazarken eskiden çikolata yemek kadar zevkliydi. Şuanda yazarken saman yiyormuşum gibi hissediyorum.

Not: Hiç saman yemedim ama eminim saman gibidir :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.